Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Drugi strumień oznacza nie pierwsze "siki" tylko te środkowe. Jak powiedziałam to Mojemu T;* to się ze mnie śmiał, że muszę włożyć rękę pod wodospad 😜
Do tego jeszcze mi powiedziała, że zdarza się tak gdy pobieramy mocz sami. Na dłoniach zawsze znajdą się jakieś bakterie tak samo wokół sedesu więc może cos tam zawsze wpaść. Jeżeli bakterie utrzymują sie zbyt długo wtedy już muszą interweniować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Paula. Śmialam się z tym strumieniem bo rano to ja sikam jednym 🙂 Ale naprawdę pobrałam srodkowy. No ni powtórze w piątek. W marcu bakterie były nieliczne. Ostatnio w maju nie miałam w laboratorium nic o bakteriach wiec możliwe ze juz wtedy je miałam. Ale powtórzę i zobaczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co dziś jecie na obiadek? Ja ziemniaczki i fasolkę szparagową w bułkce 🙂
czekam jeszcze na wynik toxo. Ale sie denerwuje. Odswiezam i odswiezam strone i Wynik wykonywany!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczna leukocytow 0-1 przy normie 0-5 więc nie ma zakażenia bakteryjnego. A bakterie dość liczne, wiec nie wiem o co chodzi 🙂 Chyba naprawdę muszę powtórzyć to badanie i się nie martwić. Bo dość liczne nie oznacza liczne, a poza tym nie wykonują tego badania w ciągu 2h od dostarczenia i nie przechowują go w lodówce wiec balterie się namnażają.
Trzeba się umieć jakoś pocieszyć, co nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE ZŁAPAŁAM TOKSOPLAZMOZY !!!!! IgM Ujemny!!!!

RANY JAK SIE CIESZĘ.

Z radości czekam na wizytę do piątku! a jak dobrze pójdzie to poczekam nawet do środy!!! Już o nic się nie martwię!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 🙂
Alez pedzicie od rana 🙂 ciezko nadazyc 😉

Dziewczynki skoro mowa o siusianiu to polecam cwiczenie miesni Kegla, ktore polega na powstrzymywaniu strumienia moczu, kiedy juz leci stumien. Mięśnie Kegla to mięsień łonowo-guziczny odpowiedzialny za kontrolę i podtrzymanie dnia miednicy i pęcherza. Mięśnie te mają również olbrzymi wpływ na doznania seksualne. Ćwiczenia te powinny wykonywać wszystkie kobiety bez względu na wiek. Mocne mięśnie Kegla to rewelacyjny seks, mniej bolesny i łatwiejszy poród jak również prawie 100% gwarancja że w późniejszych latach swojego życia unikniemy problemów związanych z nietrzymaniem moczu. Link dla ciekawskich:
http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/porod/wzmocnij-kegla_35123.html

Ja mam pytanie. Czy wy czujecie dzidzie bardzo nisko w brzuszku??? bo ja czuje twardnienia i przemieszczania sie obiektu zwanego dzidzia ale bardzo nisko tuz nad miejscem gdzie konczy sie zarost lonowy (przepraszam ze tak dosadnie ale nie wiedzialam jak to lepiej napisac 😜 ) Tez tak macie??

Ja w piatek ide na USG - oczywiscie prywatnie zbadac sie przed wakacjami. Aby nie miec niepotrzebnych stresow na wyjezdzie, choc znajac mnie i tak sobie cos wkrece 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
paula_jot napisał(a):
Moja dzidzia jest nisko ułożona i dlatego mam maleńki brzuszek.


wyglada, ze moja wiercipieta jest tez nisko jednak brzuch mam ogromny!! Zobaczymy do powie w piatek lekarz - mam tylko nadzije, ze nie bedzie przeciwskazana na moj wyjazd 🤔


pokaż nam się! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Podobno jak jest nisko to bedzie dziewczynka 🙂


wszystko mozliwe bo nie dostrzeglam siusiaka na ostatnim USG choc bylo dosc wczesnie, zeby 100% ocenic 🙂 My nie chcemy wiedziec wiec mam nadzije, ze nie zobacze tym razem co malenstwo kryje miedzy nogami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...