Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

też brałam pod uwagę maxi cosi ale do niego nie mam stelaża, więc chciałam wykorzystac to co już mam. Po co tak dużo kupowac. To byłby juz 3 wózek, a po co nam tyle, tym bardziej że ceny nie sa małe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Shelby dlatego my zwlekamy z zakupem, ale ja nie będę oszczędzać na tym. Komuś się ten fotelik potem przyda, rodzeństwu, a jak nie, sprzedamy komuś.Chcielibyśmy poza tym większą rodzinę. Poza tym ja do swojego wózka miałam wybór macxi cosi, emaljunga lub recaro.
Nas przekonały testy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia_m3 a jaki masz wózek?
Nie mogłam się oprzeć i kupiłam dziś jeszcze koszulkę dla Maluszka w entliczku 🙂
Widziałam tam taki zestaw Canpola do paznokci jak kupiła Lala89 za 10.90. nie wiem czy to promocja ale mam nadzieje ze nie bo odlozylam ten zakup na inny dzien...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Ella,
no czekamy na zdjecia Pauli_jot 🙂
Poukładałam wszystkie ciuszki dla Maluszka i juz chyba nie muszę nic kupować z ubranek. Może jakieś body i skarpetki. Ale cieszy układanie takich małych ubranek 🙂
Poza tym będę oglądać jakąś komedię, zjem kolacyjkę i idę odpocząc bo byłam na 2h spacerze i nogi trochę wysiadają.
W poniedziałek jedziemy do Parku Miniatur i Dinozatorlandu więc musze nabrać dużo siły przez weekend 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
witaj Ella,
no czekamy na zdjecia Pauli_jot 🙂
Poukładałam wszystkie ciuszki dla Maluszka i juz chyba nie muszę nic kupować z ubranek. Może jakieś body i skarpetki. Ale cieszy układanie takich małych ubranek 🙂
Poza tym będę oglądać jakąś komedię, zjem kolacyjkę i idę odpocząc bo byłam na 2h spacerze i nogi trochę wysiadają.
W poniedziałek jedziemy do Parku Miniatur i Dinozatorlandu więc musze nabrać dużo siły przez weekend 🙂


O widze ze czeka was suuuper wycieczka 🙂
a układanie takich maluś rzeczy to suuuper sprawa- ja tez juz mam poprasowane i ułozone 😉 😉 😉
Juz nie dlugo bedziemy prac , prasowac i ukladac na bierząco.Ahhh chcialabym aby do listopada szybko poleciało 😉 😉 😉 😉 😉.
No ja tez ide sie brac za kolacje, jeszcze pranie musze powiesic a jutro praca ale pozniej 2 dni wooooolne 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ella1 rzeczywiście 🙂 Fajnie się rozpakowują, zobaczysz jak szybko minie wrzesien i październik i u nas będą takie wieści i zdjęcia ze szpitala 🙂 Ciekawe czy mają w szpitalach WIFI 🙂
Ja zmykam na dziś, będę jutro.
Przegapiłam aukcje z kominezonikiem i jestem zła na siebie... trudno taka ja gapa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uuaa!!! sierpniówki dają czadu 😁 😁 no aby patrzec jak i u nas bedzie sie czekało na wiadomości od innych czy juz po 🙂 🙂 no i ciekawe kto pojdzie pierwszy pod ogien 😉
szczerze mówiąc to mi skóra cierpnie na samą mysl o porodzie... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
judzia napisał(a):
Uuaa!!! sierpniówki dają czadu 😁 😁 no aby patrzec jak i u nas bedzie sie czekało na wiadomości od innych czy juz po 🙂 🙂 no i ciekawe kto pojdzie pierwszy pod ogien 😉
szczerze mówiąc to mi skóra cierpnie na samą mysl o porodzie... 🤢


mnie tez judzia mnie tez 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wieczorkiem 🙂
Asia - jeszcze nie urodzila, czuje sie bardzo dobrze i jak na razie nie zapowiada sie na porod w terminie... ale zobaczymy 🙂 do terminu zostalo jej 6 dni a ona jeszcze nie spakowana!!!! 🙂

druga wizyta tez sie udala 🙂 maly Kacper jest swietny 🙂 i juz sie doczekac nie moge swojego brzdaca... a jak mi brzusio glaskal jak mu mama powiedziala, ze u cioci w brzuszku jest dzidzia 😁 masakra 😁

ja teraz tez juz spinkac ide, bo jutro czeka mnie 5 godzin jazdy autem... 😞

kolorowych snow i zadnych koszmarow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaaamy 🙂 🙂
DZiewczyny u mnie sloneczko juuuuuuuupi a zapowiadali sobote deszczowa 🤪 🤪.
Jak wam nocka minela???!!!!
Ja o dziwo nawet sie wyspalam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 My juz po sniadanku, ale i tak caly czas mysle co by tu dojesc 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
wlasnie spojrzalam na moj suwaczek i 80 dni do porodu 🤪 🤪 🤪 🤪 kurcze ale ten czas leci tak nie dawno byla studniowka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 juuuuupi juuuupi jej 🤪 🤪
Milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane witam z rana!

Wózek Emmaljunga Edge Duo Combi, dziadkowie zapłacili i po super cenie bo była wyprzedaż.

U mnie chmury, dajcie spokój z tą pogodą.

Ja miałam znowu kiepską noc, moje biodro dało o sobie znać.

Dzisiaj planuję dzień na tarasie ( bo jak pisałam jesteśmy na wsi), spacerek i książka.

Czy pierwsze zajęcia w szkole rodzenia to zajęcia organizacyjne, ćwiczenia? Nie wiem czy mam brać dresy i jakieś trampki?

Ella to rzeczywiście już niewiele, a może mniej. Bo widzisz sierpniówki rozpakowują się już w 37,38 tygodniu 🙂.

Miłego dnia, będę zaglądać, buziak kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wlasnie zjadlam 3/4 pizzy 😜 😜 😜 😜 😜. Normlanie pychotka 😜 😜 😜 😜
Maz sie smieje, ze Maja bedzie miala glowke w ksztalcie pizzy bo tyle jej jem teraz 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁.
Dziewczyny no nie wiadomo od ktorego tygodnia zaczniemy sie rozpakowywac.... 😁 😁:lol 🙂
Na poczatku tak myslalam, zeby zaczac odliczanie do 38 tygodnia- ale w razie czego jak urodze tydzien po terminie to wtedy bedzie mi sie dluzylo, wiec lepiej zostanie tak jak jest 😉 😉 😉 😉 😉 😉.
Ja nie dlugo wychodze z pracy i 2 dni woooolne 🙂 Juuupi 😉 😉 😉 Musze isc i kupic Kubusiowi stroj przeciw deszczowy do przedszkola, ciekawe czy cos znajde ciekawego w razsadnej cenie!!!!!!!!!!!
Milej soboty 🙂
Zajrze wieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki!! Jeszcze raz dziękuję za słowa otuchy, jak narazie wszystko się układa.

Marinel to jedziesz w moje okolice!! A przez Kalwarię czy Skawinę? Ja mieszkałam w Graboszycach tj. 5 km od Dinozatorlandu, teraz mam do Zatora jakieś 20 km. Byliśmy w Parku Dinozaurów w zeszłym roku i szczególnie fajnie jeździło mi się na gokartach, twój mąż może poszaleć, ty niestety może następnym razem 🙂 a Park Miniatur w Inwałdzie mam w jednym paluszku bo pisałam o nim prace 😁 Również życzę miłej wycieczki. Następnym razem już pewnie wybierzemy się tam z naszymi Emilkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu czytałam że skurcze B-H nie są bolesne, ale zawsze gdy coś pobolewa lub kłuje powinno się chyba poleżeć. Może odczuwasz pracę macicy albo maluszek uderza w bolesne miejsca.
Zaniu nie wiem jak pojedzie mój mąz bo to on jest kierowcą 🙂 Póki co najpierw pojedziemy do Inwałdu a jak starczy sił do to Dinozatorlandu. Mam nadzieję że pogoda nam dopisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam serdecznie w niedzielne popołudnie 🙂 🙂
Ja to wczoraj sie napracpowałam!!! byłam u teściow w POLU!!! cały dzien wytrzymałam 😁 😁 a plecy mnie bolą az do dzis 🙂 poza tym czuje sie swietnie 😁 😁
jestem z siebie dumna 😎

a Wy pewnie spacery albo leżakowanie uskuteczniacie 🙂 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...