Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cherry - dobrze, że humor dobry! i że z mężem wszystko okej!

gosiaq - jestem w szoku! super forma! ach te wygimnastykowane mamusie 😁 a ten telefon - no to już zależy od producenta czy był na to gotowy 😁

Marinel - świetnie, że już idziecie do domu 🙂

madzia_m3 - czekamy tu na Ciebie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Cherry, co się dzieje? wyciągać kozetkę? no słucham, słucham....


eeeeeeeeeeeee dziśjestem brzydka, aseksualna, spuchnięta i łapię sam podrażnienia, czerwone plamy i wyglądam obleśnie! do tego ciągle słyszę bliźniaki? biedna pani.... oj oj........ 🥴 🥴 🥴 😠 😠 😠 😠 aha dochodzi do tego wymysł ze mój mąż nie będzie mnie chciał po porodzie 😞 😞 😞 aż głupio się przyznać do własnych myśli!!! generalnie euforia na zmianę z napadami płaczu! chyba psychiatryk potrzebny!

ledwo chodzę, boli mnie wszystko, boję sie porodu generalnie posypałam się dziś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słoneczko nasze!!! Wisienko na torcie!!! a sio, doły, a sio! już niedługo.... daj sobie możliwość bycia słabym, co? 😘
co do np. seksu po porodzie, to ... ja miałam super doznania, bo mnie chyba ciaśniej zszyli 🙂 a może to ćwiczenia mięśni kegla? tak czy siak było dobrze 🙂 baaaardzo dobrze 🙂
a o swoich obawach powiedz mężowi i już 🙂 plamy pojawiają się czasem przed porodem, więc czy tego chcesz czy nie-już blisko 😉
Przesyłam po kablach moc uścisków-możesz ryczeć w mój mankiet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh chyba zaczne dalej liczyć te faktury to głowa nie będzie myślec o pierdołach!

Wiecie co swoją droga to oburzające dzis zaliczyłam dwa urzędy w Oławie i w żadnym z nich nie ma windy!!! TO jawna dyskryminacja osób niepełnosprawnych, starszych i kobiet w ciąży!!!

same widzicie że ze mną dzis źle 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki! jest przełom! pojawił się nowy dzidziuś na świecie! 😁

właśnie dostałam mms-a od Agisal!!!

"Dominik urodzony o 2:50 sn z pomocą vacum, 52 cm, 3020 gr. Pzdr"

ps. jak znajdę czytnik kart, to wrzucę Wam fotkę 🙂 a póki co, uwierzcie mi na słowo, że ładny! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe te faktury to nie taka prosta sprawa.... chce się dostać kasiore to teraz trzeba główkować.... chyba zejdzie mi na tym z dwa miesiące....

któraś z Was przerabiała na własnej skórze zwrot podatku za artykuły budowlane ??? dżizas ja chyba sie pochalastam.... faktur około 100 a pozycji na nich czasami po 30 i weź sprawdź każdą rzecz ze spisem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
dziewczynki! jest przełom! pojawił się nowy dzidziuś na świecie! 😁

właśnie dostałam mms-a od Agisal!!!

"Dominik urodzony o 2:50 sn z pomocą vacum, 52 cm, 3020 gr. Pzdr"

ps. jak znajdę czytnik kart, to wrzucę Wam fotkę 🙂 a póki co, uwierzcie mi na słowo, że ładny! 😁

Ooo rany, to jeszcze się używa vacum? Ja się tego strasznie boję, chyba można się nie zgodzić?
Gratulacje dla Agisal!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...