Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam kobietki 🙂 🙂

paula_jot kolekcja świetna!! i jaka pokaźna 😉

ella1 ja odczuwam to samo!! dopiero co niedawno konczyłam 20 tydzien a teraz juz prawie 30 idzie 🤪 🤪 i jak patrze czasem na forum grudniówek, to przypominam sobie to co mi sie działo w te wcześniejsze tygodnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak faktycznie szybko leci ten czas, ale to dobrze, bo już nie mogę się doczekać swojego maleństwa! Co do jedzenia, to nie mam większego apetytu, jem tyle samo co przed ciążą, o ile nie mniej. Koleżanki w pracy nie mogą się nadziwić, że to już prawie 7 miesiąc a ja mam tylko mały brzuszek 🙂 Ale kto wie, może właśnie zacznę tyć w ostatnich dwóch miesiącach? W każdym razie ostatnio się martwiłam, że malutki mało aktywny, ale teraz znowu wariuje, a kopniaczki są o wiele silniejsze niż na początku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobitki ja to jem za troje, albo czworo nawet 😞 ciagle mi sie buzia rusza, caly czas cos podgryzam 🙂

ja strasznie zmeczona jestem dzisiaj a nawet nie skonczylam tej kuchni... ale juz 3/4 zrobione 🙂 jutro dokoncze 🙂 spieszyc sie nie musze 🙂

uciekam spac

kolorowych snow i zadnych koszmarow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynkli! I ja się melduję, wróciliśmy 🙂

Właśnie jestem po kąpieli wybalsamowana w łóżeczku! wszędzie dobrze ale w domciu najlepiej.
Nadrobiłąm to co naskrobałyście podczas mojej nieobecności 🙂

Paula, wyprawka świetna ! ja wciąż czekam na zdjęcia twojego brzuszka 😉 i fajnie że będziesz mieć taką sesje, zawsze to pamiątka. Ja sama lubuje się w zdjęciach, tzn lubie je obrabiać w różnych programach 😁 no cóż plastyki tak już mają.

Jutro wkleje zdjęcie brzuszka mojego, bo nie dość że mężulka urodzinki to 100dniówka 😁
Ja też już nie mogę się naczekać aż będzie pażdziernik, listopad.. wiem, wiem szybko zleci ale już chciałabym zobaczyć to nasze maleństwo..!

Tak mi się teraz przypomniało o tej dziewczynie której prawie wszystkie wody wypłynęły w 20 tyg. Już nie pamiętam czyja to znajoma była, chyba elli, ale nie jestem pewna.. Co u niej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Doberek: 🙂 🙂

Ja wlasnie zajadam sniadanie w pracy 🙂 Kurcze dzisiaj tak deszcz leje, ze przynajmniej wydaje mi sie ze to wrzesien!!!!!!!!

Lala Gratulacje STUDNIOWKI no i wszystkiego najlepszego dla mezulka 😉 😉 😉 😉Sto lat!!!!!

Lala pytalas mnie o ta moja kolezanke- niestety ale dzidizus nie przezyl 😞 😞 😞 😞 Serduszko przestalo bic 😞. Trzymaja sie z mezem wzajemnie wspieraja i nie traca nadziei na kolejna ciaze. Jednak musza odczekac z 3 miesiace zanim zaczna sie starac po raz kolejny. Jak sie okazalo to do pekniecia worka owodniowego mogly doprowadzic bakterie znajdujace sie w moczu. Dzidzius byl zdrowy i rozwijal sie prawidlowo. Nie pisaalam wam wczesniej bo taka sprawa jest ciezka dla kazdej ciezarnej.!!!!!!!!!!!!

No u mnie dzis 29 tydzien jeszcze 9 i mozna spokojnie rodzic!!!!! Wczoraj wycyztalam u sieprniowek, ze znow miala byc dziewczynka a urodzil sie chlopiec 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 To ejst normalnie niespodzianka 🙂 🙂 🙂
Dobra lece
Do pozniej
Milego poranka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuśki 🙂

paula - jaka wyprawka 🤪

ellunia - smutna strasznie historia tej Twojej koleżanki 😞 😞 strasznie jej współczuję

ja melduję się z trasy na wakacje - załapałam za internet w mcdonaldsie 😁

pogoda cudowna - bezchmurne niebo i cieplutko - super na urlop - szkoda że tylko te 3 dni, ale zawsze coś!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
hej Mamuśki 🙂


ja melduję się z trasy na wakacje - załapałam za internet w mcdonaldsie 😁

pogoda cudowna - bezchmurne niebo i cieplutko - super na urlop - szkoda że tylko te 3 dni, ale zawsze coś!


Shelby to ja poprosze duuuuuuze frytki i nuggetsy z McDonalda 🙂: 🙂:: 🙂
Udanego urlopu 🙂
Wypoczywajcie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry kochane 🙂
u mnie nocka minela strasznie... sama nie wiem dlaczego ale jakies glupie mysli i sny mnie nachodzily... 😞 na dodatek to moje malenstwo wczoraj bardzo spokojne bylo, nie wiem, moze ze 3-4 kopniaki przez caly dzien dostalam... pewnie dlatego 😞

ella - straszna ta historia Twojej kolezanki - ja od czasu gdy ja opowiedzialas, codziennie sprawdzam sluz, jakbym sie na tym znala... nie znam sie i to mnie przeraza, no i ta zasrana angielska sluzba zdrowia... z czym nie pojde do lekarza, on mowi, ze tak ma byc... gdy puchne - tak ma byc - choc ja wiem lepiej (w tym przypadku) ze wcale tak nie powinno byc, bo puchna mi juz nie tylko nogi, ale i rece.... momentami sama nie wiem co mam robic... 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Kochane z rana !

Cygnee wczoraj był taki mało ruchliwy dzień ! Ja też to odczułam. Jednak naprawdę wydaje mi się że to odczucie zależy od ułożenia Małego. Głowa do góry!

Dziś Kubuś przy śniadanku już kopał Mamusię.

Cygnee powinnaś w takim przypadku kontrolować ciśnienie.

Mi puchną też kończyny i to szczególnie wieczorem, widzę to po obrączce. No i ten niedowład lewej strony po nocy.

Teraz już naprawdę z górki.

Miłego dzionka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ella1 strasznie mi żal Twoich znajomych. Ja od wczoraj strasznie się martwię bo wczoraj w nocy się przebudzilam miałam całe mokre uda od wewnątrz. Martwię się bo nie wiem co to było, ale wydaje mi się ze się spociłam, bo w kolanach miałam poduszke i chyba byłam tez mokra w innych miejscach, ale tego juz tak dobrze nie pamiętam, bo odkryłam się jakby przez sen i dalej spałam. Emilka od wczoraj bardzo spokojna, właściwie wieczorem dopiero poczułam że coś mnie tak puka po lewej stronie ale nie wiem czy to Emilka kopała czy to były jakieś skurcze.
Myślałam podjechac do tego szpitala co kiedyś byłam, ale nie chcę wyjść na jakąś panikarę, bo to bardzo prawdopobodne że było mi po prostu strasznie duszno skoro się odkryłam i stąd to iczucie mokrości. Może poczekam jeszcze dzisiaj na jakies ruchy mojego Skarba. Może ma bardziej leniwe dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane, u nas pogoda super swieci sloneczko i jest cieplo, jednak dzisiaj mam jakis taki dziwny humorek, w nocy malo co spalam myslalam ze pospie dluzej jednak remont nad nami i pod nami :/ wierca od 7 rano wiec chodze jak na zapalkach w oczach, maluszek dzisiaj spokojny, paula naprawde inponujaca ta twoja wyprawka ! . zjedlismy sniadanko choc wogole nie mam ochota na jedzenie, ocho maluszek zaczol sie ruszac 🙂

dawno sie nie odzywala lenymama oraz cherry wiecie moze co sie z nimi dzieje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry wyjechała do Holandii a u Lenymamy też nie wiem co słychać? Ostatnio pisła jak się ramadan zaczynał w Katarze.
U nas dziś chłodniej ale po nocnej burzy może się jeszcze rozpogodzi. Nie wiem co gotowac na obiadek, przez weekend trochę poszalałam ze słodyczami, więc może dzisiaj trzeba się trochę oszczędzać. Mam ochotę na jabłka 🙂 Sierpnióweczki kuszą jabłecznikiem 🙂 Ja wczoraj zjadłam grysikowiec z orzechami i kilka wafelków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinel ty to masz apetyt ! az sobie smaka zrobilam na cos slodkiego i wcinam m&m'sy 😁 ale takiego jablecznika rowniez bym zjadla mmm moze jutro upieke 🙂 tylko czy ma ktos jakis przepis na jablecznik ?
musze sie przyznac ze nigdy nie robilam jablecznika takiego prawdziwego ☺️ jedynie taki wymyslny zawsze wychodzily dobre 🙂 jednak teraz mam ochote na taki prawdziwy jablecznik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama robiła pyszne jabłeczniki jeszcze jak mieszkałam w domu z rodzicami. Echh teraz zapracowana i nie ma czasu ale chętnie bym zjadła takiego. Mam nadzieję że kiedys wnusi będzie piekła, żeby mogła wspominać "nie ma jak u babci" 🙂
Może jak już będę miała wymienioną instalację elektryczną to bedę mogła coś upiec u siebie 🙂
A właśnie dziewczyny macie jakieś pomysły na ładne kolory ścian w mieszkaniu? Musze się zdecydować jakie chcę kolory w dużym pokoju i w pokoju Emilki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...