Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zania napisał(a):
Dzieńdoberek 😁 Gosiaq ale masz już dużego synka! przystojniak z niego 🤪
U mnie dziś zero słoneczka. Dzwoniłam na uczelnie i moja obrona pracy mgr odbędzie się 11 lipca. Za całe dwa tygodnie 😁 miałam wczoraj zacząć się coś uczyć, ale jak jeszcze tyle czasu to sobie odpuszczę. Shelby koniecznie napisz jak ci poszło!! Ja mam dziś ostatnią wizytę u dentysty. Wszystkie ząbki będą naprawione. 😁
Ostatnio moja ginekolog zapytała się mnie czy byłam już u dentysty. Odpowiedziałam jej, że został mi tylko jeden ząb, a ona żeby dentysta zaznaczył mi w karcie ciąży, że wszystkie zęby są już zdrowe (w rubryce konsultacje stomatologiczne). Wam też tak kazano?

a dziękuję 🙂 Maciek fajny jest po mamie 😜 a może po tacie? ja do obrony poczytałam jakiś tydzień przed, więc jeszcze masz czas 🙂 mój gin też kazał zrobić "przegląd" uzębienia i wpisać w kartę. Idę dzisiaj i jutro,a potem tylko kamień, bo mi bardzo dziąsła krwawią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Kochane moje! bardzo Wam dziękuję za wsparcie - daliśmy radę! ale byłam tak zestresowana, że aż do teraz mnie brzusio boli!

razem ze mną broniła się dziewczyna w 8 miesiącu i wzięli ją przed kolejką alfabetyczną 🙂 chociaż gdzieś ciężarówki mają ułatwienie 😁 hihi :P po mnie nie było widać, więc mnie nie wzięli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
no Kochane moje! bardzo Wam dziękuję za wsparcie - daliśmy radę! ale byłam tak zestresowana, że aż do teraz mnie brzusio boli!

razem ze mną broniła się dziewczyna w 8 miesiącu i wzięli ją przed kolejką alfabetyczną 🙂 chociaż gdzieś ciężarówki mają ułatwienie 😁 hihi :P po mnie nie było widać, więc mnie nie wzięli 😁

brawo brawo!!!!! gratulacje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki!
My z wakacji piszemy. Próbuje nadrabiac wasze wpisy ale nie jest łatwo. Cieszę się slonkiem ile wodzie bo pewnie bedzialo mi to starczyć do przeyszlych wakacji! Dzidzi chyba się podoba ciepelko bo wiertoli się ostro 🤪 Mia także oszalala i nie chce wychodzić Z morza i basenu. W wolnych od słonka chwilach posiadam tureckie specjały i popijam turecka herbatka. Jutro wybieram się na turecki targ, obkupic się troszke. 😜 achhhhh czemu wakacje nie mogą trwać wiecznie????
Pozdrawiam kochane- dbajcie o brzusie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niektóre krowy potrafią zdenerwować człowieka.... 😠

I taka jeszcze pracuje w rejestracji do badań 3D 😠 Zdenerwowała mnie więc chamsko jej się odgryzłam 😠 jak ja nie lubię takich bab, a wystarczyło tylko odpowiedzieć na pytanie ile kosztuje usg 3d 😠 To chyba nie jest ciężkie pytanie...? A że dla nie uprzejmych bab jestem równie złośliwa to pogadałyśmy 😠 Ciśnienie 200 na 200 mam teraz.

W każdym razie znalazłam innego lekarza i idę na te 3d na 15 lipca na 14.15. Jupi jupi to juz nie długo 🤪

Lekarz w rozmowie telefonicznej super sympatyczny - wyjaśnił wszystko 🙂 Aż dziwne że z lekarzem gadałam przez telefon 10 min.... 😮 Generalnie lekarz polecany przez moje koleżanki którym prowadził ciąże. Jak na tej wizycie będzie okej to pod koniec ciąży zmienię lekarza prowadzącego bo on odbiera porody w szpitalu do którego się wybieram jak już przyjdzie czas.... Wizyta z usg 3d to tylko 100 zł !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
Hej brzuchatki!
My z wakacji piszemy. Próbuje nadrabiac wasze wpisy ale nie jest łatwo. Cieszę się slonkiem ile wodzie bo pewnie bedzialo mi to starczyć do przeyszlych wakacji! Dzidzi chyba się podoba ciepelko bo wiertoli się ostro 🤪 Mia także oszalala i nie chce wychodzić Z morza i basenu. W wolnych od słonka chwilach posiadam tureckie specjały i popijam turecka herbatka. Jutro wybieram się na turecki targ, obkupic się troszke. 😜 achhhhh czemu wakacje nie mogą trwać wiecznie????
Pozdrawiam kochane- dbajcie o brzusie!!!


Kukunari super cieszę się !!!! Odpoczywajcie ile wlezie !!! Nabierz potem troszku energii dla nas !!! Przekażesz nam ją jak coś mostem internetowo - iPhonowym 😁 Jak coś to czekamy i całujemy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry! Ty mnie sie tu nie denerwuj do jasnej ciasnej! Po to jest tyle lekarzy, że chodzisz do tego, u którego czujesz się komfortowo i jesteś zadowolona z prowadzenia ciąży. A swoją drogą całkiem tanio te 3D 😎

Kukunari! jak ja Ci zazdroszczę! Ty się mocno tam wybycz i naładuj akumulatory! Za nas też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby wspaniałe wiadomości gratuluję!! Ja już się martwię co ubiorę na obronę bo w czarną sukienkę w której planowałam iść, już się nie zmieszczę 😞 będę musiała coś kupić. A ty jak się ubrałaś że ukryłaś brzuszek? 🙂 pytania były łatwe? Aż Ci klasnę za odwagę!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby i ja GRATULUJĘ!
Byłam w H&M rzeczywiście spodnie fajne ale wszystkie w moim rozmiarze miały juz nadrewany pas, takie oczka poprute i zrezygnowałam. Może w innym sklepie znajdę takei same jeszcze nie poprute.
Ktoś już pisał ze te pasy się tak odrywają. Szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Shelby i ja GRATULUJĘ!
Byłam w H&M rzeczywiście spodnie fajne ale wszystkie w moim rozmiarze miały juz nadrewany pas, takie oczka poprute i zrezygnowałam. Może w innym sklepie znajdę takei same jeszcze nie poprute.
Ktoś już pisał ze te pasy się tak odrywają. Szkoda.


Ja mam tak właśnie w jednych spodniach z H&M kupiłam drugi i nauczyłam się je zakładać. Najważniejsze by na chama nie ciągnąć za pas tylko za spodnie jak coś to wtedy pas ocaleje hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki jakiś czas temu pisałyście o jakimś family service czy jakoś tak, gdzie po rejestracji jakieś próbki itp. można dostawać... Mogłybyście powtórzyć jaka to dokładnie stronka - gdzie się zalogować można... Pilizzzzzzzzzzz

Aha parę dni temu też przewinął się temat internetowej karty ciąży - zarejestrowałam się tam i nie dostałam e-maila zwrotnego by utworzyć konto. Wam się udało? Kurdcze taka fajna sprawa a ja nie mogę się zalogować 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...