Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Ania mi właśnie się stawia tak raz boleśnie a raz nie 😮 😮 😮

W sumie to chyba mam dziś jakis problem z chodzenie i oświadczyłam mężowi że tyłka z krzesła to chyba nie podniosę !!!

Ania a co to za psia pupa 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Dziś na spacer poszły dwie pupy, jedna na dwóch a druga na czterech łapach - ta na czterech była zdecydowanie szybsza i tylko tyle się z psa do zdjęcia załapało 😉
Pomęcz jutro w szpitalu o to KTG, może się uda. Ja też się wsłuchuję w swoje skurcze teraz, czasem niby coś zakłuje, cos zaboli ale to z pewnością nie to jeszcze - jak się zacznie nie będzie wątpliwości że boli. Ja KTG mam we wtorek ale nie liczę na zbyt wiele 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobrywieczorek. U mnie pod wieczór brzuszek też się mocno stawia, ale jak wezme nospe to się rozluźnia, więc to nie to.. Ale z drugiej strony to chyba dobrze, ze się troche postawia, bo w końcu to ćwiczenia przed porodem, dobrze wyćwiczony mięsień szybko urodzi, nie? 🙂
A jak na IP powiesz, że słabo czujesz ruchy to chyba wystarczy. Mała ściema w szczytnym celu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej leniuchy-brzuchy i mamuchy 😉

shelby - zapomnialam wczoraj napisac, ze material super jakbym sama trafila na tkai to bym sprobowala sama uszyc posciel dla dzidzi i dla lalek dla Mii 😉

Shelby i Cherry co wy tu knujecie za biznesy 😁 Wariatki - hormony szaleja??!! 😉
Ale zycze wam powodzenia 😆

Ja sie melduje nierozpakowana - jutro termin :P ale nic sien ie zapowiada....Dzis caly dzien z mama na shoppingu a ani skurczyk mnie nie zlapal... zauwazylam tylko zwiekszenie wydzieliny i tyle 🤔
ale nie przejmuje sie - BEZ PRESJI kiedys sie przeciez urodzi 😉

no kobietki kozystajcie - moze jakies kino zaliczcie z ukochanym, idzcie na kolacje wysmienita... Ja jak jutro nie urodze to mojego zaciagne i tu i tam a co nie bede siedziec w domu i sie dolowac 😜
Juz mnie nawet nie mecza i nie zloszcza komentarze i pytania bliskich i nie bliskich osob -" kiedy??? kiedy??? kiedy??? WEz sie do tego rodzenia"... itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
te pytania zakrawają, jak dla mnie o strach, że ominie ich coś ważnego, że zacznie się akcja, a oni dowiedzą się po fakcie 😁 dajcie spokój, to jest wkurzające - jak się samemu nic nie wie, a trzeba odpowiadać na te durnowate pytania 🤪

nooo kukunari - wywołałam Cię do tablicy! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie rodze i juz chyba milion razy to dzis powiedzialam zanjomym i rodzinie - atakuja mnie na zywo, na skype, mailu, smsach, telfonami....... ilez mozna??? Przeciez mowie milion razy, ze dam znac jak cos sie bedzie dzialo - ale nie dziala - bez zrozumienia...
Ale co robic trzeba to przezyc jeszcze pare dni przynajmniej 😉

Dziewczynki co wy na to aby utworzyc watek p.t. POROD - sprawozdanie z akcji! - gdzie kazda bedzie mogla opisac swoje wyczyny i wrazenia z wydania dzieciatka na swiat??? Taki watek konczacy ciaze?? Bedziemy mogly do niego wrocic po czasie jak ochloniemy 😉 lub bedziemy sie psodziewac kolejnych baczkow 😉 (choc ja juz na razie nie planuje 😜 )

uppppsssssssssss- wybaczcie wlasnei dostrzeglam ze watek na ten temat juz jest - glupciu ze mnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
paula_jot napisał(a):
Shelby zajefajniaszczo 😁
a możesz przypomnieć gdzie to nabyłaś?


w leroy merlin 🙂 dziś moja mama dokupiła resztę - szalona kobieta 😁


no i slusznie - bo warto!

Kurde a jan adl czekam nap rzesylke z wozkiem - pewnei dlatego nie rodze, bo musze go najpierw obczaic na zywo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Ja tez was podczytuje kiedy maly spi. W nocy ma juz stale pory karmienia- 23,3 i 7. Jak sie obudzi o 7 tak do 9-10 nie spi. Ale i tak jest moja mala kochana kruszynka.
Dzisiaj byla u nas polozna. Obejrzala malego, spojrzala na szycie jak mi sie goi, dala ulotki i gazetki do poczytania i wyznaczyla termin szczepienia w poradni. Co myslicie o szczepieniu na rotawirusy i pneumokoki? Koszt 1 szczepienia to ok 300-400 zl.
To ktora sie szykuje do urodzenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...