Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
shelby, sukienka naprawdę śliczniusia!
Pamiętacie jak mówiłam o moim białym praniu? dzisiaj kupiłam wybielacz zabójca! i wszystko puściło 😁 Jupi! tzn jeszcze ręczniki musze wybielić.

Mój maluszek wierci się jak odkurzam - chyba nie lubi odkurzacza ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no faktycznie!! prawie blizniaki! 😁 a moze obie w tym samym czasie na porodówce bedziemy lezec 😜 hihi ale smiesznie by bylo 😁 😁




a tak na boku to zjadłam całe opakowanie moich ukochanych żelek i zjadłabym jeszcze.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przez pierwsze trzy miesiace ciazy jedynie wode pilam nie moglam na nic innego patrzec ale rowniez nie bylo tego duzo. moze powinnam zaczac pic wiecej.. wsumie teraz jem duzo swierzych owocow, tesciowa ma na dzialce truskawki maliny czeresnie 🙂 wiec poprostu jak mam ochote to ide na dzialke nazrywam sobie tego troche i wcinam :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak będziecie tak dużo pisac to nic się nie nauczę na te egzaminy bo musze tu zaglądac i nadrabiać 🙂 A tak serio to egzamin z dwujęzyczności całkiem nieźle ale wyniki w środę. Jutro diagnoza inteligencji u dzieci, ale juz po polsku.

Tak sie skłąda że kończę psychologię i wiem ile nieprawidłowości w rozwoju wynika z czynników okołoporodowych i poporodowych, a nei tylko z prenatalnych. Każda z nas wierzy że jej dziecko jest i będzie zdrowe ale tak naprawdę genetyczne USG czy inne badania nie pokażą bardzo wielu nieprawidłowości, które ujawnią się w rozwoju dzieci choćby upośledzenie umysłowe, Autyzm czy zespół Aspergera. Na szczęście takie przypadki zdarzają się bardzo rzadko! Nie jesteśmy tutaj po to żeby się straszyć, ale wspierać i miło rozmawiać.


jadwiga-róża wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

zuzanna35 w Jastarni miałam najfajniejsze wakacje nad morzem. W Kołobrzegu osy nas chciały zjeść.

Za tydzień mamy wesele ale daleko więc chyba sobei odpuszczę. Tym bardziej że zaraz po nim mam egzamin specjalistyczny i chciałabym go dobrze zdać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki!!!! Co do picia wody to piję około litra dziennie. Uwielbiam wodę szczególnie Żywiec i Kroplę Beskidu oczywiście niegazowaną. Piję tez dużo herbaty i soki capy. Słodyczy nie jem dużo Może dwa razy sięgnęłam po batona w czasie ciąży i czasem kostka czekolady. Przed ciążą w ogóle nie jadłam słodyczy i pewnie dlatego mnie nie ciągnie.

Ja też przygotowuje się do ważnego egzaminu ale jakoś mi nie idzie. Zupełnie nie mogę się skupić na nauce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na moją "głowę" ciąża też nie wpływa dobrze 🙂 Ale na pewno damy sobie radę a potem wakacje 🙂
Ja piję około 1,5 litra wody dziennie mineralnej ostatnio Kinga Pienińska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje brzuchate koleżanki 😁 cały dzień mnie tu nie było, a tu takie ekscesy się działy. Wiem, że na temat wypowiedzi nowej forumowiczki Wysokiej staracie się już nie rozmawiać, ale po przeczytaniu tego też troszeczkę się wzburzyłam. Tak jak napisała Marinel jesteśmy tu po to by się wspierać!! Nie nawzajem straszyć.
Jadwiga-róża ja również ci życzę szczęścia, dużo miłości i wzajemnego zrozumienia.
A czy uważacie że wasze śluby były najlepszymi imprezami w waszym życiu? Bo wszyscy mi mówili że na własnym weselu się nie wybawie, że będzie stres i zmęczenie. A uważam że to najlepsze wesele na jakim byłam, bawiłam się do samego rana w pierwszy dzień i w poprawiny. Wiadomo stres był ale po pierwszym tańcu i obiedzie już mi przeszedł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to mialam stresa w kosciele balam sie by nie zapomniec tekstu powtarzanego po ksiedzu 😁 😁 chociaz ksiadz sam byl bardzo zestresowany bo to byl jego pierwszy slub : 😆 na weselu to juz spokojniej... rowniez uwazam ze ta noc byla zbyt krotka gdyz malo co sie wybawilam bo chcielismy spedzic choc troszke czasu z kazdym gosciem

zania dziekuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...