Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
gosiaq napisał(a):
Cherry, chłopaczki się całkiem fajnie chowają 🙂
No za mną też ostatnio Martynka chodzi właśnie 🙂


Mi zależało na tym żeby dziecko było zdrowe....

W prawdze byłam święcie przekonana że dziewczynka ma być a tu szok 😁

Sadziłam tak ponieważ mój brat to jedyny chłop w tym pokoleniu. Brat mojego Taty ma 3 córki a tam najstarsza ma też 3 córki, średnia dwie córki i najmłodsza jedną. Ogółem same baby. Mój brat też ma córkę. Więc zakładałam że też będzie babeczka ale chyba więcej tej h=genetyki ze strony męża było bo tam byłi sami chłopcy + jedna dziewczynusia 🙂

Pewnie nic z tego nie zrozumiałyście hahahaha 😁

Tak czy siak kocham i będę kochała najbardziej swojego synusia Kacperka 🙂 I jestem i będę z niego bardzo dumna 🙂


kochasz Kacperka, nawet jeśli miałby się okazać dziewusią 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Aaagata napisał(a):
Martynka... moja mama przekabaciła mojego Męża 🙂 hehe ładne imię ale jakoś tak ciężko mi idzie takie zdrobnienie do takiego malutkiego Bąbelka 🙂


Jak jakie zdrobnienie.... ?

Masia i już 😁 Ciocia Cherry wymyśliła 😁


mi jako pierwsza mysl wpadla Mari 🙂 tez ladnie, co ?? 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Aaagata napisał(a):
Martynka... moja mama przekabaciła mojego Męża 🙂 hehe ładne imię ale jakoś tak ciężko mi idzie takie zdrobnienie do takiego malutkiego Bąbelka 🙂


Jak jakie zdrobnienie.... ?

Masia i już 😁 Ciocia Cherry wymyśliła 😁


Ty patrz tu na to nie wpadłam 😁
ale ładnie 🙂 ja lubię takie zdrobnienia a mój Mąż chciałby żeby imię Dzidzi miało takie ładne typowe zdrobnienie takie jak Kasia, Gosia.... ale tak nie chcemy nazwać 😁
ehhh dylematy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cygnee napisał(a):
Cherry napisał(a):
Aaagata napisał(a):
Martynka... moja mama przekabaciła mojego Męża 🙂 hehe ładne imię ale jakoś tak ciężko mi idzie takie zdrobnienie do takiego malutkiego Bąbelka 🙂


Jak jakie zdrobnienie.... ?

Masia i już 😁 Ciocia Cherry wymyśliła 😁


mi jako pierwsza mysl wpadla Mari 🙂 tez ladnie, co ?? 🙃 🙃


albo Marti jak zebra z madagaskaru 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
cygnee napisał(a):
Cherry napisał(a):
Aaagata napisał(a):
Martynka... moja mama przekabaciła mojego Męża 🙂 hehe ładne imię ale jakoś tak ciężko mi idzie takie zdrobnienie do takiego malutkiego Bąbelka 🙂


Jak jakie zdrobnienie.... ?

Masia i już 😁 Ciocia Cherry wymyśliła 😁


mi jako pierwsza mysl wpadla Mari 🙂 tez ladnie, co ?? 🙃 🙃


albo Marti jak zebra z madagaskaru 😁



hahahaha dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
Cherry napisał(a):
gosiaq napisał(a):
Cherry, chłopaczki się całkiem fajnie chowają 🙂
No za mną też ostatnio Martynka chodzi właśnie 🙂


Mi zależało na tym żeby dziecko było zdrowe....

W prawdze byłam święcie przekonana że dziewczynka ma być a tu szok 😁

Sadziłam tak ponieważ mój brat to jedyny chłop w tym pokoleniu. Brat mojego Taty ma 3 córki a tam najstarsza ma też 3 córki, średnia dwie córki i najmłodsza jedną. Ogółem same baby. Mój brat też ma córkę. Więc zakładałam że też będzie babeczka ale chyba więcej tej h=genetyki ze strony męża było bo tam byłi sami chłopcy + jedna dziewczynusia 🙂

Pewnie nic z tego nie zrozumiałyście hahahaha 😁

Tak czy siak kocham i będę kochała najbardziej swojego synusia Kacperka 🙂 I jestem i będę z niego bardzo dumna 🙂


kochasz Kacperka, nawet jeśli miałby się okazać dziewusią 😁


Pewnie że tak !
Ale mam przeczucie że chłopak będzie i skoro lekarz mówi w 100 % to mu wierzę U moich koleżanek tez określał płeć w 100 % bezbłędnie 😁

Shelby śmiać mi się chce bo już któryś raż piszesz mi że będzie dziewczynka u mnie hihihi .... czyżby jakieś przeczucie co do mnie hihihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie...

niedlugo konczy mi sie aukcja na ten przewijak z wanienka o ktory kiedys pytalam, jak myslicie warto kupic cos takiego, czy wszystko osobno??

dla przypomnienia wklejam linka
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270780793726&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cygnee napisał(a):
no wlasnie...

niedlugo konczy mi sie aukcja na ten przewijak z wanienka o ktory kiedys pytalam, jak myslicie warto kupic cos takiego, czy wszystko osobno??

dla przypomnienia wklejam linka
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270780793726&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

jak masz kaskę, to bierz. moja bratowa używała takiego i była bardzo zadowolona. co do sesji: mnie się podoba, bo uważam, że kobieta nie wygląda bardziej kobieco niż w ciąży 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cygnee napisał(a):
no wlasnie...

niedlugo konczy mi sie aukcja na ten przewijak z wanienka o ktory kiedys pytalam, jak myslicie warto kupic cos takiego, czy wszystko osobno??

dla przypomnienia wklejam linka
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270780793726&ssPageName=STRK:MEWAX:IT


Szczerze, nie do konca wyobrażam sobie korzystanie, bo wyjmujesz dzidziusia z kąpieli i gdzie go kładziesz do wycierania i ubierania???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby ja też trafiłam na tą promocję w Rossmanie i byłam bardzo happy bo 6 zł piechotą nie chodzi (mówię o kremie na rozstępy Perfecta Mama- fajny jest 🙂) No i jeszcze kupiłam wtedy moją pastę Lacalut Activ na przecenie z 15.99 na 13.99 też zawsze coś 🙂

Zapomniałam Ci Marinel podziękować za info że na Ujastek szkoła rodzenia jest za darmo. Moja gin. nic mi o tym nie powiedziała chociaż tam pracuje, ale pewnie dlatego że jednak z Wadowic do Krakowa to kawałek drogi. No ale chyba się nie zdecyduję bo musiałabym dojeżdżać około 45 km i to kilka razy. A ty się wybierasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trochę poczytałam lipcówki i dochodzę do wniosku że ja chcę CC!

Nie wiem muszę wspomieć lekarzowi o tym że u mnie w rodzinie to nie złe jaja są z porodami.... Może mnie na CC skierują. Moja babcia miała kleszczowe dwa razy, moja mamka 2 cesarkę.... a umojej kuzynki to dwa razy było rzeczywiscie czy pęknięcie spojenia łonowego.... oj były straszne kłopoty z kuzynką wtedy. Dzidzia cała ale co kuzynka się nacierpiała.... masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...