Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
hmmm tylko jak dodać wątek? żebym nie schrzaniła...


Kochana ja czekam na ten opis bo po pierwszym smsku od Ciebie to myślałam że z nerwów zejdę ale następny podobał mi się już bardzo!!!!

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

p.s. przepraszam za ostatnie smsy chyba ich z 400 wysłałam hahahaha 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiatm Was 🙂
ja właśnie wczoraj zatrułam moje dziecko własnym mlekiem i postanowiłam że pójdę dziś do lekarza i niech mi da coś na zanik pokarmu bo już nie będę małej karmiła piersią... i tak tylko jedną karmię (druga się leczy po pogryzieniu), mam mało pokarmu i nie chce mi się ciągle sciągać 🤢
no i po mleku Bebiko małej strasznie się ulewa, więc przerzuciłam się na Bebilon pepti... trzeba wszystkiego próbować, może któreś mleko spasuje mojej małej złośniczce 😉

oczywiście ogromne gratulacje dla szczęśliwych mam Ani i Madzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
judzia napisał(a):
Wiatm Was 🙂
ja właśnie wczoraj zatrułam moje dziecko własnym mlekiem i postanowiłam że pójdę dziś do lekarza i niech mi da coś na zanik pokarmu bo już nie będę małej karmiła piersią... i tak tylko jedną karmię (druga się leczy po pogryzieniu), mam mało pokarmu i nie chce mi się ciągle sciągać 🤢
no i po mleku Bebiko małej strasznie się ulewa, więc przerzuciłam się na Bebilon pepti... trzeba wszystkiego próbować, może któreś mleko spasuje mojej małej złośniczce 😉

w jaki sposób? A czy wiesz, że bebilon pepti to nie mleko tylko preparat mlekozastepczy? Moze lepszy byłby zwykły bebilon choć nie da się ukryć jest on droższy.
Aha pokarm podobno zanika jak się pije szałwię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAMUŚKI MOJE DROGIE POOOOMOCY 😲 😲

U MNIE Z POKARMEM ZACZYNA ROBIĆ SIE KICHA ODCIAGAM TYLKO 50 ML Z 2 CYCÓW I MALEJ TO NIE WYSTATCZA WIEC DOKARMIAM JĄ NAN1. I TERAZ WYOBRAZCIE SOBIE ZA JAK MAJA ZJE TO ZAWSZE ŁADNIE JEJ SIE ODBIJE I TAK Z 10 MINUT PO KARMIENIU ZACZYNA SIE WRZASK 😲 😲 😲 😲. NOSZĘ JĄ PRZYTULAM LULAM I DOPIERO PO KOLEJNYCH 10 MINUTACH PRZECHODZI????!!!!! DZIEWCZYNY CO MI NA TO PORADZICIE- MACIE JAKIEŚ RADY????!!!!!
NORMALNIE JAK ZBLIZA SIE KARMIENIE TO AZ RECE MI SIE TRZESA!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
MAMUŚKI MOJE DROGIE POOOOMOCY 😲 😲

U MNIE Z POKARMEM ZACZYNA ROBIĆ SIE KICHA ODCIAGAM TYLKO 50 ML Z 2 CYCÓW I MALEJ TO NIE WYSTATCZA WIEC DOKARMIAM JĄ NAN1. I TERAZ WYOBRAZCIE SOBIE ZA JAK MAJA ZJE TO ZAWSZE ŁADNIE JEJ SIE ODBIJE I TAK Z 10 MINUT PO KARMIENIU ZACZYNA SIE WRZASK 😲 😲 😲 😲. NOSZĘ JĄ PRZYTULAM LULAM I DOPIERO PO KOLEJNYCH 10 MINUTACH PRZECHODZI????!!!!! DZIEWCZYNY CO MI NA TO PORADZICIE- MACIE JAKIEŚ RADY????!!!!!
NORMALNIE JAK ZBLIZA SIE KARMIENIE TO AZ RECE MI SIE TRZESA!!!!!!!!!!!!


moja siostra karmiła sztucznym mlekiem (nie pamiętam jakie, nestle czy coś) i mała płakała jakieś pół godziny po jedzeniu! po każdym! moja mama wymyśliła, żeby zmienić mleko i podziałało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela, ja też myślę, że trzeba by zmienić mleko....spróbuj i nie denerwuj się...
mój za to je co godzinę 🙂 w nocy było fajnie. miał tylko dwie dłuższe drzemki: od 1 do 3 i od 4 do 5. 45. i też się zastanawiam czy to normalne? nie pamiętam jak Maciek jadł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...