Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jadwiga-róża zastanawiam się jak zatrzymac czas bo już mi się chce spać a jeszcze tyle nauki. Zmykam już bo jak nie zdążę ze wszystkim to będę się stresować, bo pytania są otwarte i nie będzie zgadywania! A po co Maluszka stresować. I tak mam wyrzuty sumienia, że przez sesję troszkę mniej o niego dbam, bo się przemęczam i źle odżywiam.

Zania podziękuję jak zdam.

Trzymajcie kciuki jutro od 10 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapewne dlatego, że serial z lekka dziwny się stał.... 🤨

Ja mam najlepsze przyjaciółki na świecie wtedy gdy czegoś ode mnie potrzebują..... np. przenocowania, odebrania z dworca, odebrania walizki z pociągu etc...

Aczkolwiek są 2 baby które są ze mną już od lat ale czy to przyjaźń to nie wiem 🙂 chyba dobre kumpelżaństwo.... 🙂

MARINEL TRZYMAM KCIUKOSY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale jutro musimy trzymać kciuki już o 8.45!! ManaLoa przecież jutro się broni!! Właśnie coś mało aktywna była ostatnio, pewnie biedaczka się uczy. Na pewno obydwie sobie świetnie poradzą, w końcu mają wsparcie siedzące w brzuszku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzis zdecydowalam sie powiedziec szefowi ze jestem w ciazy, on raem z kadrowym zaczeli mi gratulowac i calowac, milo bylam zaskoczona i troche zaklopotana bo to 2 facetow a pytali o szczegoly. w koncu mam to za soba, dosc mam juz tych 12 godz zmian, wiec moze teraz zrozumieja i nie bede musiala tyle siedziec w pracy. Dobranocka brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie jest takie powiedzenie,
:''jak mało byłoby przyjaźni gdyby przyjaciel wiedział, co mówi o nim przyjaciel kiedy go nie ma..'' pamiętam to od dzieciństwa. Z przyjaźniami bywa różnie..

A co do siku, to faktycznie częściej teraz siusiam 🙃
Kubuś buszuje w brzusiu. Tak się zastanawiam, co on teraz może robić, albo w jakiej pozycji jest.. 😉
Co proponujecie jutro na obiadek?
Ja młode ziemniaczki z koperkiem, gotowany kalafior z bułką tartą i maślanka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...