Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Magdalena to ładne imię 😉

Ale skoro macie dzieci to możecie też na nie zrzucić wybór, jak zrobili to moi rodzice 22 lata temu. Mój brat ma na imię Tomasz. Tą męską 😉 decyzję podjęłam w wieku 7 lat zakochana w sąsiedzie Tomku 🙃

mój brat też Tomasz. Mąż też. Ja Gosia, a bratowa? no, kto zgadnie? Gosia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
W pracy jestem 😞
Wydaje mi się, że to nie macica ten ból jest tak w okolicach pępka po lewej stronie najbardziej 😞

spokojnie, ja też mam takie bóle, lekarz powiedział, że tak ma być, bo się narządy układają, a dzidziuś je jednak całkiem mocno wypycha....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Leny mamo! wejdz na strone www.fotosik.pl, w prawym górnym rogu na pomaranczowym tle jest: dodaj zdjecie, potem wybierz zdjecie i na dole pojawia Ci sie skroty, ktore sie wkleja na forum. sprobujesz?


Tak, właśnie zaczynam, zobaczymy czy mi się uda, znając moje zdolności w tych tematach... Ale gosiaq dzięki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot pozazdroscic, moj maluszek to leniuszek 😁 jedynie od czasu do czasu sie powierci delikatnie a tak to non stop spi... pisalyscie o bolu mnie boli pod pepkiem jak chodze wiec sie zastanawiam czy to normalne? 🤔 mamo leny czekam na wiecej opowiesci o twej krainie... od kad przeczytalam te wszystkie roznosci nie moge sie doczekac na wiecej 😁 jestem zafascynowana! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, niestety jako nowy użytkownik nie mogę umieszczać linków. Więc zdjęć nie wyślę, szkoda... Miałam dla Was taki smaczek... tzn. Katarka podczas joggingu w 45 stopniowym upale. Trudno. Ciekawe kiedy mój status się zmieni, ktoś się orientuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
No, niestety jako nowy użytkownik nie mogę umieszczać linków. Więc zdjęć nie wyślę, szkoda... Miałam dla Was taki smaczek... tzn. Katarka podczas joggingu w 45 stopniowym upale. Trudno. Ciekawe kiedy mój status się zmieni, ktoś się orientuje?

pisz duzo postow 🙂 mysle, ze jeszcze kilka, najwyzej kilkanascie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu Zatoka Perska w swojej okazałości, budynki w tle to West Bay, mgła jest czymś codziennym w Katarze, robi ją wilgotność bliska 100%, albo burze piaskowe.

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=615a4173ed5bfbd4][IMG]http://images45.fotosik.pl/958/615a4173ed5bfbd4m.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc. Maz juz wyjechal do pracy i znow zostalam sama.
Moj ostatnio przylozyl ucho do brzucha i w tym momencie maly kopnal. Maz zdziwiony, ze poczul kopniaka. Maly coaraz bardziej szaleje w nocy tak miedzy 23 a 1 w nocy.

lenymama bardzo ciekawe opowiesci i fajne zdjecia.

Co do imion to trudny wybor. Ja sie zastanawiam nad : Michal, Dawid lub Dominik ale moze inne nam sie bardziej spodoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby napisał(a):

kochane, mam pytanko - czy zdarza się Wam, że jesteście dotykane po brzuchu przez rodzinę, znajomych?

jak Wam się ten gest podoba?

u mnie zwykle trafiają gdzieś w żołądek :P szczerze mówiąc póki co średnio mi to pasuje, ale nie wiem, jak powiedzieć, że sobie tego nie życzę


ja czytałam że wtedy trzeba dotknąc brzucha tego kto Cię dotknął i zapytac jak jemu się to podobało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My z imieniem też mamy dylemat, co jakieś fajne przyjdzie do głowy to już wykorzystane w rodzinie. Przy córach było łatwiej. Jak miałam 15-16 lat postanowiłam, że chcę mieć córeczkę Gabrysię i mąż się zgodził, i jak byłam w pierwszej ciąży to mąż stwierdził, że gdyby była druga córa w przyszłości to chciały żeby była Urszula po jego babci bo ona wymyśliła jego imię. A imiona naszych dziadków albo nas nie zachwycają albo "zajęte" 😞. Ale jest jeszcze dużo czasu do namysłu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszedł do mnie kremik na rozstępy Musteli. Opinie wydam jak pouzywam, bo skórę mam tak suchą że aż się skorupka zaczęła robić. Zjadłam jogurt i maluszek mnie trąca w podbrzusze. Chyba mu smakował 🙂
Idę gotowac zupkę "moc witamin" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój T:* jak wczoraj i w sobotę głaskał brzuszek to powiedział do mnie cos takiego:
On:Ale Ci się świeci brzunio?
Ja: Przeszkadza Ci?
On: Ależ skąd. Tylko...
Ja: Tylko co?
On: Świeci się jak moje jajeczka 😁
Rozwalił mnie 🙂
Codziennie rano i wieczorem smaruję oliwką bambino dla Dzidzi 🙂
Powiedziałam do niego, że nasza dzidzia tez tak będzie pachniała jak sie urodzi 🙂 Uwielbiam zapach Maluszków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...