Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Brzusie!!! Właśnie wróciliśmy z mężem od znajomych przez całą sobotę i część niedzieli zupełnie nic nie robiłam a jestem zmęczona jak nie wiem co.
Kupiliśmy łóżeczko dla Kubusia i teraz myślę nad pościelą Jakie są standardowe wymiary poduszki i kołderki dla dzidziolków malutkich???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heeejka 🙂
Ja tutaj wchodze przygotowana na czytanie kilkunastu stron a tu tak malutko- brzuszki korzystaja ze słonca i łądnej pogody pewnie 🙂.
Ale u mnie dzisiaj pogoda rozniez rewelacyyyjna normalnie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 słonce cieplutko wrecz upalnie 🙂
Cuuuuudo!!!!!!!!!!!!!!!
Dzis na deser zrobilam swieze owoce z bita smietana- REWELACJA POLECAM- Maja tak pozniej szalała, az caly brzuszek falowal- chyba jej posmakowalo 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁.
Madziu ja jeszcze nie mialam takich boli ale z pewnoscia odpoczynek bedzie jak najbardziej wskazany 😆 😆
Judzia Ty tez tam na siebie uwazaj-Matko kochana caly dzien w polu- mam nadzieje ze nie robilas nic ciezkiego!!!!!! Szczerze to ja juz nie dalabym rady robic w polu z takim brzuchem-a uwierzcie mi ze pracy naprawde sie nie boje!!!!
14A11 co do kołderki to my mamy takie wymiary:
kolderka 80 cm x 110 cm
poduszeczka- jest bardzo plaska
30 cm x 50 cm
Ta posciel jest po moim starszym synku ktory bez problemu uzywal jej do teraz czyli 4 lat. 🙂
Ja wlasnie wcinam slonecznik i nie moge sie opanowac chyba skoncze jak w paczce sie skonczy...buaahhaha 😁 🤪 🤪 🤪
A wy co robicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Ja na chwilkę! U nas pogoda rewelacja 🙂.

Lecę na kolację 🙂


Madzia ja wlasnie skonczylam słonecznik i juz paróweczki z sokołowa mi sie gotuja 😆 😆 😆.Ale najlepsze ze mam taka ochote na CHRZAN 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜, że chyba z pół słoiczka zjem mniaaaaaaaaaaaaam!!!!
dzisiaj mam ataki głodu buahahahhahahahahahahahahaha..............................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzuszki 🙂
ja wlasnie wrocilam znad morza... pieknie bylo, sloneczko i zadnego wiatru 🙂 ale padam, wiec ide zaraz spac 🙂
moze jutro wrzuce jakies zdjecie 🙂
ja tez dzisiaj ciagle cos jem 🙂 ella narobilas mi smaka na parowki 🙂 dobrze, ze mam w lodowce 🙂
ide gotowac i spac

kolorowych snow i zadnych koszmarow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane Brzuszki 🙂
Jak fajnie, że nie mam dużo do nadrobienia 🙂
Jestem tak zalatana, ze nawet nie mam kiedy wejść i zdjęcia wrzucić;/ ale to nadrobię 🙂
Jestem szczęśliwa bo umówiłam się na wrzesień na sesję zdjęciową 🙂 Dziewczyna w moim wieku i jej pasja to fotografia, naprawdę świetne zdjęcia 🙂 będę pierwszą ciężarną modelką 🙂 zapłacę tylko 50 zł 😁 😁 co u nas za jedno zdjęcie się tyle płaci a tu będzie ich około 100 😁 😁

Co u Was????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Witajcie Kochane Brzuszki 🙂
Jak fajnie, że nie mam dużo do nadrobienia 🙂
Jestem tak zalatana, ze nawet nie mam kiedy wejść i zdjęcia wrzucić;/ ale to nadrobię 🙂
Jestem szczęśliwa bo umówiłam się na wrzesień na sesję zdjęciową 🙂 Dziewczyna w moim wieku i jej pasja to fotografia, naprawdę świetne zdjęcia 🙂 będę pierwszą ciężarną modelką 🙂 zapłacę tylko 50 zł 😁 😁 co u nas za jedno zdjęcie się tyle płaci a tu będzie ich około 100 😁 😁

Co u Was????


Super PAula fajnie miec taka sesje-pamiatka na cale zycie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂a co do kosztow to jak za darmo 🙂 ja juz czekam na te fotki 🙂

Wlasnie czekam na mezulka nie dlugo ma z pracy wrocic 🙂
Jutro mam wolne wiec jeszcze buszuje 😁 😁 😁 😁 😁 😁.
Boże znow jakas tragedia w anglii-co sie dzieje na tym swiecie......... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek 🙂

a my z mezulkiem jeszcze w wyrku- obiecał dzis siandanko do łóżka 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜, wiec czekam... 🙂 😁 😁 😁 😁.
Zachmurzenie pełne pewnie bedzie lało..... 😞,, ale Majeczka za to szaleje od rana 😆 😆 😆
Milego dnia 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane!
Byliśmy wczoraj na chrzcinach malutkiej Małgosi- naszej nowej kuzynki bo ciocia męża urodziła w czerwcu. Śliczny bobasek 🙂 Myślałam że tym razem odpuszczą sobie granie na instrumentach ze względu na małe dziecko ale gdzie tam, stwierdzili że mała musi się przyzwyczajać do muzyki. No i jak się rozegrali to bite kilka godzin. Mała spała na górze, ale moja Emilka to sobie posłuchała bo siedzieliśmy w salonie a tam aż w uszach dudniało (saksofon, perkusja, klarnet, organy, akordeon). Teściu stwierdził że następne granie na naszych chrzcinach 🤔 nie wiem czy do dobry pomysł zobaczymy jak Emilka na to zareaguje. Aha no i jedzenie pychotka ale się najadłam 🙂
Wróciliśmy o 22 a mąż wyciągnął mnie na festyn do naszej wioski i wróciliśmy do domu po 1 w nocy. Zatańczyłam dwie piosenki ale miałam taki lęk, że ktoś na mnie wpadnie albo w brzuch uderzy i zeszłam z parkietu. Wczorajszy dzień pełen wrażeń mam nadzieje, że dziś sobie odpoczniemy.
Miłego dnia brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzuszki 🙂
ja od rana wzielam sie za sprzatanie kuchni- generalne porzadki... nawet nie wiedzialam ile mam rzeczy, ktorych nie uzywam 🙂 wiec wyladowaly w smietniku 🙂 musze zrobic jak najwiecej miejsca przed dzidzia, bo pozniej utoniemy w tych wszystkich gratach 😁
jestem juz zmeczona, a jeszcze szwagra na obiadek zaprosilam... nic specjalnego, robie kurczaka z ziemniaczkami i mizeria 😁 juz sie doczekac nie moge tego jedzonka 🙂

paula - super ze bedziesz miala taka sesje i to jak za darmo 🙂 ja na swoja ide 2 wrzesnia 🙂 ciekawe jak to wyjdzie wszystko 🙂
do pozniej bo jeszcze polowa kuchni czeka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już wcześniej zauważyłam, że jak ja jestem taka słaba przez pogodę to Kubuś też mało aktywny.
Ja do ginekologa idę w piątek, na usg pewnie nie mam co liczyć, bo mam określone tygodnie w jakich są wykonywane, chyba, że coś niepokoi moją Panią doktór. Cieszę się, że już idę bo od ostatniej wizyty minęło 5 tygodni ( urlop lekarza). Chciałabym wiedzieć jak tam moja szyjka i czy nadal mam się nastawiać na wcześniejszą datę. Ponieważ termin według wszystkich usg mam na 15.11 dziś zaczął mi się 7 miesiąc. Myślę, że teraz to już naprawdę z górki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula_jot ale świetna kolekcja! Typowa dla dziewczynki 🙂 A czy Tobie lekarz powiedział na 3d że chłopiec a na 2d że dziewczynka bo już sie pogubiłam co bedziesz miała?
My wróciliśmy z Parku Miniatur. Ślicznie tam jest ale był straszny upał. Później odetchnęliśmy w restauracji na obiadku ale cieszę się że już wróciliśmy i wreszcie odpocznę ile tylko się da. Mój mąz niestety przeziębiony, kicha i kaszle, mam nadzieję że mnie nie zarazi !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula WOW masz piekną kolekcję 🙂
Jak to cygnee napisała bedzie mała modeleczka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Dziewczyny a ja dzis znow nie moge sie najeść.Czasem zastanawiam się czy to normalne??!
Dziewczyny Wy tez tak macie???!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...