Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja już wstałąm wyspana, pewnie za chwilke walne się znowu spać. Obuudziła mnie chęć na arbuza 😁 właśnie wcinam 🙂 pierwsze śniadanko ;p Wciąż nie mogę wyjść z podziwu że to dziewczynka 😁 ale się ciesze. Już mogę kupować sukieneczki, bo to 100% lekarza a moje 99% ten jeden procent zostawiam wraze gdyby 😁


Jejj zjadłam 4 kawałki - taką miałam chuuć! Śmiesznie musiało to wyglądać, bo budziłam męża żeby mi ukroił bo kupiliśmy 6kg kule. No niestety, sama bawiłam się ogromniastym nożem i ta piłką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mogłam się odpędzić od tej myśli, wie poszperałam w necie za zdjęciami z usg, doszukując się jajeczek. I faktycznie, czegoś takiego lekarz ( pewnie ja też ) nie mógłby przegapić, sprawdzał na wszystkie sposoby.
Wklejam jajeczka jakie znalazłam, no i piękniusie zdjęcie maleństwa z 19 tyg.



zdjęcie mojego maluszka dodam jak zeskanuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie gosiaq że najwazniejsze żeby było zdrowe. Mój mąz się nastawia na syna a mi się podobają kucyki i sukieneczki. Bez względu na płeć bedziemy szcześcliwi i będziemy je kochać. Poza tym to nasze pierwsze dziecko.
Lla89 myslę że lekarz nie mógł przegapić, ale na kolejnych usg pewnie się będziesz dowiadywała czy nadal dziewczynka czy znów chłopczyk 🙂
Wypiłam gorące kakao, zaraz zjem śniadanko, jadę do poradni psychologczno-pedagogicznej na praktykę a potem na zaaakupy. Wieczorem wizyta. Doczekac się nie mogę, bo dzidzia znowu bardzo spokojna i nie kopie od poniedziałku.
Miłego dnia dziewczyny i pysznych obiadków życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co dziewczynki, wczoraj wieczorem, jak wróciliśmy do naszego mieszkanka po pełnym dniu wrażeń i spokojnie położyliśmy się w końcu do łóżeczka, maleństwo zaczęło niesamowicie mocne wierty i mówię do męża: zobacz, o tutaj - i puknęło go w twarz, bo przyłożył ucho - aż się wzruszył 🙂 faaajnie było!

życzę Wam miłego dnia Kochane! dziś by mi się przydało trochę odpoczynku, ale niestety - pracy cała masa od samego rana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś znów obudził mnie w nocy paskudny skurcz w łydce. A tak cieszyłam się, jak pisałyście wcześniej o skurczach, że ja jeszcze nic takiego nie mam. Do tej pory biedny mięsień nie doszedł do siebie i jeszcze pobolewa. Ale przecież nie mogło być tak pięknie i jak mdłości w końcu się pozbyłam, to musiało pojawić się coś innego 😉

Lala89, ale niespodzianka! 😉 Ciekawe czy mi się płeć potwierdzi na następnej wizycie. Ale to dopiero za 2 tygodnie... ehh... Już doczekać się nie mogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczynki,

też wstaliśmy - spokojnie dziś kopanie. Wczoraj to był popis specjalnie dla mamy hehehe 🙂 ponad 3 godzinne kopando... Tu i tu aż nie wiedziałam gdzie mam głaskać a chciałam by Dzidzia wiedziała, że jestem, że kocham i że jestem dumna 🙂

Dzis akcja poszukiwania okulisty - mąż ma zapalenie spojówek 🤨 Chyba pójdę się wykąpać i wypachniusić 🙂

Dziewczynki naprawdę nie jecie serów pleśniowych w ciąży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martusiap napisał(a):
Siemanko mamuśki !!!
Co u was słychać? Ja ogólnie dzisiaj kiepsko. Od samego rana boli mnie brzuszek. Nie wiem dlaczego. Humor też nie za dobry. 😞


Kochana a jak boli Cię ten brzuszek?

Uśmiechnij się 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Będzie dobrze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Uszki do góry i brzunio do przodu i działamy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 i w mig troski , humorki i bóle przejdą 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 i raz i dwa uśmiech 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli chwilowy ból podobny do kłucia to się nie martw. Ja wczoraj wieczorem też fatalnie się czułam i nawet wzięłam 2 tabletki luteiny zamiast jednej i jest lepiej.

Skurcze to nic przyjemnego, ale ja bez skrupułów budzę męża w nocy, bo sama nie jestem sobie w stanie tego rozmasować. Ja już wam zadawałam pytanko, ale żadna nie odpisała czy ma problemy z żyłami na nogach. Nie wiem jak sobie tym radzić. To są jakby takie miękkie guzki wystające, jak sie dotknie czuć że to gruba żyła "wyszła" na zewnątrz.

Kochane nie możemy tyle marudzić bo co będzie podczas porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...