Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
lenymamo - a jak tam Twój dzielny przedszkolak? 🙂


Shelby, oj temat rzeka 🙂 Dzięki 🙂
Mój dzielny przedszkolak, jak na razie edukację swą skończył po jednym tygodniu, bo wrócił z katarem, którym potem zaraził swoją mamunię.
Tak więc siedzimy razem w domu. Ja się cieszę, bo Lenka zaczyna już łapać moje żarty, wyostrzył jej się humorek, więc mam fajną koleżankę 😉 Ale w niedzielę powinna być już całkowicie zdrowa i wraca na pole bitwy po nowe wrażenia.
Dobra spadam trochę pogotować, posprzątać... itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
dziewczyny - mąż właśnie ma rozmowę kwalifikacyjną!


3mam kciuki 🙂 🙂 🙂

Ja właśnie wróciłam.... O matko jak niektórzy jeżdźą to jakaś masakra jedzie nikt przed nim i toczy się 30 km/ a Ty człowieku się wleczesz bo nie ma jak wyprzedzić ehhhhhhhhhhhhh 🤔 🤔 🤔

Dostałam wyczekane legginsy ciążowe i w końcu są dobre i szwy sie nie odciskają przez tuniki - jestem bardzoooo zadowolona 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
udany zakup! 🙂


oj bardzo 🙂 🙂 🙂 bo jak ostatnio zamówiłam na allegro to tylko po domu mogę w nich chodzić bo takie szy przebijają przez każdą tunikę i bluzkę i wyglądam jakbym miała wielkie rajty na sobie. Te zaś które teraz dostałam mają klin pod brzuchem wszysty i są super 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Cherry - długo jeszcze planujesz jeździć autem jako kierowca?


Shelby ile wlezie w sensie po Oławie czyli moim miasteczku. Do rodziców do Wrocławia nie będę już sama jeździła bo niebezpiecznie...a tu światła, światła, ronda....

wiesz dla mnie to ważne że nie muszę czekać na męża żeby do sklepu pojechać czy do galerii... no chyba że planuje większe zakupy to wtedy jestem od niego uzależniona bo raz że trzeba do Wrocka jechać lub jeśli trzeba coś dźwigać to tez się na to nie piszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak 🙂 wiadomo! ale fajnie, że masz i takie doświadczenia! sama, jak będziesz szukać, to będziesz wiedziała, jakich błędów nie popełniać! a jako specjalista od języka i taki przebojowy człowiek, jakim jesteś, to w mojej ocenie, nie powinnaś mieć żadnych kłopotów ze znalezieniem pracy! 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby!! Już prawie świeci słońce! Trzymam kciuki, za pozytywną odpowiedź!

Lenki przedszkole jest międzynarodowe (akurat angielskie, ale są też amerykańskie, libańskie i rodzime wszelkiej maści arabskie), tu w Katarze - Polaków jest około 250 sztuk, więc na polskie liczyć nie mogę. Na początku obowiązują znaki sygnały, a potem jak będzie - zobaczymy, mam nadzieję, że szybko złapie nowy język.
Właśnie Ella a Twój synek jak daje radę z językiem, ale pewnie skoro się tam urodził, to jego drugi ojczysty i bez problemu?
Dziewczynki, mam już cynk od koleżanki z Belgii. Nie jest źle, nie jest jednak też różowo. Na pewno wiedzą, że ma zapalenie pęcherza, a być może też wyrostek, ale tego niestety nie widać, bo zasłania DZIDZIA 😉 Każą czekać, obserwować, a ja się cieszę, że z tą malutką istotką wszystko jest ok., bo napędziła strachu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj dostałam bardzo formalne pismo, że moja kandydatura nie została zaakceptowana. Nie podali powodu nic, nawet nie mogę się odwołać.

Shelby mocno trzymam kciuki, będzie dobrze !

Rozmowy to stres, ja z brzuchem przecie teraz nie pójdę. Dostaję kasę póki co więc się nie martwię, marną bo marną, ale choć rachunki za to popłacę, na kredyt niestety nie starczy :/.
Różne są momenty w życiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski 🙂
Ja dzisiaj bardzo senna jestem, maly szaleje jak nigdy od wczoraj.
Ja dostaje z ZUSu najnizsza krajowa- bo na taka kwote mialam umowe o prace. Ale zawsze to cos. Mąż przez 2 mies.byl bez wyplaty, wiec dlugi sie porobily, ale trzeba dac rade.
Za tydzien wizyta u ginekologa, ciekawe co ze szkrabem.

Gosia najlepszego z okazji urodzin 😉 😘

Cherry wciagajace te artykuly.
Cos jeszcze mialam napisac ale zapomnialam.... skleroza .... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...