Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A moje plecy lepiej niż wczoraj. Mąż mnie wczoraj wymasował wieczorem, gorąca kąpiel też pomogła. Ogólnie czuję się ok, gdyby nie to że całe śniadanie zwróciłam. Ale było już tak kilka razy w sumie w ubiegłym tygodniu.

Ja też mam taką rezygnację do wszystkiego. Wiem, że jeszcze do terminu 10 dni, ale samopoczucie kiepskie, to czasem coś poboli i tylko da nadzieję że się coś zaczyna. Poza tym dupa blada naprawdę nie chce iść na tą patologię, nie chcę słuchać tych kobiet, opowieści, mam nadzieję, że Kubuś podczas dzisiejszego zapisu ktg zacznie się ruszać, wczoraj wieczorem się tylko napinał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu! przed ktg zjedz coś słodkiego, tak ok. 11, bo masz na 12, prawda? I podejdź troszkę wcześniej, żeby zmęczenie lekko puściło i popstrykaj w brzuszek lub poszczyp. U mnie to działa. I jeszcze jak siądę okrakiem i się pochylę, to też mnie tam miźnie 🙂
A od wczoraj go czułaś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Wszystkim 🙂 U mnie za oknem szaro i ponuro, za to nocka super przespana 🙂 Wczoraj wieczorem tak mnie zaczęło pobolewać podbrzusze, że się nakręciłam, że coś się może zaczyna i z tego wszystkiego przyśniło mi się, że mi wody odeszły...jakiż był mój smutek jak się obudziłam i okazało się,że to był tylko sen 😞 Tak zauważyłam, że coraz więcej z nas zaczyna łapać jakiegoś doła z powodu tych wcześniejszych porodów...ale przecież każda z nas w końcu i tak się doczeka na swoją kolej...aj niecierpliwe strasznie jesteśmy 🙂

No i jak widać teraz to codziennie już będziemy witać czyjegoś maluszka na świecie 🤪 🤪 🤪

Aaa-aniusia Gratulacje!!! Ale spory chłopak z Twojego Maksymiliana 🤪
Szybkiego gojenia brzuszka po cc i dużo zdrówka!!!

Agnez141 ależ się ciuchutko rozpakowałaś, Gratulacje również!!!

14A11 Powodzenia, oby poszło szybko i sprawnie 🙂

Ella1 fotka super, śliczne te Twoje szkraby 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie Madzia mnie tez przeraża ta wizyta na patologii... i wcale się nie dziwię... bo jak człowiek się nasłuch i napatrzy tego i owego to potem do łba może dostać...

Ludzie sa straszni i zupełnie czasami nietaktowni tak jakoś pamiętam te teksty z początku ciąży...

a co do telefonów to mój Tato odbiera tekstem : co Mała rodzisz?

Ale z drugie strony wole to niż jesgo standardowe teksty w sytlu co moja dzidzia chciała 😲 😮 😁

ale stały tekst w markecie przy ludziach jak krzyczy.... dzidzia a plastelinke Ci kupić ? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry! no takie teksty tatkowe to mnie rozwalają na łopatki!!! chcesz, żebym popuściła ze śmiechu? 😉

Madziu! sposób na gadulstwo na patologii: słuchaweczki i radyjko lub ulubiona muza.... albo książka... i tak robić najdłużej jak się da 🙂 ale liczę na to, że Ciebie to ominie.

A nasza Gosia 734 już pewnie po ktg, co? ciekawe, jak tam Kinia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
haha - plastelinkowy tekst jest świetny! 😁 Cherry - coś faktycznie Ci nasi ojcowie mają wspólnego!


U mojego taty to norma z reszta wyprawa z nim gdzieś to zazwyczaj niezłe jaja!
Kiedyś też nieźle się nasłuchałam jak chciał ze schroniska zaadoptować kozła Mariana! To dopiero były jaja! Jak nikt tego kozła nie mógł mu wybić z głowy! 😁 😁 😁

p.s. swędziawce chyba winne mleczko do ciała Nivea!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kiedyś paliłam papierochy i zawsze myślałam że jak mnie Tato złapie to lanie da..... !
Ten złapała mnie na przystanku autobusowym pełnym ludzi i wiecie co zrobił.....

Nie podszedł i nie okrzyczał czy coś... tylko na cały głos zaczął się tak śmiać jak wariat co chwilę powtarzając Gówniara pali!!! Patrzcie ludzie jak gówniara pali! 😁 😁 😁 😁 😁

Dżizas gorszego wstydu to w życiu nie przeżyłam 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie wczoraj tam wysypało po depilacji.. I wiecie co zrobiłam? wysmarowałąm piczke sudocremem.. a dziś normalnie cud miód i orzeszki.. 0 wysypki
Qrcze, kiedyś próbowałam depilacji kremem z veet , trzymałam go 2xdłużej a i tak nie ''wypalił'' wszystkiego co miał. Myślałam że taki rkem jest lepszy bo działa dłużej.. a tak to codziennie maszynka idzie w ruch 😞 co teraz przy brzuszku jest męczące..

a może macie cos do polecenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mnie też podrażniło po ostatniej depilacji, ale o sudokremie nie pomyślałam 😮 Posmarowałam oliwką i tez przeszło 🙂Zresztą nigdy na sobie tego nie używałam, bo zawsze jakoś inne maści miałam pod ręką...mój to się kiedyś śmiał, że mam maści na wszystko 🙂
Lala89 no ja używam do depilacji"tam" tylko kremu Veet i na mnie działa bez zarzutu, kilka minut i po kłopocie, a innego nie mogę polecić, bo nie używałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...