Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć mamusie, ja właśnie wstałam i śniadanko zjadłam. Ogólnie to nie mam ochoty na nic.. nawet na lumpki iść.

Wkurza mnie to, że mąż nie pomaga mi w domu..tylko jak widzi , że jestem zła, albo mi smutno z tego powodu ''to sie wielce bierze do roboty'' kochanie co ci zrobić, ja pozmywam, odpocznij sobie.. Ale jak zapierdzielam cały dzień to już nie widzi. Zostawia po sobie syf. Jest jak duże dziecko. Na mnie niestety nie działają te czułości kiedy się tuli, mowi że kocha jak jestem zła. Próbuje załagodzić sytuacje, ale tylko ją pogarsza. Na wszystko jest jeszcze czas. W środę prosiłam go żeby mi doładował konto na telefonie.. tylko o to go prosiłam. Do tej pry mam 0. Dobrze, że szpital mam 5 min od domu to szybciej sama do niego dojde niż się z nim skontaktuje. Nie wiem, czy do niego nie dociera że za dwa miesiące będziemy rodzicami. Smutno mi strasznie, bo wiem że potrafi być kochany.. ale ostatnio bardzo zwracam uwage na to w jaki sposób mi pomaga. I może jestem bardzo wyczulona teraz na tym punkcie, bo wcześniej mi to nie przeszkadzało, że ogarniam dom i zwierzaki sama. No ale ileż można, musze nim potrząsnąć..

Eh, do dupy to.

Gosiu sto latek z okazji 17 urodzin!
Cherry, ja też poprosze te lecje.. jakoś przegapiłam to - mój email [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
to najpierw do naszej Gosi! Sto lat!!!! samych pogodnych dni, siły ducha, cierpliwości, wiele wyrozumiałości, ze trzy wiadra miłości i szybkiego i jak najmniej bolesnego rozwiązania! A no i marzeń jeszcze, bo bez tych to się nic nie da 🙂
Dziewczyny! piłka jest boska! Madziu na Twój bolący tyłek myślę, że byłaby niezła - przynajmniej można spokojnie usiąść 🙂 ja pobujałam się, pokiwałam, nogi na niej wspierałam i plecki... naprawdę super! mała rzecz, a jak cieszy...
Lala! moja metoda na lenia w domu? nie rób nic 🙂 nie zmywaj, nie sprzątaj, nie gotuj, nie pierz, nie prasuj...Wytrzymasz parę dni? a potem jak już nie będzie czym herbaty pomieszać, to się może kapnie 🙂 a jak siedzi dużo przy kompie to mu napisz mail, co Cię gryzie i jak chciałabyś, żeby było. A powiedz mi, w którym tygodniu Ty sama się urodziłaś? bo jak dobrze pamiętam, to jesteś mocnym wcześniakiem 🙂 to się dopiero popłoch zrobi!
A dzisiaj może przyjdzie wózek 🤪 🤪 🤪
Aaaa ktoś wczoraj pytał o pakowanie torby do szpitala. Ja spakuję się w przyszłym tygodniu, bo wciąż mam dziwne uczucie, że nie będę gotowa w godzinie "W"... pewnie "za karę" przenoszę, ale wolę mieć torbę pod ręką 🙂
u mnie dzisiaj pieczarkowa z kluseczkami i reszta pizzy z wczoraj 🙂
A lekturka od Cherry świetna! Wisienko jesteś wielka 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂 🙂

Na samym początku- Wszystkiego najlepszego dla Solenizantek!!!!! 😘 😘 dużo zdrówka, pieniążków i JAK NAJMNIEJ PROBLEMÓW!!! 🙂 🙂

ja dziś sie biorę za jakieś sprzątanie, bo ostatnio to olałam, a teraz mam jednym słowem syf 😁 😁

wiec miłego dnia życze Wam wszystkim!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje Kochane,

wstała ale sie tu jakoś dziś zorganizować nie mogę. Najpierw musiałam zrobić konferencje telefoniczną z rodzicami i zaraz muszę do mojej Babuni zadzwonić bo ponoć się wywróciła i ma podbite oko i kolana obdrapane 😞 😞 😞

właśnie z nią gadam i nie jest tak źle 🙂 🙂 🙂

Miałą tyle napisac ale zapomniało co............. ehhhh

robię zakupy na allegro i wymyśliłam sposób na nie. Wiem wiem, że jak to przeczytacie to stwierdzicie, że jestem strasznie niedobra ale w życiu trzeb akombinowąc żeby cos mieć a mi poprostu kończą sie powoli pieniądze. Dziadkowie tylko pytają co kupić co kupić więc wpadłam na pomysł, że zamówię na allegro to co potrzebuję z tej drobnicy i wyśle za pobraniem do moich rodziców a druga paczke do drugich dziadków. Niech zapłacą 🙂 JUż do nich dzwoniłam że robię coś takiego i wiecie co powiedzieli? Powiedzieli, że świetny pomysł bo sami nie wiedzą co już mam a co nie 🙂 🙂 🙂

Mam do Was pytanie czy można kupić ten pokrowiec taki przypinany do x-landera osobno? Orientujecie się? mój sasiad chce nam odsprzedać całego x-landera za 450 zł ale nie ma właśnie tego 😞 Co zrobić ? co myślicie?

p.s. Kasia zaraz zapcham Ci skrzynkę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
Gosiu, cięzko mi będzie nie robić nic. Ja uwielbam mieć porządek, tzn czysto w domku.. i pewnie mój plan poległby..

A ja urodziłam się końcem 7 miesiąca, miałam 36cm i niecałe 2kg.

Kasieńko, a Ty właśnie zdaje się kończysz siódmy miesiąc? jak sobie pomyślę, że naprawdę w KAŻDEJ CHWILI może się zdarzyć.... skóra mi cierpnie i jedynie co mogę powiedzieć, to: o ja Cię....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Shelby napisał(a):
gosiaq - a piła pomaga na bolące plecy? nie tylko w krzyżu ale i np. w ramionach?

qrczę, Shelby, pewnie jakąś pozycję możnaby wypróbować, tylko jaką? nie mam koncepcji za bardzo 🤢 ale może masaż by się przydał? na siedząco?


mąż jak wróci z egzaminu to będzie musiał się za mnie wziąć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby chodzi o takie coś co sę przypina na zamek do gondolki. Chyba to przeciw wiatrowa osłonka.... nie mam pojęcia co zrobić. Bo wózek w extra stanie cały 3w1 za 450 zł to mega tanio ale co zrobić jak tej części brakuje ? 🥴

Shelby miałam Ci napisać, że u mnie z ta praca nie jest łatwo moja praca z językiem jest najczęściej sezonowa i nie zagrzałam miejsca nigdzie dłużej niz przez 1 - 1,5 roku. Mam już tego dość. Chyba jestem mega doświadczona w słuchaniu Pani już dziękujemy, było fajnie ale się skończyło. Pracowałam w HR miękkim więc z tej strony niby mam jakieś doświadczenie ale żeby osiąść w jakiejś np. firmie produkcyjnej której tu sporo jako Pani od kadr to za mało. Przebyte miliony szkoleń w porównaniu ze studiami to nic. Do pracy ze względu na kwalifikacje też mnie nie chcą przyjąć. Mam nadzieję, że zmieni się to po porodzie lub po prostu wyrzucę połowę informacji z CV i dam takie podstawowe to może wtedy gdzieś mnie zatrudnią.

Schelby ale mi posłodziłaś wczoraj 🙂 🙂 🙂 Dziękuje kochana... jeszcze trochę a sie rozpuszczę i będzie dżem wiśniowy 😁 😁 😁

Mam nadzieję, że coś z tego zrozumiałaś wiem jakoś chaotycznie piszę ale za duzo mam dziś na głowie. Wynajmuję pokoje (odbieram setki telefonów i umawiam na oglądanie), sprzedaję łóżko z ikiei ( telefon telaeno.... ) i opony........ 😁 😁 😁

Urwanie głowy ......

Mały robi przemeblowanie w brzuchu.

Boshe juz 12 masakra.......... łaaaaaaaaaaaaaa 😲 😲 😲 😲 😲



Gosia najlepszego kochana!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby chodzi o takie coś co sę przypina na zamek do gondolki. Chyba to przeciw wiatrowa osłonka.... nie mam pojęcia co zrobić. Bo wózek w extra stanie cały 3w1 za 450 zł to mega tanio ale co zrobić jak tej części brakuje ? 🥴

Shelby miałam Ci napisać, że u mnie z ta praca nie jest łatwo moja praca z językiem jest najczęściej sezonowa i nie zagrzałam miejsca nigdzie dłużej niz przez 1 - 1,5 roku. Mam już tego dość. Chyba jestem mega doświadczona w słuchaniu Pani już dziękujemy, było fajnie ale się skończyło. Pracowałam w HR miękkim więc z tej strony niby mam jakieś doświadczenie ale żeby osiąść w jakiejś np. firmie produkcyjnej której tu sporo jako Pani od kadr to za mało. Przebyte miliony szkoleń w porównaniu ze studiami to nic. Do pracy ze względu na kwalifikacje też mnie nie chcą przyjąć. Mam nadzieję, że zmieni się to po porodzie lub po prostu wyrzucę połowę informacji z CV i dam takie podstawowe to może wtedy gdzieś mnie zatrudnią.

Schelby ale mi posłodziłaś wczoraj 🙂 🙂 🙂 Dziękuje kochana... jeszcze trochę a sie rozpuszczę i będzie dżem wiśniowy 😁 😁 😁

Mam nadzieję, że coś z tego zrozumiałaś wiem jakoś chaotycznie piszę ale za duzo mam dziś na głowie. Wynajmuję pokoje (odbieram setki telefonów i umawiam na oglądanie), sprzedaję łóżko z ikiei ( telefon telaeno.... ) i opony........ 😁 😁 😁

Urwanie głowy ......

Mały robi przemeblowanie w brzuchu.

Boshe juz 12 masakra.......... łaaaaaaaaaaaaaa 😲 😲 😲 😲 😲



Gosia najlepszego kochana!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry - ta przypinka nie jest taka konieczna - to osłonka na nóżki, poradzisz sobie bez tego, będziesz miała kocyki i dzidzi będzie wystarczająco ciepło! potem szybko się przesiądziesz do spacerówki, więc z tego powodu nie ma co odrzucać tej okazji!

moim zdaniem nie ma co się zastanawiać!

a później, poszukać na allegro też można spróbować!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Shelby a jakieś wieści po rozmowie kwalifikacyjnej?


jeszcze nic nie wiem, mąż zdaje egzamin certyfikacyjny dzisiaj po kursie, który robił niedawno, także dopiero jak skończy będziemy mogli pogadać i przy okazji też dowiem się, czy dzwonili z pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapomniałam sie pochwalić moimi zakupami allegrowymi 😉 😉 😉

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1103/90efc2d3544d715amed.jpg[/IMG][/URL]

iiiii

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1074/16db297d20b67fd8.jpg[/IMG][/URL]

Borna juz we Wrocku nigdzie nie ma - kupiłam na allegro używane za 10 PLN + wysyłka
(body + czapeczka)

A bluzeczkę i bodziaki z reniferami - tez używane za 13 PLN z groszami 🙂

Moim zdaniem sie opłacało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...