Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Eee Gosia nam tu się rozpisuje o swoim mężulku ja to raczej ciekawa jak spędzacie czas 😁 😁 😁 🙃

O tak Kochana moje Maleństwo to istne wcielenie szatana 😁 ale uwielbiam to 🙂 czasami siedzę, przed telewizorem oglądamy jakiś film z rodzinką trwa akcja w napięciu, a ja w pewnym momencie podskocze i się zaśmieje albo powiem ałć 🙂 wtedy wszyscy na mnie sie patrzą co się stało i najciekawsza akcja w filmie przepada 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
paula_jot napisał(a):
Gosiu Kochana ja pamiętałam ale nic sie nie odzywałaś 🙂

Paula! powiedz mi czy teraz też odczuwasz zwiększone ruchy dzidziusia? mamy taki sam termin, więc możemy coś porównać może? Mój kopie na maxa i silniej coraz i cieszę się wtedy jak debilka 😁 😁 😁

Gosiu a od kiedy zaczął tak intensywnie kopać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jakieś 3-4 dni tak kopie mocno i znacznie częściej... powinnam się denerwować? wizyte mam za 2 tygodnie dopiero 😞
Paula! no przecież nie powiem Ci jak spędzamy czas 😁 😁 😁 Miło 🙂 Pierwszej nocy to gadaliśmy i "gadaliśmy" do 5 rano! a pobudka o 8 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chociaż tak sobie myślę, że Mały może ma luźniej, bo i ja luźniej się czuję? albo wyczuwał tak bardzo moje emocje 🙃
A wiecie, że okropne zgagi mi minęły? Stwierdzam, że to po słodyczach najpewniej, bo po kolacyjce zawsze coś tak skubnęłam Maćkowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Gosiu ja pytam z ciekawości bo ja jestem tydzień do tyłu i nie mam takich aktywnych ruchów.

ja tydzien temu tez nie mialam 🙂 a pobudzalam go slodyczami hehehe
teraz napradwe ma wyrazne pory snu i zabawy. i zaliczylismy dzisiaj pierwsza czkawke 🙂 jak smiesznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Gosiaq a jak mąż na propozycję Maćka żeby młodszy miał na imię Szymon?

szczerze mówiąc, jeszcze o tym nie rozmawialiśmy 😁
ale na moje oko, to chyba nie bardzo 🙂 będzie negocjacja! a niech sie "biją". Może ja odpuszczę tym razem? Maćka ja wybrałam, więc teraz niech chłopaki decydują 🙂
u mnie na obiad: polędwiczki drobiowe + pekińska z pomidorami, ogórasami i sosem włoskim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq - ja rownie ,myslalam, ze dluzej nie zajzysz 😁
super, ze sie "nagadaliscie" 😁 😁 😁 😁 u mnie nadal posucha w tym... 😞 chyba normalnie dzisiaj sama go zgwalce 🤪
a i jestem pewna, ze pauli wystarczylo ze napisalas, ze pierwszej nocy gadaliscie i "gadaliscie" 😁 jednak sie zdradzilas delikatnie 😁 najwazniejsze, ze teraz juz przy Was bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak kumoszki na rynku 😉.

Ja też jestem ciekawa czy lekarka da przyzwolenie za tydzień w piątek, czy nadal każe być wstrzemięźliwym. Mój mężuś już się doczekać nie może.

No i też nie wiem co mu się stało, bo wczoraj stwierdził, że ojcem będzie i musi zadbać o siebie. Wziął moją matę do brzuszków, ciężarki i zaczął , niesamowite dosłownie. Jest misiu trochę i ja go takim kocham. Jestem ciekawa jak długo wytrzyma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby mój normalnie na basen chodzi, na rowerze też jeździ, ale to mu jakoś niewiele pomaga. Jednak robienie ćwiczeń typu brzuszki to dla niego masakra, ale sobie obiecał, zobaczymy jak jego silna wola 😉.

Ja go nawet wcześniej namawiałam do wspólnych ćwiczeń w domu, ćwiczyłam przed ciążą co wieczór, też osławioną 6 weidera. Zresztą będąc w pierwszej ciąży, dowiedziałam się dopiero o niej w 5 tygodniu i przez ten cały czas były intensywne ćwiczenia, nie wiem czy to jakoś wpłynęło czy nie ale wtedy wszystko skończyło się w 7 tygodniu. Od tamtej pory przestałam ćwiczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
mój wytrzymał dwa razy na rowerku treningowym (ale pot się tak z niego lał, że podłoga była mokra) 🙂

ja właśnie na takich szalałam na treningach, w różnych pozycjach i z różnym obciążeniem 🙂 Z boku pocił się przystojny mój gin, a dalej jego żona - nasza stomatolog 😜 😜
i mam nadzieję, że po porodzie zapał będę miała, siły, chęci i czas, żeby wrócić do aktywności, bo strasznie to polubiłam, a w ciąży wiadomo, trochę zaniedbane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny omawiacie meżów to i może ja dodam, że mój przez ciążę strasznie schudł. To wszystko przez to że mam wstręt do surowego mięsa, jajek, warzyw z ziemi itp i nie bardzo mam ochotę mu gotowac tak jak przed ciązą. Wczoraj na niego popatrzyłam jaki ma mały brzuszek, a przeciez tyle pracuje ze nie ma czasu zjeść. Szkoda mi go i dzisiaj poszłam po karczek, zeby zrobic do ziemniaczków, ale skutek taki że się popłakałam z tej mojej bezsilności i wstrętu do mięsa, ze musiałam go kupic i dotykać. A to wszystko ze strachu o toksoplazmoze. Łzy mi leciały jak grochy i tak sobie myslałam po co mi to było, głaszcząc się po brzuszku pomyślałam sobie że Emilka to mój najwiekszy Skarb. Fatalny mam dzień, może jutro będzie lepiej...

Gosia tez byłam ciekawa jak mąż zareaguje na propozycję Maćka dotyczacą imienia młodszego synka 🙂

Siostra przywiozła mi dwa pajacyki dla Emilki, jeden taki maleńki, rózowy, welurkowy cudny, a drugi wiekszy na 68 pomarańczowo-beżowy z żyrafą 🙂 Moja kolekcja się powiększa. W przyszłym tygodniu zamierzam sobie kupic szlafrok i pizamki, moze pogoda będzie lepsza na zakupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bardzo liczę na poprawę pogody, bo taka ponurość trochę jest dobijająca...
po obiadku dzisiaj wypadamy nad jezioro czyli zmiana klimatu i w końcu zwiozę te moje Maćkowe ukochane ciuszki 🙂 🙂 🙂 Więc liczę, że chociaż będzie pogoda na spacerki po lasach i nad jeziorkiem 🙂
piszcie dużo, żebym miała co czytać jak wrócę 🙃
Pozdrowienia dla wszystkich brzuchatek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po staniu godzinnym to mam taki ból kręgosłupa że nic innego nie czuję.

Hmm a gdzie te pidżamki kupujecie, najlepiej, żeby to była koszula nocna i rozpinana prawda?

Czy taka koszula też się przyda?
http://www.e-bielizna.pl/15783_Sympatia_Koszula_Nocna_3/4_r%C4%99kaw.html

Tylko jak już pisałam nie kupuję ciuchów przez neta :/.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Ja po staniu godzinnym to mam taki ból kręgosłupa że nic innego nie czuję.

Hmm a gdzie te pidżamki kupujecie, najlepiej, żeby to była koszula nocna i rozpinana prawda?

Czy taka koszula też się przyda?
http://www.e-bielizna.pl/15783_Sympatia_Koszula_Nocna_3/4_r%C4%99kaw.html


bardzo ładna 🙂
Tylko jak już pisałam nie kupuję ciuchów przez neta :/.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...