Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Dziewczyny, jeśli chodzi o wystawianie brzuch na słońce też to zważyłam. Jednak pamiętajcie, że Wasza pociecha odczuwa każdą temperaturę i osobiście uważam, że to znak,że jest za gorąco i mama ma się przykryć. Zauważyłam prawidłowość, że jak się przykrywałam. Ruchy stawały się spokojniejsze i ustawały.

ja robiłam tylko "testy" czy to prawda, że dziecko już widzi zmianę natężenia światła 🙂 widzi 🙂 na słońce się nie wystawiam za bardzo, bo mam zawroty głowy i słabo mi się robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Mamusie 🙂 ale z was ranne ptaszki Chyba nigdy nie uda być mi się tu pierwszą i was powitać. Miałam ambitny plan wstawać w wakacje tak jak wstawałam w roku szkolnym 6:30 i spacerek z pieskiem a tu 9 a ja sie dopiero zwlekłam Słodkie lenistwo tylko mój piesek troche na tym ucierpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 🙂
Zaliczyłam egzamin z kryminologii 😁 i mamy już WAKACJE 🙂 No nie licząc pracy 🙂
Wybawiłam się na weselichu 🙂 w październiku mam następne brata no niestety nie będę tak szaleć jak teraz 🙂
Filipek kopie jak szalony. Moja mama kiedyś przyłożyła rękę to jak kopnął babcie to się przestraszyła. Była mowa o wydzielinie z piersi mi poleciała wczoraj. Z tego co słyszałam to jest siara czy jakoś tak 🙂 Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Witajcie Kochane 🙂
Zaliczyłam egzamin z kryminologii 😁 i mamy już WAKACJE 🙂 No nie licząc pracy 🙂
Wybawiłam się na weselichu 🙂 w październiku mam następne brata no niestety nie będę tak szaleć jak teraz 🙂
Filipek kopie jak szalony. Moja mama kiedyś przyłożyła rękę to jak kopnął babcie to się przestraszyła. Była mowa o wydzielinie z piersi mi poleciała wczoraj. Z tego co słyszałam to jest siara czy jakoś tak 🙂 Buziaki 😘




Paula cieszę się z Tobą z Twoich wakacji i gratuluje zdanego egzaminu. 🙂 Mam nadzieję, że Marinel pójdzie dziś równie dobrze 🙂

Takich silnych kopniaczków to jeszcze nie mam ale poczekam więć może niedługo ktoś mocniej zakopie..... I tak się cieszę z tego jak zmieniły się te kopniaczki z delikatnych gilgotek na wyraźniejsze sygnały.

Z tymi piersiami to ja mam problem... Od dwóch dni jak wstaję w nocy bbolą mnie dość mocno i jak podniosłam koszulkę to oniemiałam bo sutki miałam spuchnięte... )7.07 będę na kontroli i muszę się zapytać czy to normalne. Póki co pytam Was czy też tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...