Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam 🙂
wczoraj już nie zdążyłam się odezwać przed powrotem mężolka z pracy... po prysznicowaniu brzuszka moje maleństwo troszeczkę się poruszyło ale nie dało czadu :/ ale za to po baraszkach z mężusiem zaczęła się wypinać 🙂 chyba to lubi 😁
a dziś już od rana się wypina więc się uspokoiłam 🙂 nie wykluczone, że pojadę do lekarza bo dziś ma akurat dyżur, po co się stresować!! ale zobaczę jaka będzie aktywność mojego maluszka 🙂

Agisal powodzenia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej my już w domu od wczoraj... Zaglądnęłam do tabelki i widzę że Madzia w końcu urodziła i lenymama 🙂 Gratuluję 🙂 Brzuchatkom życzę szybkich porodów 🙂
Ja powoli dochodzę do siebie ale krocze jeszcze boli bo mnie szyli...
Kinia aktualnie śpi to zaglądnęłam... Od wczoraj zaczęła się produkcja mleka i strasznie piersi mnie bolą... Robie okłady z liści kapusty podobno pomagają...
Nie dam rady napisać tego co napisałyście... Za duzo teg 😞 Ale mam nadzieje że u wszystkoch wszystko w porządku... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello!
nasz wieczór upłynął wczoraj tak szybko, że szok! zaczopkowałam małego smoczkiem, bo wisiał na cycu co godzinę, ulewał i znowu cyc. Szału można dostać! no i karmienie wyszło 23, 2, 5.45, więc klasa! a potem 8.40 🤪 wiem, że może niekoniecznie dobrze, jak długo ciumka smoka, więc ograniczam do minimum.... powoli myślę, że nauczy się najadać na raz i potem odpoczywać 🙂 robi już sobie czuwania dzienne, otwiera oczka, rozgląda się, słucha..
A! i kąpałam sama 🤪 🤪 🤪 nawet nie było dużo płaczu i na szczęście nie zapomniałam, jak to się robi 😉 potem był bardzo spokojny, najadł się, walnął kupę na świeżego pampersa i zasnął 🙂
co do czopa, to u mnie wypadał po kawałku, ostatnia część wypadła 8 dni przed porodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia witaj z powrotem 🙂 🙂 🙂 Kinia śliczna 🙂 🙂 🙂

Agisal trzymam kciuki 🙂 🙂 🙂

Dziewczynki które mają wizyrtę za Was też trzymam kciuki i proszę o raporcik po powrocie 🙂 🙂 🙂

Shelby?
Lala?

Gdzie Wy jesteście?

Ja nadal 2w1 sporo ostatnio śpimy 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W nocy troszkę ciężko bo co godz - 2 się budzi i cyca chce ale rano o 7 jak zasnęła to śpi 🙂 Za chwile pewnie się obudzi głodna... Ogólnie daje sobie radę... Chwilami jest ciężko ale ogólnie jestem strasznie szczęśliwa.... No i kupa oczywiście w każdym pampersie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka! Gosiaq mi położna kazała dawać smoka Ulce bo chciała cały czas mnie ciamkać - i wcale przy tym nie jeść - do pól roku życia dziecka to podobno jeszcze nie nałóg.
Ale z Kini slodziaczek 🙂
A właśnie nie pochwaliłam się - pożegnanie smoczka u Uli zakończone - wstyd, że to tak długo trwało ☺️
Wymyśliłam prezenty gwiazdkowe dla bratanic i bratanka, dla siostrzenicy męża a za diabła nie mam pomysłu na prezenty dla własnych dzieci 🤨 - moze któraś z Was ma jakiś pomysł - 5,5 i 2,5 lat - przy czym od brata dostaną już lego i zestaw do ciastoliny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
W nocy troszkę ciężko bo co godz - 2 się budzi i cyca chce ale rano o 7 jak zasnęła to śpi 🙂 Za chwile pewnie się obudzi głodna... Ogólnie daje sobie radę... Chwilami jest ciężko ale ogólnie jestem strasznie szczęśliwa.... No i kupa oczywiście w każdym pampersie 🙂

Gosia, u nas kupa 4-5 razy na dobe i juz smółka zeszła, bo wczoraj popołudniu zrobił taką rudą 🙂 ach, jak miło rozmawiać o kupach 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martka, dzięki za komentarz do smoczka 🙂 zawsze to pocieszające, że nie jestem wyrodna 🤢
Co do prezentów, to ja lubię ogólnorozwojowe, eksperymenty, wydobywanie przedmiotów ze skałek i takie rzeczy (5,5 roku). Młodsze może mieć coś, przy czym upuści emocje, do uderzenia, kręcenia, dzwonienia. Myślę, że wymyślisz coś superanckiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
całkiem możliwe 🙂 natomiast my korzystamy z ostatnich chwil w wersji "bobas w środku" 😁


a mi tak emocje puściły że zadzwoniłam do Taty tak sobie z nim gadam i jak ryknełam to aż mój Tato się przestraszył...

nie wiem co się dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moim zdaniem najwięcej emocji budzi fakt, że to wszystko jest jedną wielką niewiadomą
przynajmniej sądzę po sobie
kiedy się zacznie, jak zacznie, czy się rozpoznam, że to już, jak przebiegnie, czy wszystko będzie dobrze,a co potem, jak z karmieniem, jak ze spaniem - za dużo znaków zapytania

jak czujesz Cherry - nie stąd się to bierze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chery, a może to burza hormonów, znak że już za chwileczke, już za momencik... 🙂

Ja wyleguje się przed TV z pozytywką od karuzeli na brzuchu, niech się chłopak uczy co go będzie niedługo usypiało. Tylko tak żywo reaguje na tą spokojną muzyczkę, że boje się, czy nie osiągnę odwrotnego rezultatu.

CCo do czkawki, to córcia mojej przyjaciółki, ciągle miała czkawkę w brzuchu, i potem przez ok 3 miesiace po kazdym jedzeniu. Teraz już jej przeszło, a lekarze mówili, ze to norma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki
właśnie wróciłam ze szpitala
mam się zgłosić jutro rano i już zostanę. Miałam robione ktg wykazała skurcze ale ich nie czuje. Lekarz badała mnie ginekologicznie, po naciskała i do domciu .
Tylko mnie teraz zastanawia bo co i raz leci mi krew aż założyłam podpaskę? Dziewczyny to jest normalne po badaniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...