Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka!
Ja już w domciu właśnie wcinam obiadek (kalafior w bułce tartej jajka i kefir, dla męża wersja z ziemniakami ) Łowy udane! jak zjem pochwale się zdobyczami.

Trzymam kciuki za jedną i durgą Anie!
Padło pytanie o rozwarcie jak postępuje, Monika - moja kuzynka była we wtorek na wizycie u swojej gin - rozwarcie miała na 4cm, ale nie miała skurczy ani nic wiec była w domku. W pięte o 10 rozwarcie miało już 7cm, a po 12.00 urodziła (dodam że w 36 tyg bo termin miała na 27 paź.) mały cay i zdrowy 52cm i 2700(potem waga spadła do 2500) także głowa do góry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jadwiga-roza napisał(a):
mam pytanie do mamusiek... gdzie mozna sie wybrac na jakis wyjazd tygodniowy tak z pol rocznym dzieckiem ?

my byliśmy w tym roku w Pieninach ze znajomymi ich synkiem półrocznym i uważam że to fajne miejsce - ale w sumie to chyba można się wybrać prawie wszędzie 🙂 Kwestia chęci i organizacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to wklejam zdobycze 🙂

sweterek - o dziwo sobie coś znalazłam, bo tak to wpadam tylko na maluszkowe rzeczy! ale jak go założyłam to musiałam go kupić (cena 19zł, bo z wyceny)



śpioszki rozmiar 62 i 56 (tak wiem, mam ogrom 56 ale nie mogłam się oprzeć pokusie!) cena 4,50 (z wagi)


body i koszulka


i kocyk z disneya 100/100


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj faktycznie to chyba bardziej szczęście bo jest masa ubrań fajnych ale albo zniszczona albo poplamione tak że nie wiem czy w praniu puści (wiec sobie odpuszczam) A za fajnymi to musze sie nachodzić i trafić na nie.. jak robie wypad na kumpki to jest to 6 / 7 lumków czyli wszystkie jakie są u nas.. i tak dreptam od jednego do drugiego. I fajnie jest wrócic do domu z czymś takim bo inaczej to strasznie zmeczona i zła jestem.

Shelby, powiem ci że metka jest ucięta z tych białych śpioszków, ale zobaczyłam na środkową na nogawce i faktycznie h&m - skąd wiedziałaś?
te drugie są z disneya, obie pary welurkowe 😁

a to moj brzuś po obiadku..


i moja mordecza, też po obiadku..


HA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie dzwoniła do mnie mama, że ma w tesco na ''promocji'' chusteczki bambino 62szt za 1,99 - mam już 11 paczek z pampersa i huggies ale kazałam jej kupić 5 paczek 😁 mąż jak pojedzie z pracy to odbierze 🙂 nie będe kupować więcej ! musze sie opanować 😁

a promocja polega na tym, że kod z chusteczek jest błędnie wprowadzony w system, i cena niby 6,99 a wchodzi za 1,99 😁 oczywiscie do momentu kiedy ktos ten błąd naprawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie wiem właśnie jak to jest czy tylko jeden market czy cała sieć 😮 grunt to \'\'wymacanie\'\' takiej okazji!

czasem dzieje się tak na proszkach, płynach do płukania.. 😁 najważniejsze wtedy jest zdążyć do kasy! bo kto wie kiedy normalna cena wróci 🙂

o a taka aplikacje ma ten kocyk :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu, ja też mam takie szczęście jak Ty 😁 mama pracuje w tesco, wiec jak ktos wyczuje taką okazje to leci do mamy sie pochwalic (bo wiedzą że bedzie miała wnuczke) a moja mama kupuje i kupuje.. ostatnio mi kupiła do wózka grzechotki z canpolu, zestaw 3 koszulek na 12 miesięcy 😁
Teraz dzwoniła o te chusteczki cz chce sobie kupić.. ja powiedizałam zeby mi wziela 5 paczek, a marcin pojedzie z pracy to jej zaplaci i odbierze 😁

a po chwili znowu dzwoni ze kupiła, ale da mi je jak dziecko sie urodzi 😁 w prezencie od dziadków! (jest to fajna oszczędność, bo kupiła mi juz tak tez pampersy z \'\'promocji\'\' , ale trzyma to u siebie, że jak przyjadą to zawsze bedzie miec cos dla małej) mi to całkowicie nie przeszkadza że kupują coś taniej ! 🙃

a data waznosci tych chusteczek to 2014r 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jadwiga-roza napisał(a):
mam pytanie do mamusiek... gdzie mozna sie wybrac na jakis wyjazd tygodniowy tak z pol rocznym dzieckiem ?


wszedzie -wykluczajac extremalne minusowe temperatury biegunow polnocnych i wysoki temperatury - zbytni powiedzmy Afrykanski skwar... 🙂
Jesli nie ma przeciwwskazan lekarskich to mozna sie z polroczniakiem wybrac na super odpoczynek, wakacje, wczasy...itp. Wbrew naszym doroslym wyobrazeniom - malenstwa szybko adoptuja sie w nowym otoczeniu i na prawde malo im przeszkadza. to my na starosc robimy sie tacy wygodniccy i mamy wrazenie ze naszym dzieciom zle bo sami bysmy sien ie widzieli w tym czy tam tym miesjcu... ale przypomnijcie sobie dziecinstwo - czy rzeczywiscie tak wiele bylo nam potrzeba do szczescia?? 😉 Jako dzieci wlazilismy tam gdzie nie trzeba nie zwazajac na kanty, krzaki i inne niewygodnosci...Wdrapywalismy sie wysoko, obcieralismy skore tu i tam i nic nam nie przeszkadzalo... a jak chcielismy spac to tam gdzie sie nam zachcialo tam potrafilismy usnac... itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...