Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂
Ja też się wyjątkowo z rana melduję 🙂 zdążyłam dopaść komputer zanim mąż wyjdzie do pracy 😉 Ja właśnie po śniadanku (zazwyczaj to jeszcze śpię) i zaraz jadę pod Poznań odebrać rzeczy zamówione dla Młodego:
ochraniacz na szczebelki
falbanka maskująca
przybornik
Obiecałam sobie, że już nie będę jeździć autem ale po wczorajszej wizycie jak usłyszałam, że jeszcze troszkę mam czasu postanowiłam wsiąść za kółko ten ostatni raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam, ja od rana zmęczona źle spałam na sam koniec ciąży się rozchorowałam znowu te przeziębienie 😠
Naszemu Maleństwu wózek chcą kupic rodzice mojego T:* co mnie bardzo zdziwiło po tym jak usłyszałam ich reakcję, że jestem w ciąży. 🤨 Na początku nie chciałam się zgodzić żeby kupowali ale moja mama powiedziała, że jak chcą to niech kupują to my za odłożone pieniądze możemy kupić coś innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Babeczki,

U mnie noc nieprzespana prawie w całości, w sumie może spałam jedną godzinę. O 6 rano dopadł mnie taki ból brzucha jak na silny okres...męczyłam się chyba do 7 więc zaserwowałam sobie nospę 2 x i magnez, teraz już zdecydowanie lepiej... ciekawe co tam o 17 będzie...

Co do Kuchennych rewolucji ja oglądałam i hmm ogólnie to nie dowierzałam jak oglądałam... co za histeria... ale im pewnie oglądalność wzrośnie...

Dziewczyny podziwiam, że prowadzicie samochody... bo u mnie z takim brzuchem nie ma nic to wspólnego z bezpieczną jazdą... dlatego spasowałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
byłam oddac krew i mocz. Zrobiłam te wszystkie badania a niech się lekarz cieszy 🙂
ja tez oglądałam wczoraj Magdę G i powiem Wam że płakac mi się chciało jak widziałam rozpacz tej Chinki.
Madziu czekamy na 17 z niecierpliwością 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziu_m3 wczorajsze wieści z wizyty super! mam nadzieję, że dziś będzie podobnie! 🙂

pamiętam, jak moja siostra, po ciąży, którą przenosiła o jakiś tydzień, pouczała mnie, że mam nie brać magnezu, bo lekarz zapomniał jej o tym powiedzieć, ona chodziła i robiła wszystko, żeby urodzić, a jednocześnie brała magnez, bo nie zorientowała się, że on może hamować skurcze 🙂

także jak już będziesz gotowa do porodu, to nie bierz magnezu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi moja mam kupiła komodę i taki malutki stoliczek. Bo z ojcem nie mam zbyt dobrych stosunków.
A co do kupna wózka to byłam przeciwna. Bo pamiętacie jak jego matka powiedziała, że ja Go wrobiłam w to dziecko, że poleciałam na jego kasę i że wolałaby żebym poroniła niż je urodziła.
Więc nie chciałam od niej NIC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula - świetnie rozumiem Twoje stanowisko! ale z drugiej strony, mój brat ciągle mnie uczy "jak ci dają, nie bądź gapą, tylko zgarniaj całą łapą", a zatem, może się zreflektowali i jak mają gest, to należy go przyjąć 😉 i być dobrej myśli na przyszłość, że jednak się wszystko poukłada, jak się należy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu w końcu wklejam zdjęcie łóżeczka mojego Maleństwa:

Tu mam szafkę z kocykami, podusiami, i kosmetykami dla Maleństwa itp.:

Teraz szuflady:
1. Body z krótkim rękawkiem:

2. Body z długim rękawkiem:

3. Śpiochy cieńsze:

4. Kaftaniki i bluzeczki, za bluzeczkami są spodnie:

5. Śpiochy grubsze i pajace:


Na koniec Moje Brzusio:


Na razie to wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Dlatego postanowiłam się zgodzić i pozwolić im kupić z tym, że nie teraz lecz dopiero na wiosnę bo teraz mam wózek głęboki od kuzynki więc po co mi drugi, a na wiosnę to już taki żebym później mogła z niego korzystać.



jeju jaki ty masz ten brzusio malltki zdjecia piekne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!

MY w miarę dobrze spaliśmy ale to pewnie dlatego, że poszłam spać grubo po 12 bo filmy oglądaliśmy. Madzia Harrego nie zdążyłam obejrzeć..... i dziś tego też nie zrobię bo dziś imprezka 😁 80-tka Babci 😁 😎 😁 ło matko co ja mam na siebie włożyć 😉 😉 😉 😲 😲 😲

Tak piszecie o tym aucie a ja tak tęsknie za moim Panem samochodzikiem 😞 Może jutro chociaż do sklepu mąż pozwoli pojechać.... muszę go odpalić przynajmniej na chwile bo biedaczysko się zastoi i co będzie ? Karolina męża cały czas na chodzie a mój Pan Samochodzik taki samotny stoi na parkingu !

Aha wiecie co nie mogę ochłonąć cały czas z emocji i do tej pory szlag mnie trafia!! W nocy jak się budziłam na siku to zasypiając o tym myślałam! Najchętniej bym wiązankę puściła na ten temat ale po pierwsze nie wypada po drugie ręce opadają na samą myśl....!

Ale głodna jestem ! Faszerowany koń z kopytami raz proszę !







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Nie tą miskę kupiłam do podmywania pupci jak się "skupka" 🙂 Wleje sobie tam wodę z płynem do kąpieli i obmyję dupunię. Tak bynajmniej robimy z Szymonem.


Też tak chcę robić ale mam do tego użytku te wiadro do kąpieli bo wannienki nie będę po to rozkładać 😁 😁 😁

acha podobne miseczki są teraz w promocji w biedronce

PAULA ŚLICZNY TEN POKOIK....! A ILE RZECZY DLA MALUCHA - WOW !
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dorwałam wczoraj gazetke z rossmana i kurde wydam tam dziś chyba ze 100 zł !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...