Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zania napisał(a):
Gosiu a nie chciałabyś sama wybrać rzeczy dla maleństwa? Ty będziesz w szpitalu wycieńczona, a wszystko będzie wybierać twoja mama tak jakby to było jej dziecko. Ja wiem że masz troszkę inna sytuację bo pewnie ona Ci daje pieniążki na to wszystko. Ale przecież to taka radość dla przyszłej mamy móc wybrać rzeczy dla swojej pociechy. Dlatego chciałam kupić wszystko przed listopadem razem z mężem, a nie powierzać to zadanie jemu. Poza tym mężczyzna nie zna się na tych rzeczach tak dobrze jak my. I wolę sama wybrać to co nam się podoba, a nie ekspedientka która będzie "doradzać" mężowi co warto kupić i co się przyda.

Pewnie że bym chciała ale niestety swoich oszczędności za wiele nie mam... Ale teoretycznie pieluchy czy kosmetyki to ja się na tym nie znam... ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
Cherry nie moge otworzyc wiadomosci od Ciebie- komputer moj otwiera to przez worda i wychodzi wiaodmosc kodowana?!!!! [/quote

to jak zapiszesz to na przykład na pulpicie to po najechaniu na ikone tego pliku powinnaś kliknąć prawym guzikiem myszki i wybrać opcję otwórz za pomocą następnie wybrać adobe reader ten do zwykłych plików pdf. I wtedy powinno działać jesli nie powtórz czynność z tym że po wybraniu programu zaznacz ptaszek przy kwadraciku zawsze uzywaj programu do otwierania plików tego typu.... jesli nie pomoże daj znać to coś innego wymyślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
Nie wiem... Czasem tak poprostu mam.... Czuję jakąś straszną tęsknotę... Aż mnie zaczęła boleć głowa... ;/


Kochana moze idż połóż sie pogadaj z Kinią poglaskaj ją a na pewno zrobi Ci sie lepiej 🙂
Kinia na pewno nie lubi jak mama sie smuci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
Gosia734 napisał(a):
Nie wiem... Czasem tak poprostu mam.... Czuję jakąś straszną tęsknotę... Aż mnie zaczęła boleć głowa... ;/


Kochana moze idż połóż sie pogadaj z Kinią poglaskaj ją a na pewno zrobi Ci sie lepiej 🙂
Kinia na pewno nie lubi jak mama sie smuci 😉


POMIERAM !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...