Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Melduje sie na stanowisku.....

Męuń wymasował mi stópki po czym padłam jak mucha.... zasnełąm na kanapie w salonie i ponoć bardzo chrapałam 😮 😮 😮 😮 😮

męczę się strasznie szybko - nawet ledwo chodzę... bujanie się nie da tego nawać chyba toczeniem bardziej 😁 😁 😁

więc w skrócie pospałam sobie teraz i ciekawe co ja będę robić s w nocy.... 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hahaha CUDOWNE WIEŚCI MAMY 🤪 🤪 🤪

NASZA MADZIA_M3 URODZIŁA KUBUSIA !!!


Był to poród SN. Wszystko rozpoczęło się o 12 a zakończyło o 15. KUBA waży 3,6 i ma 57 cm!!! Pomogła oksytocyna oraz przebito pęcherz! Dzielna ta nasza Madzia !!!

WIĘC DROGIE PANIE I SZANOWNI PANOWIE MAM ZASZCZYT PRZEDSTAWIĆ WAM KUBUSIA 🙂 🙂 🙂



KUBUSIU WITAMY NA ŚWIECIE!!!

MADZIU_M3 GRATULUJEMY !!!


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
na razie daje rade i do szpitala nie jade 😉
mam tylko nadzieje, ze to nie falszywy alarm...i sie zacznie na dobre 🙂


Jak się masz kukunari? Coś czuję, że teściowa dzisiaj oszaleje ze szczęścia 🙂 jeśli tak to jestem niezłym prorokiem, bo przepowiedziałam Ci to 😉 no i OBY to było dzisiaj, POWODZENIA!!!

Obstawiam u Shelby chłopca 🙂, u Kukunari dziewczynkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu Kochana WITAJ W DOMU 🙂

Cherry 3550 to kawał faceta:-) no i skoro macica taka wrażliwa, to podejrzewam, że w Twoim przypadku sytuacja może być DYNAMICZNA 🙂 
Tak sobie jeszcze myślę, że z tym zabiegiem to naprawdę się nie martw, miałam podobny na ramieniu, to prawie kosmetyczna sprawa, zobaczysz, w sobotę będzie już mało co widać 🙂

Agisal i Paula i Wy też już mogłybyście urodzić, co? W sumie to nawet niesprawiedliwe, bo wdg terminów jesteście teraz chyba pierwsze w kolejce. Ale już, już i wszystkie tego doczekamy 🙂

Martka jak czytałam to co napisałaś, to tylko jedno mi przychodzi do głowy, to jest mega bezmyślność urzędasów(!) szkoda tylko że na koszt pacjenta, choć może się uda bez potrąceń, ale szkoda nerwów i czasu, trzymam kciuki za 100%.

Dziewczyny ja za niecałe 3 godz zaczynam CC. Nie mogłam zasnąć, a teraz dla odróżnienia - nie mogę spać 😉 Budzik ma dzwonić za 10 min. ..
Czas na mnie, do "zobaczenia po".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również gratuluję Madzi!!! Super że ma już Kubusia przy sobie 🙂

No i ciekawe co tam u naszej Katarskiej Ani.... pewnie będzie miała nam dużo do opowiedzenia a my będziemy to wszystko czytały z rozdziawionymi buziami 😲
Czekamy na Polę z niecierpliwością!

A ja obstawiam u Kukunari chlopca, a u Shelby dziewczynkę... 😁

Paula_jot jak ty dajesz radę pięć dni po terminie i taka oaza spokoju? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Madziu gratulacje!!!
Ja jestem już bez sił, tak bardzo już bym chciała urodzić mieć już wszystko za sobą.
Czym dłużej się czeka tym brak wiary we własne siły 😞 ale mam humor 😞
Brzuch mnie cały czas boli z prawej strony, mam cały czas rewolucje w WC, nawet parę razy już bym zwymiotowała a termin wypada za 2 dni. Znając maje szczęście pewnie przenoszę naszą Maję.
Dziewczyny wy też macie takie dziwne objawy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusia ja mam podobnie z tym WC 🙂 Tam teraz wygląda jak w kiosku 🙂 jest pełno gazet 😁 😁
Bo czasami jest tak, że co chwilę jestem na swym tronie 😁 😁

Zania- wiadomo chciałabym mieć już Synka przy sobie, ale widocznie musi jeszcze troszkę posiedzieć 🙂, a po co się denerwować kiedyś urodzę 🙂 No najpóźniej 20-go lub po 20-stym 🙂
Więc się pocieszam, że zostało tylko 5 dni 🙂 W tym czasie Synek jeszcze troszkę podrośnie 😁

Może jak wieloryb będę przez 11 m-cy w ciąży 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...