Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzusie!!!! Ja leże przeziębiona w łóżku Czuję się okropnie a jutro mieliśmy w planach jechać do ikei po jakieś rzeczy dla małego Znalazłam tam jakieś łóżeczko za 89 złotych i chcę się temu przyjrzeć z bliska Mam nadzieję, że dam radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
14A11 - dużo zdrówka dla Ciebie!
jeśli chodzi o łóżeczka z ikei - zwróć uwagę na rozmiary - bo ikea lubi produkować swoje - niestandardowe, potem może być problem z rozmiarem materacyka i pościeli i takich tam - jeśli już kupować w ikei, to najlepiej cały zestaw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!
Dziękuję Wam za słowa otuchy 🙂
Moja babcia wychodzi jutro ze szpitala a babcia Karola miała wczoraj operację, wszystko przebiegło dobrze. Nogi ma obcięte w połowie ud, więc to nie będzie miły widok ale ważne, że przestanie ją boleć. No i jadę do szpitala około 12, moja siostra mówi mi, że nie powinnam przebywać teraz w szpitalu bo tam pełno zarazków, ale jakoś nie wysiedzę w domu.

Moja ginekolog stwierdziła, że nie wolno chodzić po wypiciu glukozy bo wynik jest nieprawidłowy. Podobno ma się cały czas siedzieć. A i zleciła mi znowu badanie na toksoplazmozę bo za pierwszym razem wyszło, że jej nie przechodziłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zania napisał(a):
Cześć dziewczynki!
Dziękuję Wam za słowa otuchy 🙂
Moja babcia wychodzi jutro ze szpitala a babcia Karola miała wczoraj operację, wszystko przebiegło dobrze. Nogi ma obcięte w połowie ud, więc to nie będzie miły widok ale ważne, że przestanie ją boleć. No i jadę do szpitala około 12, moja siostra mówi mi, że nie powinnam przebywać teraz w szpitalu bo tam pełno zarazków, ale jakoś nie wysiedzę w domu.

Moja ginekolog stwierdziła, że nie wolno chodzić po wypiciu glukozy bo wynik jest nieprawidłowy. Podobno ma się cały czas siedzieć. A i zleciła mi znowu badanie na toksoplazmozę bo za pierwszym razem wyszło, że jej nie przechodziłam.


ja nie chodziłam 😉 tylko z samochodu do domu i z domu do samochodu, a tak to siedziałam 🙂 już po, ufff...

Zaniu, dobrze, że wszystko się powoli układa, będziesz mogła odetchnąć z ulgą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zania napisał(a):
Cześć dziewczynki!
Dziękuję Wam za słowa otuchy 🙂
Moja babcia wychodzi jutro ze szpitala a babcia Karola miała wczoraj operację, wszystko przebiegło dobrze. Nogi ma obcięte w połowie ud, więc to nie będzie miły widok ale ważne, że przestanie ją boleć. No i jadę do szpitala około 12, moja siostra mówi mi, że nie powinnam przebywać teraz w szpitalu bo tam pełno zarazków, ale jakoś nie wysiedzę w domu.

Moja ginekolog stwierdziła, że nie wolno chodzić po wypiciu glukozy bo wynik jest nieprawidłowy. Podobno ma się cały czas siedzieć. A i zleciła mi znowu badanie na toksoplazmozę bo za pierwszym razem wyszło, że jej nie przechodziłam.


Na pewno wszystko bedzie dobrze a najwazniejsze to to że babcie juz nie będzie bolało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jade do Aski (ma termin na 18 sierpnia 🙂) a pozniej do drugiej kolezanki, ale nie ciezarnej 🙂 juz po - ma synka 2 latka 🙂

a i musze sie pochwalic, ze w niedziele jedziemy na caly dzin nad morze 😁 juz sie doczekac nie moge 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 witam serdecznie 🙂 🙂

ja po dwugodzinnym spacerze 🙂 no niestety juz nie daje rady tak chodzic, tak jak 2 miesiace temu 🤨 ból kregosłupa lędźwiowego i pięt 😮 nie daje pospacerowac jak za dawnych czasów 😉
teraz aby leżenie i odpoczywanie 🤪 no i naleśniki na obiad 😁

a i zazdroszczę wam, ze sobie wyjezdzacie 🤨 ja tez tak chce ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
judzia ja też naleśniki na obiad z serkiem homogenizowanym malinkami i gruszkami 🙂 Ja już głodna i odliczam aż mąż z pracy wróci.

Co do spacerów to ja z mężem kilometry robiliśmy w tamtym roku nad morzem wiosną i latem. Bo mieszkamy z 25 minut na piechotę od plaży. W tym roku to nawet do plaży się nie dotoczyłam. Jak więcej pochodzę tak jak ty stóp nie czuję, dawniej takie uczucie miałam po całym dniu chodzenia. Nogi puchną, ale uważam, że naprawdę te wszystkie dolegliwości się da przetrzymać. Niektóre Panie z łóżka nie wstają, więc nie ma co marudzić! Już za cztery miesiące będziemy z wózeczkiem latać, albo się przebijać przez chmary śniegu. Mój mąż powiedział ze może z przodu taki pług zamontujemy 🙃. Chociaż może w tym roku zima nie zaskoczy służb porządkowych i miło się zaskoczymy. Na to liczę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oby w ta zime nie było zbyt śniegowo, chociaż mroźnie moze byc, bo trzeba dzieciaczki hartowac 🙂
z tym pługiem to niezły pomysł 😉 u mnie wózek bedzie na kołach pompowanych i nieobrotowych, bo jak śnieg zaskoczy to ja musze miec sie czym przedzierac przez zaspy 😁 😁
no niestety takie sa uroki ciązy ze nie na wszystko można sobie juz pozwolic, ale tez nie jestm zwolenniczką bezczynnego leżenia, bo "ja jestem w ciazy i nic nie musze" to nie jest choroba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane,
ja dzis miałam gości, bo siostra z córka przyjechała do ortodonty i z nimi poszłam. Przywiozła mi ogromną paczke ciuszków dla maluszka, musze tylko przejrzeć które się nadają, bo to jeszcze po jej córce.
Kupiłam dziś fotelik dla mojej Emilki i cieszę się jak nie wiem co 🙂 Pierwszy taki poważny zakup 🙂
Musze iść na długi spacer i na zakupy póki piekna pogoda.
Juz wiem od czego mnie bolała ta łydka 🙂 od schodzenia po schodach, bo dzis jak schodziłam tez sie odezwała mimo że wcześniej nie bolała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, bezpieczny i żeby pasował do mojego wózka chicco. Kupiła Chicco Auto Fix Fast, w testach bezpieczeństwa ma same 4 więc jest ok. Chyba jeden z najlepszych Chicco.
Dokładnie ten, kolor Astral
http://www.inkopol.pl/p/pl/320/fotelik+samochodowy+chicco+auto+fix+fast+astral.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam gdzieś że z noworodkiem można wyjść w zimie po 3 tyg jesli mróz nie jest większy niz -5stopni, nie ma wiatru i nie pada śnieg, wcześniej zaleca sie minimum 10 dni werandowania przy otwartym oknie.
Zależało mi żeby fotelik pasował do stelaża bo wyjazd na zakupy czy gdziekolwiek nie będzie ponosił konieczności wiezienia wózka a zakupy w jednej ręcę a fotelik z dzieckiem w drugiej jakoś mi nie pasują.
Ja mieszkam prawie w centrum Krakowa i zawsze alejki i chodniki miałam odśniezone więc nie boję się tej zimy, może też tak będzie. Poza tym z maluszkiem nie będę wychodzić o 7 rano a do południa zwykle wszystko jest poodsnieżane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...