Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
także zobaczymy kto faktycznie w brzuszkach mieszka 😁
bo tylko te nasze małe gwiazdeczki wiedzą w 100% Ja mam usg i badanie we wtorek i już nie umiem się doczekac az zobacze moje maleństwo 🙂

Jutro dam znać dziewczynki co z tymi wynikami z hbs, i co mi podpowiedzą w takiej sytuacji. Kolorowych snów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hahaha lala89 ale mnie rozbawiłas 🙂

Cherry ja tez czuję ze cos się tam dzieje w kroczu, jak siadam to czuję a czasem nawet jak leżę. Myślalam że to cos nienaturalnego ale skoro nie tylko mnie dotyczy to juz jestem spokojniejsza.
Jak chodze to mnie jeszcze brzuch pobolewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja juz jutro znow zobacze moje male złotko mieszkajace w brzuszku 🙂 juz sie nie moge doczekac 😆 Troche mnie ciekawi kto tam jest, ale bede wierna postanowieniu, ze wiedziec nie chcemy.... no chyba, ze maluszek odkryje przed nami swoje tajemnice 🙂 Choc tak jak lala89 pisze nigdy nic nie wiadomo 😉
dobrej nocy mamuski :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel Ty tez to czujesz? Taki ból nie ból w kroczu? Jakby ciągnięcie a jednak nie... Dziwne to uczucie... Ciekawe co to może być...? W sumie nie jest to na tyle dokuczliwe by przeszkadzało w funkcjonowaniu ale jednak czuje się to...

Kukunari może wiesz co to może być? Może miałaś coś takiego w poprzedniej ciąży?

Kukunari jutro jak tylko wrócisz to oczywiście sprawozdanie poprosimy 🙂 3mam kciuki za was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję dziewczyny 🙂
Najbardziej się cieszę, że jest zdrowy 🙂 261gram miłości i szczęścia:*
z tego USG wyszło, że jestem w 18 tyg i 6 d. także termin mam na 18.11. ale już nie zmieniam bo to i tak nic nie wiadomo.
A Mój T tak bardzo chciał mieć córeczkę, u niego w domu jeszcze 2 braci, u mnie też 2 braci więc tak marzył o dziewczynce 🙂
Może następnym razem będzie dziewusia 🙂 teraz mamy Małego Łobuziaka 🙂 a film z USG to oglądam bez przerwy 🙂 Dobranoc Kochane;*
Jutro pewnie nie będę miała czasu żeby zajrzeć od rana ostatnie zakupy na wesele potem nauka i wieczorem "butelki", w sobotę egzamin i wesele więc też nie no może w niedzielę mi się uda po poprawinach. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja to mam szczęście... zawsze jak mam co s do pozałatwiania, to musi deszcz padać ostatnio. Ale trzeba dostrzegać pozytywy tej pogody- przynajmniej nie będę słabnąć od upałów 😉


paula_jot napisał(a):
Jutro pewnie nie będę miała czasu żeby zajrzeć od rana ostatnie zakupy na wesele potem nauka i wieczorem "butelki", w sobotę egzamin i wesele więc też nie no może w niedzielę mi się uda po poprawinach. 🙂

To radzę sobie kilka godzin zarezerwować na poczytanie 🙂

I mnie dopadły sny dziwne... Najpierw śniło mi się, że na jakimś obozie sikając dotknęłam tyłkiem zawartości kibelka (brudnego i drewnianego) i potem jakieś robaki miałam. A że miałam już kiedyś podobny sen, to w tym pomyślałam, że tamten się spełnił. Jak dobrze było, gdy po obudzeniu mogłam zrobić siusiu u siebie... bez robaków... A potem śniłam o tym, że mnóstwo rozstępów mi się porobiło z dnia na dzień i smarowałam je tymi kremami, oliwkami w nadziei, że zejdą... Jak dobre, że już dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej!

mnie się śniło, że ćwiczyłam na wf-ie (będąc już w ciąży) i pan wuefista spisywał, kto ma jakie buty ubrane 😁 haha bez sensu! potem mu powiedziałam, że nie mogę wszystkiego ćwiczyć, bo jestem w ciąży, a on powiedział: i po co ci to było? a ja na to pokazałam obrączkę i powiedziałam, że to naturalna kolej rzeczy i on wtedy kiwnął głową i przyznał rację 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry napisał(a):
Marinel Ty tez to czujesz? Taki ból nie ból w kroczu? Jakby ciągnięcie a jednak nie... Dziwne to uczucie... Ciekawe co to może być...? W sumie nie jest to na tyle dokuczliwe by przeszkadzało w funkcjonowaniu ale jednak czuje się to...


Cherry nie mam pojęcia co to mogło być. We wtorek i środę czułam że coś tam się dzieje. Troszke panikowałam (jak to ja), że to może coś się dzieje z szyjką macicy, ale później pomyślałam, że może znowu panikuję. W podbrzuszu czuję lekkie kłucia jak chodzę, nie wiem czy to normalne, czy może macica rośnie, trudno mi powiedzieć. Mama mi mówi że jak leżę (ostatnio dużo) to nie powinno się tam nic złego dziać i mogę zaczekać do wizyty w środę. A Wy jak myslicie? czy jak dziecko się rusza, pręży i kopie to możemy to odczuwać inaczej niż takie puknięcia? Bo tak sie zastanawiam, czy może to powodować rozciąganie macicy i jakis tam niby ból.


Dziś mnie obudził silny ból "w krzyżu". Spałam całą noc na lewym boku i może dlatego. Albo ten punkt ciężkości z przodu robi sie coraz cieższy.

Jak jestem pojedzona wieczorem to czuję, że zołądek mi wystaje spod mostka. Macie coś takiego? 🙂 Czyżby macica się tak rozpychała do góry?

Dzisiaj tez mi się śniły głupoty, ale wczoraj ściło mi się że zdrowa dwójka mi się ruszała, ale nie wypadła. Zajrzałam do sennika i zamarłam z przerażenia, ale mam nadzieję, ze to tylko głupi cen i moje Maleństwo jest zdrowiutkie i sobie rośnie w brzuszku.

Zaniosłam powtórnie mocz do badania. Zobaczę czy dość liczne bakterie się utrzymują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby napisał(a):
Marinel nie czytaj senników 😁


Wyrzucę go spalę i nie zajrzę więcej!

A tu coś na rozbawienie z rana:

http://demotywatory.pl/3191124/--Jutro-tu-widze-moje-grabki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc. Jak bylam 26 maja na wizycie to gin. powiedzial, ze to prawdopodobnie dziewczynka a teraz maluszek pochwalil sie nam swoimi klejnocikami 😉 Teraz z mezem wybieramy imiedla szkraba.

paula_jot gratuluje synka 🙂

Coś znowu sie chmurzy u mnie. Wczoraj bylam w lesie. Najadlam sie jagod i poziomek. A nawet zebralam troche kurek. Dzisiaj bedzie duszonka z ziemniaczkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula gratulacje synka 😆
Ja miałam iść na usg jutro na godzinę11:30 ale nie wiem czy pójdę. Wczoraj dowiedzieliśmy się że mojego męża prababcia umarła. Pogrzeb jest jutro na godzinę 12, więc się nie wyrobie. Dziewczyny jak zaczęłam mierzyć czarne ciuchy to aż się przelękłam. Nie wiem czemu. //jak myślicie co powinnam założyć? Ten czarny kolor mnie strasznie odpycha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a ja sie szykuje na badanko 😆 mam o 13:30 (14:30 - waszego czasu) Juz sie nie moge doczekac aby sobaczyc tego malego bączka wm oim brzuszku 🙂
Mi sie dzisiaj tez cos snilo glupiego ale mi sie zapomnialo- na cale szczescie 😉 Analizy naszych snow moga byc przerazajace dlatego ja w okresie ciazy do sennika nie zagladam 😜
A ja jeszcze dwa dni i WAKACJEEEEEEEEEE!!!
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martusiap na pogrzeb biała bluzka jest jak najbardziej odpowiednia. Prawie wszyscy mężczyźni nosza białe koszule pod garniturem. Poza tym osobom młodym białe bluzki pasują jak najbardziej. Do tego jakas ciemna spódnica.

Ja mam w środę ustny egzamin i nie wiem czy się wcisnę w jakąś spódnicę bo jak założę białą i białą bluzkę to będę wyglądać jak pielęgniarka 🙂

Kukunari czekamy na wieści z USG. Ale Ci fajnie - wakacje tuż tuż - poodpoczywaj za mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam obrony prac przed sobą, ale z drugiej strony jako egzmainator.

Myślę, że nie powinnyście się tak bardzo przejmować, bo liczy się co w głowie. Każdy zrozumie, że jesteście w ciąży w każdej sytuacji.

Proponuję włożyć jakąś luźniejszą sukienkę i się nie martwić. Gdzie jest napisane, że musi być ciemna? Ważne żeby nie był to strój codzienny. Na pogrzeb może być każdy ciemniejszy kolor. Nawet czarne leginsy i biała ładniejsza koszulka.

Widziałam, że w h&m sukienki ciążowe i takie luźne można sobie kupić za 30 zł,(przeceny) do tego sandały czy balerinki i macie strój. Taka sukienka podczas lata przyda się na pewno nie raz.

A ja jestem od zawsze fanką strojów czarnych, czerwonych i białych. I teraz tylko sukienki albo leginsy. Patrzyłam na spodnie typowo ciążowe i spódnice te pasy to dla mnie makabra, są tak nieprzyjemne i grzeją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki ja odebralam dziś wyniki z hbs, wynik dodatni jest już od 1,00 a u mnie jest 1352,94 więc to nie możliwe że pomyłka. Nie wiem jeszcze co to znaczy dla mnie i dla naszego maluszka, pani która dawała mi wyniki badań stwierdziła tylko że jest dodatni z takim dziwnym tonem , n ale tak jak mówie konkretnie nie wiem co z tym fantem zrobić. Wizyte mam u gin we wtorek wiec pewnie podpowie mi co i jak, pewnie da jeszcze skierowanie na określenie grupy tej żółtaczki a , b , c.. bo niestety wyniki badań wstazują tylko to czy hbs jest dodatni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...