Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry bardzoo! Mi właśnie mężulek zrobił kawke do łózka. Więc popijam sobie swoją kawke i czekam aż brzusie wstaną 🙂 Chciaż cięzko to nazwać kawą... (filiżanka 1/2mleka i 1/2 wody, plus pół łyżeczki kawy i łyżeczka cukru - taka moja ulubiona) Ja już wstałam wypoczęta, ale kubuś chyba musi dospać bo grzecznie leżakuje sobie w brzuszku.. kto wie może fikał w nocy a ja spałam i nawet nie drgnęłam! Myślę co by tu zjeść na śniadanko, ale jakoś nie mam większej ochoty na nic. Może jakieś propozycje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂
No i w końcu urlop 🙂)))
Ja już po pysznym śniadanku - kanapki z serem, jajkiem, pomidorek, ogórkiem i kiełkami mniammm 🙂
i dzisiaj pierwszy raz od czasu gdy jestem w ciąży wypiłam kawe ale była dobra
Zaraz się ubieram i ruszam na podbój lumpeksów 🙂
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 jaki cudeńki!!! moja babcia by powiedziała: od razu widać, że na chłopaka! mój też bardziej rozlany na boki, bo się zrobiłam tłustawa po prostu 🙂 aaaa zapomniałabym! nie widziałyście gdzieś mojej talii??? bo się mi gdzieś zapodziała hihihihi
u mnie na śniadanko: buła ziarnista z miodem + kefir, drugie śniadanie: koktajl truskawkowy mniam!
obiad bardzo dietetyczny (hahaha): TORTILLA 🙃 😁 już miałam cholerną ochotę na takie żarełko! w ciąży tylko raz pozwoliłam sobie na kebab i raz na pizzę, więc teraz się pewnie rzucę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
a za 3 tyg jedziemy na wakacje, więc pewnie jeszcze podrośnie 🙂 Już nie umiem sę doczekać.. mimo że jestem w domciu na l4, to bardzo chciałabym już być na tych mazurach.. ahh. Potrzebuje takiego odpoczynku.

ja mieszkam nad samym morzem...... ale na parę dni jeździmy nad jeziorko, całkiem niedaleko, ale już zupełnie inny klimat, otoczenie, ludzie....
jak mój mąż wróci z rejsu to koniecznie pojedziemy do Łeby do parku dinozaurów-była któraś? mój synuś ostatnio zafascynowany dinozaurami, więc trzeba zobaczyć "na lajfie" jakie to giganty były 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemaneczko 😁 😁 piekny dzien dzis mam 🙂 słoneczko swieci, az sie lezakowac nie chce 😜


lala89 masz nawet duzy brzuch jak na ten tydzien!! chyba musisz byc bardzo szczupła i dlatego tak widac, u mnie dopiero jakis tydzien temu wylazł 🙂... mam taki własnie rozlany na boki 😠 bede taka trzydrzwiowa szafa 😞


a i zdającym egzaminy kopniaki w dupke na szczescie!!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq, moja szwagierka była w tamtym roku w łebie na wczasach, odwiedzili ten park. Bardzo fajny - widziałam zdjęcia. Mówiła,że fajnie zrobiony i dośc duży. Chodzi się po takich mostkach, i jest wiele atrakcji dla dzieciaczków jakieś piaskownice itd. Jedyny minus z tych wczasów to komary, także wrazie ba zaopatrz się w jakieś środki na komary, bo w łebie i okolicach wszystko już było wykupione..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
gosiaq, moja szwagierka była w tamtym roku w łebie na wczasach, odwiedzili ten park. Bardzo fajny - widziałam zdjęcia. Mówiła,że fajnie zrobiony i dośc duży. Chodzi się po takich mostkach, i jest wiele atrakcji dla dzieciaczków jakieś piaskownice itd. Jedyny minus z tych wczasów to komary, także wrazie ba zaopatrz się w jakieś środki na komary, bo w łebie i okolicach wszystko już było wykupione..

dzięki za podpowiedź 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny przepraszam że tak wpadam ale przez ostatnie 3 dni zauwazyłam że wypływa ze mnie jakaś woda. Wkładka robi się nagle cała mokra. Dzisiaj tez mi się to zdarzyło i nie wiem czy to upławy czy odpływa woda płodowa? Przestraszyłam się i nei wiem czy mam jechać do lekarza od razu. Ta woda jest czysta przezroczysta i raczej bezzapachowa. Zdarza Wam sie cos takiego? Nie wiem czy to ta "zwiększona wydzielina z pochwy"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie 😁 ja też mam ochotę od czasu do czasu na coś fast 😉 a to na frytki, a to na pizzę :P czasem się skuszę, a co tam, jeszcze nic nie utyłam, to tylko ze względów zdrowotnych nie jem zbyt często

u mnie pogoda deszczowa - w nocy ulewa, teraz też padało... dobrze, że wczoraj wieczorem zdjęłam pranie

ogólnie samopoczucie kiepskie, obudził mnie straszny skurcz łydki, boleści brzucha, potem wymioty, ból głowy... szkoda gadać, ale nie będę marudzić 😜

życzę Wam wszystkim uśmiechu i słonka! 🙂

wczoraj wypełniałam ankietę do jakiś badań naukowych i zaznaczyłam, że mam dziecko 🤪 no bo co, mam udawać, że go tam nie ma? jeszcze się obrazi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...