Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży
-
Użytkownicy online
Brak użytkowników do pokazania
-
Najnowsze odpowiedzi
-
Przez Daniela Żywicka · Napisano
Ja dostałam Gynalgin w piątym tygodniu ciąży i nie wiem czy mam się bać czy nie że coś się stanie -
Przez Opalinka88 · Napisano
To przedszkole rzeczywiście wygląda na miejsce, w którym dużą wagę przykłada się do podejścia pełnego szacunku i uważności wobec dzieci. Oparcie się na NVC i inspiracje pedagogiką Jespera Juula mogą sprzyjać budowaniu dobrej atmosfery. Ważne jest też to, że wspierają nie tylko dzieci, ale i rodziców poprzez warsztaty. To może być ciekawa opcja dla rodzin szukających spokojnego i świadomego podejścia do wychowania. -
Zobacz sobie na przedszkole Pluszowy Miś pod Piasecznem w Staraej Iwicznej - https://www.przedszkole-pluszowymis.pl/. To miejsce, które podchodzi do dzieci z szacunkiem i uważnością – opierają się na podejściu NVC (Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga) oraz inspiracjach pedagogiką Jespera Juula. Atmosfera jest spokojna, bezpieczna, z ogromnym wsparciem także dla rodziców (prowadzą warsztaty rodzicielskie!).
-
-
Nasze kluby
-
Czerwcóweczki 2021
Klub otwarty · 29 klubowiczów
-
Majóweczki 2021
Klub otwarty · 43 klubowiczów
-
Kwietniówki 2021
Klub otwarty · 24 klubowiczów
-
Marcóweczki 2021
Klub otwarty · 22 klubowiczów
-
Lutówki 2021
Klub otwarty · 3 klubowiczów
-
Lipcówki 2021
Klub otwarty · 29 klubowiczów
-
Sierpniówki 2021
Klub otwarty · 17 klubowiczów
-
Wrześnióweczki 2021
Klub otwarty · 9 klubowiczów
-
Październikowe mamy 2021
Klub otwarty · 4 klubowiczów
-
-
Najnowsze dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi
gosiaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Shelby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Cherry
Bo zaraz zrobimy tu przymusową dokumentację (zdjątka) spakowanej torby hahaha 😜 😁 😉 😜 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Cherry
Ostatnio zafundowaliśmy sobie na filmowe popołudnie film rytuał z Hopkinsem 😮 😮 😮
Masakra! Źrenice ze strachu to mieliśmy tak szerokie że szok ! I aby pozostać w temacie musiała się tam pojawić opętana kobieta w ciąży ! Także do porodu nie polecam filmu.... !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
gosiaq
A ja to sobie pomyślałam wczoraj, że jesteś tutaj chyba najbardziej tajemnicza... dopiero wczoraj pojawiła się miejscowość w profilu, a gdzie FB lub nk? hę?
(no chyba że coś było wcześniej, a moja tępa głowa tego nie wyhaczyła 🤢 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
aaa_aniusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Cherry
Brzmi pysznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
gosiaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
ManaLoa
Kukunari, no! Widzę, że w końcu jesteś 🙂 Muszę się dokopać do tego jak się tłumaczyłaś z nieobecności swojej 😉
Czytam, co tu piszecie i coraz bardziej się boję... 😉 Od jakiś 2 tygodni brzuszek coraz częściej twardnieje, nie boli, ale się cały napina. A mała wtedy zaczyna się rozpychać jak tylko może. Widocznie miejsca jej mało przy takich delikatnych skurczach. Tydzień temu na wizycie szyjka była zamknięta, wiec staram się nie panikować. Ale jak czytam, co tu się dzieje, to... oj... Dobrze, że torbę mam prawie gotową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Shelby
wczoraj pojawiła się miejscowość - a wcześniej była tylko inna 😁 w końcu przeprowadzka! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
gosiaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Cherry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
gosiaq
P.S. ktoś widział mój mózg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
jadwiga-roza
my dopiero po sniadanku
rano zadzwonili z przychodzni ze cos sie stalo z moja probka krwi i trzeba pobrac nowa, tylko ciekawa jestem czy zdarza z wynikami do wtorku..
ania spokojnie mozesz rodzic! ja lezalam w pokoju z dziewczyna w 30 tc i juz miala rozwarcie na 2 cm oraz skurcze, do konca zostawiaja a w szpitalu i podaja jej leki na przyspieszenie rozwoju plucek jej malenstwu, lekarz powiedzial ze potrwa to max 6 tygodni, ale by rozwarcie nie postepowalo to koniecznie lezenie lezenie i jeszcze raz lezenie! absolutnie sie nie forsowac bo rozwarcie bedzie postepowalo!
manaloa ja rowniez mam stawiania brzuszka, lekarz mi powiedzial ze do 15 razy dziennie to jest normalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Cherry
Za rogiem 😁 😁 😁
Pierwsza odpowiedź poprawna... chyba 😜 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
gosiaq
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 jakiś mam dzisiaj absurdalny humor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Shelby
jeee Włocławek, oto i poprawna odpowiedź, obie dostajecie po 100 punktów w skali Apgar 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
gosiaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Cherry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się