Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mi zmiękła skróciła się i rozwarła Przepraszam, ale nie pamiętam kto pytał 🙂 Kobietki ale cos nie wydaje mi sie zebym urodzila w czwartek ja jakos tego nie czuje 😞 Dzis moja koleżanaka na Gala w Krakowie urodziła chłopca a była w srode na ktg i zadnych ojawów ani rozwarcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
a daj jak Tobie się podoba! przecież nie musi się podobać nikomu innemu! dla Ciebie i tak będzie jedyny/a i wyjątkowy/a.
U nas Maćka wymyślałam ja, a teraz mąż Filipa. Reszta świata nic nie ma do tego 🙂 chociaż to zawsze miło, że mama powie, że ładnie 🙂

Ale mojemu się nie podoba... 😞 Chociaż raz powiedział że jak będzie chłopak to mogę wymyślić imie jakie chce ale to mu się zdecydowanie nie podoba... Jemu się podoba Krystian...
Ale ma być dziewczynka i będzie Kinia i nie będzie problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
Chery jeśli mowa o mnie to ja się już przestaam nakręcać... Już grzecznie czekam... heh co ma być to będzie 🙂 Za max 12 dni będę mamą tak czy tak 🙂

a ja grzecznie nie czekam, bo rogata dusza we mnie mieszka i uparta jak osioł 😁 jak sama sobie nie przetłumaczę, to nikomu innemu się nie uda 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
14A11 napisał(a):
Mi zmiękła skróciła się i rozwarła Przepraszam, ale nie pamiętam kto pytał 🙂 Kobietki ale cos nie wydaje mi sie zebym urodzila w czwartek ja jakos tego nie czuje 😞 Dzis moja koleżanaka na Gala w Krakowie urodziła chłopca a była w srode na ktg i zadnych ojawów ani rozwarcia

Ania, ja pytałam 🙂 moja szyjka na 1,5 cm, ale nie mam porównania czy to dużo czy mało. zresztą podejrzewam, że to sprawa wyjątkowo indywidualna 🙂 a jak widzisz po koleżance "nie znasz dnia ani godziny" 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do imienia to u nas miał być najpierw Leon.... ale mojemu coś nie bardzo się podobało.... Moja Babcia zaś sobie to imię wbiła do głowy i nawet zadzwoniła do rodziny koło Białegostoku do cioci (ciocia tez koło 80) i mówi wiesz a Wioleta da na imię Leon po Twoim mężu 😲 😲 😲 (kurcze szkoda ale ja wujka nawet na oczy nie widziałam i szczerze nie wiem kto to .... 😮 😮:blink 🙂

Potem wybraliśmy imię Kacper..... to połowie się nie podoba bo twierdzą że to kanie dziwne imię.... Teściowa ciągle gada, że Kacprów to teraz od cholery (ii co z tego.... podobnie jak Jakubów itd...), ale za to najbardziej rozwaliła mnie Babcia mojego męża i mówi do mnie a czemu Kacper? Nie może być bardziej normalne imię np. Waldemar 😮 😮 😮

Ja pitole! To jest nasze dziecko więc to my jako rodzice wybierzemy imię! I nawet jeśli miał by być to Alojzy to to już moja sprawa.... 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no Walduś fajnie!!! 😁 😁 😁
i nawet jeśli Kacprów będzie 10 tysięcy, to Twój będzie ten najfajniejszy i najsłodszy, nie? a imię najbardziej bliskie sercu... i tej wersji się trzymamy, co?

Aaaa! u nas jak dziwnym trafem wyjdzie dziewczynka, to będzie Ania i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
nie no Walduś fajnie!!! 😁 😁 😁
i nawet jeśli Kacprów będzie 10 tysięcy, to Twój będzie ten najfajniejszy i najsłodszy, nie? a imię najbardziej bliskie sercu... i tej wersji się trzymamy, co?

Aaaa! u nas jak dziwnym trafem wyjdzie dziewczynka, to będzie Ania i tyle 🙂


U nas chociaż po ostatnim usg jest takie podejrzenie to chyba będzie Hania 🙂 🙂 🙂
(mój mąż tak chce)

Mam nadzieję że kwestia płci całkowicie wyjaśni się w poniedziałek no chyba, że wcześniej urodzę...

Na ostatnim usg końcówka się gdzieś schowała i widać było tylko od strony pupy dwie kulki czego Pani doktor nie umiała jednoznacznie sklasyfikować jako jądra .... mówiła że bez końcówki której w te j pozycji malucha ona nie widzi mogą to być równie dobrze spuchnięte wargi sromowe 😮 😮 😮

Jak dla mnie to jak na wargi za okrągłe było 😮 😮 były to dwie okrąglutkie kuleczki obok siebie!

Genaralnie czy będzie chłopiec czy dziewczynka będę kochać i kocham najbardziej na świecie !
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
a Leon to byl w Usta Usta, co?


Tak był 🙂 🙂 🙂

Ale u mnie te imię wzieło się od tego, że całą szkołę średnia chodziłam z plecakiem który wyglądał jak lew i miał właśnie na imię Leon ....
😁 😁 😁

I był moim przyjacielem do póki mi go nie ukradli 😞

ale pierdoły gadam jak potłuczona teraz to w ogóle pomyślicie że psychiczna inaczej jestem 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wykąpana i czuje się jak by mnie walec rozjechał. W sumie nasz spacerek to dzisiaj 8 km 😮, sprawdziłam na mapie. Nie wiem co może pomóc ta wanna, jakaś głupota chyba tak jak z tą herbatą. Ciepła woda powinna wyciszać bóle i tak jest u mnie, czemu wszyscy lekarze mówią, że ma je potęgować. Wiem, że podczas okresu zawsze ciepłe masaże powodowały ulgę.

Kupiłam sobie gazetki: Mamo to ja i Dziecko. Miło jest wydać na to tylko 1,99.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wygląda apetycznie.... ja uważam że gotowe ciasto francuskie zawsze warto mieć w zamrażarce.... jak nie na pizze to zawsze rogaliki szybko można zrobić gdy mają wpaść niezapowiedziani goście! A paszteciki a szynką i serem lub z parówką na imprezy jako mała przystawka są rewelacyjne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
A ja wykąpana i czuje się jak by mnie walec rozjechał. W sumie nasz spacerek to dzisiaj 8 km 😮, sprawdziłam na mapie. Nie wiem co może pomóc ta wanna, jakaś głupota chyba tak jak z tą herbatą. Ciepła woda powinna wyciszać bóle i tak jest u mnie, czemu wszyscy lekarze mówią, że ma je potęgować. Wiem, że podczas okresu zawsze ciepłe masaże powodowały ulgę.

Kupiłam sobie gazetki: Mamo to ja i Dziecko. Miło jest wydać na to tylko 1,99.


Madzia ja tez kupiłam w piątek i cały czas się zaczytuję 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry, ja też chciałam imie Leon, ale wszyscy mnie zniechęcali, krytykowałi. Że za bardzo staromodne, że za oryginalne, i najlepszy argument mojego M, że to po samochodzie, który ostatnio mieliśmy - seat leon.... i odpuściłam. A on Zaproponował Patryk i się przy tym upiera. Bo jak mówi, to dość rzadkie imie, nie króluje w rankingach popularności, męskie, na imieniny będzie pił guinesa i zielone piwo..a to że się nie zdrabnia, na czym mi zależało, to już bez przesady...ma być facetem a nie babą 🙂
A ptaszka mamy obfotografowanego, wiec raczej nie będzie niespodzianek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do ptaszka to niby też mamy na zdj. z usg ....
I tez byliśmy u lekarza na usg który ponoć się nie myli w określaniu płci (inny niż moja prowadząca).

Czasami sobie myślę że to ona robi nie potrzebnie zamieszanie ale co tam co ma być to będzie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry dokładnie, ja po dzisiejszym od razu powiedziałam do Mojego, że jak będziemy mieć gości to zaserwuje coś takiego z rożnymi nadzieniami...no i na słodko trzeba jeszcze wypróbować 🙂

A imię naszego synusia wybierał Mój 🙂 Jeszcze jak nie było wiadomo czy to chłopiec czy dziewczynka to gadał do niego Oskar...ja chciałam Oliviera, Natana lub Alana...dla dziewczynki Sandra...co z kolei jemu się nie podobało i w końcu stwierdziliśmy, że dla dziewczynki ja decyduję, a dla chłopca on....no i padło na Oskara...a nasz synek będzie miał inicjały O.K. 🙂 I chociaż na 3 usg wyszło, że chłopak...to po śnie , w którym urodziłam dziewczynkę...nadal mam cień wątpliwości 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha właśnie w zeszłum tygodniu dowiedziałam się żę jakieś 300 m od mojego domku postawią Mc Donaldsa!

Będę miała wspaniałe widoki z sypialni na neon tej "restauracji". Już postanowiliśmy z moim, że Młodemu nie będziemy pokazywać co to Happy Meal czy inne "wartościowe" papu jakie mają w menu!

Uważam, że te "jedzenie" nadaję się tylko na kaca!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też wzięliśmy kąpiel pierwszy raz już od jakiegoś nie pamiętnego czasu w wannie, a nie jak dotychczas tylko prysznic. Ale nic nie podziałało więc czekamy aż Synek wyjdzie kiedy będzie chciał.
Wiadomo, że chciałabym mieć Go już przy sobie no ale cóż skoro on ma ochotę jeszcze posiedzieć to co mu będę bronic. Pierwszy i ostatni raz jest w brzuszku Mamusi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...