Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry brzusie 🙂

lala - ja nie chce czekac 3 lat, bo nie bedzie mi sie chcialo wchodzic znowu w pieluchy 🙂 poza tym my chcemy miec minimum 3, z polotem do 4-5 😮 😮 😮 wiec jakbym miala czekac 3 lata na kolejne to skonczylabym tak po 40 stce 🙂
my tez mielismy maly problem z zajsciem w ciaze - rok czasu sie staralismy, ale mam nadzieje, ze z kolejnym pojdzie latwiej 🙂

a co tu tak pusto???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też juz nie pada ale nadal wieje. Mąz naprawił piecyk ale nawet okna nie mogę otworzyc bo znowu się moze zepsuć przez ten przeciąg.
Cherry podziwiam Cię - ja nawet boję się spróbować ulec męzowi żeby nie poruszyć szyjki macicy lub nie wywołać jakichś plamień, bo bym dopiero panikowała.
Wstałam przed 8 ale musiałam ogarnąc mieszkanie. Czekam na brata i pojedziemy do galerii. Może coś kupie mojemu Maleństwu.

Co do przyszłych dzieci to ja na pewno poczekam minimum 2 lata bo nawet wczoraj męzowi mówiłam ze dla mnie ciąza to ogromny stres i nie wiem czy psychicznie dałabym radę od razu znowu być w ciąży. Poza tym wolę poczekac aż pierwsza dzidzia będzie samodzielna żebym nie musiała jej nosić albo wozić w wózkach dwójki 🙂 Ale przed 30 mam nadzieję zdazyc z drugim bobaskiem, bo też myslismy o trójce. Mam nadzieję że z kolejnymi Maluszkami też tak szybko się uda bo tym razem za pierwszym podejściem się udało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
U nas też juz nie pada ale nadal wieje. Mąz naprawił piecyk ale nawet okna nie mogę otworzyc bo znowu się moze zepsuć przez ten przeciąg.
Cherry podziwiam Cię - ja nawet boję się spróbować ulec męzowi żeby nie poruszyć szyjki macicy lub nie wywołać jakichś plamień, bo bym dopiero panikowała.
Wstałam przed 8 ale musiałam ogarnąc mieszkanie. Czekam na brata i pojedziemy do galerii. Może coś kupie mojemu Maleństwu.


Marinel nie bój się.... ja bardzo dużo najpierw przeczytałam na temat seksu w ciązy..... i czytałam też mężowi.... Wiemy że na delikatny seksik można sobie pozwolić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry napisał(a):
Marinel napisał(a):
U nas też juz nie pada ale nadal wieje. Mąz naprawił piecyk ale nawet okna nie mogę otworzyc bo znowu się moze zepsuć przez ten przeciąg.
Cherry podziwiam Cię - ja nawet boję się spróbować ulec męzowi żeby nie poruszyć szyjki macicy lub nie wywołać jakichś plamień, bo bym dopiero panikowała.
Wstałam przed 8 ale musiałam ogarnąc mieszkanie. Czekam na brata i pojedziemy do galerii. Może coś kupie mojemu Maleństwu.


Marinel nie bój się.... ja bardzo dużo najpierw przeczytałam na temat seksu w ciązy..... i czytałam też mężowi.... Wiemy że na delikatny seksik można sobie pozwolić 🙂


Tak wiem że delikatny seksik nie zaszkodzi ale mój mąz potrzebuje dość dużej i szybkiej stymulacji i delikatny go tylko bardziej pobudza a finiszu nie widać. Wykończyłby mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzicie a u mnie zakaz, Pani doktór powiedziała, że mogę przed samym porodem.
Jednak powodów jest kilka: nie utrzymałam pierwszej ciąży, brałam hormony, szyjka macicy jest długa, zamknięta ale miękka, powiedziałam, że to jest taki okres w którym ciąża jest młoda, po co się martwić i ryzykować, no i moja infekcja i po paskudne ph, które czeka tylko na jakaś infekcję.

Damy radę, Mały jest najważniejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu mnie to nawet do tego nie ciągnie, bo obaw mam znacznie więcej niż przyjemności, bo głowa cały czas nabita skutkami. Pewnie że damy radę. Najbardziej żal mi męża ale jakoś to znosi. Może przed samym porodem będzie można zeby juz go wywałac tak jak to czynią zdesperowane lipcówki 🙂 Bo potem po ciązy znowu pewnie nici z seksu a dla mężczyzn taka wstrzemięzliwość moze być trudna tym bardziej że wyglądamy bardzo seksi z jędrnymi biustami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Cherry napisał(a):
Marinel napisał(a):
U nas też juz nie pada ale nadal wieje. Mąz naprawił piecyk ale nawet okna nie mogę otworzyc bo znowu się moze zepsuć przez ten przeciąg.
Cherry podziwiam Cię - ja nawet boję się spróbować ulec męzowi żeby nie poruszyć szyjki macicy lub nie wywołać jakichś plamień, bo bym dopiero panikowała.
Wstałam przed 8 ale musiałam ogarnąc mieszkanie. Czekam na brata i pojedziemy do galerii. Może coś kupie mojemu Maleństwu.


Marinel nie bój się.... ja bardzo dużo najpierw przeczytałam na temat seksu w ciązy..... i czytałam też mężowi.... Wiemy że na delikatny seksik można sobie pozwolić 🙂


Tak wiem że delikatny seksik nie zaszkodzi ale mój mąz potrzebuje dość dużej i szybkiej stymulacji i delikatny go tylko bardziej pobudza a finiszu nie widać. Wykończyłby mnie 🙂



Mój podobnie tak miał.... ale dobrze wie że nie można... i doszedł na mały "mykes" bardzo podniecający 😉 lustro na drzwiach szafy w sypialni hihihihiiii 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane ja oczywiście rozumiem Wasze obawy i do niczego nie namawiam... Mi Pani doktor pozwoliła więc skoro można.... 🙂

Ja znam swój temperament seksualny i męża też więc delikatny seksik max. raz w tygodniu nie zaszkodzi... U nas pojawia się za to inny problem... więc wiem że seks w 8 miesiącu czy 9 nie będzie możliwy

DOBRA KOŃCZĘ TEMAT BO UZNACIE ŻE JAKAŚ DZIWNA JESTEM Z LEKKIMI ODCHYŁAMI OD NORMY 😁

ZACZĘŁAM O SEKSIE W CIĄŻY I WSZYSTKIE POUCIEKAŁY.... ACH CHERRY TY TO ZAWSZE Z CZYMŚ WYPALISZ.... 😁 ZATEM UCIEKAM I JA........

Jeśli kogoś uraziłam to przepraszam - ja zawsze w tych sprawach jestem, byłam i będę otwarta.


MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry nie martw się to żadne odchyły!

Jesli można jeszcze to zapytam czy bolą Was sutki? Mnie urosły i takie dziwne się robią 🙂 Pewnie to normalne zjawisko ale muszę chyba kupic jakąs maść lub krem bo się szykują do karmienia. Piersi mi nie urosły zbytnio, może jeden rozmiar. Muszę pomyśleć o kupieniu jakiegoś biustonosza który nie drażni sutków 🙂 Nie wiem czy nie za wczesnie żeby kupowac taki do karmienia bo moze jeszcze urosną 🙂
Pisałyście o stopach. Czytałam że to wina hormonu na r.. (nie pamiętam nazwy) i ze taki powiększony rozmiar zostaje po ciązy ale to mi się wydaje dziwne. Ja na razie nie mam problemu ze stopami ale to dopiero półmetek ciązy.
Nade mną zamieszkali jacyś nowi ludzie z dzieckiem, które już zaczyna mówić ale dużo płacze między 21 a 22. Pewnie już samo chodzi i po glosie wydaje mi się ze to dziewczynka, ale jeszcze jej nie widziałam. Mam nadzieje ze moja dzidzia nie będzie tak płakać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!
Cherry na pewno nikogo nie uraziłaś 🙂 Przecież to normalna sprawa. Ja też się nie wstrzymuję od tego więc nie jesteś jedyna 😁 Mi lekarz nawet nie pisnął na ten temat, że można albo nie, a poza tym nie wyobrażam sobie żeby facet który ma w łóżku kobietę wytrzymał 9 miesięcy bez seksu i potem jeszcze kilka po porodzie. Nie bądźmy zbyt przewrażliwione bo to maleństwu nie zaszkodzi.
Noooo chyba że tak jak Madzi_m3 lekarz absolutnie zabronił- to wtedy oczywista sprawa, nie można i już!!

Paula_jot mam pytanko, a jak tam relacje z twoją bratową- po jej porodzie się polepszyły? Widzę, że jesteś zakochana w jej synku, więc może ją też polubiłaś za to że wydała na świat takiego słodkiego człowieczka.. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na marginesie moje libido w ciąży jest równe zero. Jednak ja non stop byłam na hormonach, teraz doszły te na tarczycę, wiec trudno się dziwić.

Ja już od 3 miesiąca nie nosze normalnych staników, są staniki w atalanticu i triumphie specjalnie dla kobiet w ciąży. Stanik jest elastyczny bez fiszbin rośnie z Tobą, o jeden rozmiar.

http://www.ceneo.pl/5782113

Jestem bardzo zadowolona. Na allegro można kupić za około 50 zł, tak samo w outletach. Ten atlantica widziałam nawet za 35 zł ( kiedyś).

Tylko minus taki, że kończą się na D. Teoretycznie rozciąga się do E. Jednak teraz mam już problem. Swego czasu były też w tchibo takie staniki z 3 miesiące temu, rozciągające się do miseczki D, bez fiszbin miękkie, bardzo wygodne, ale mi już wszystko z nich wypływa 😉.

Mnie sutki nie bolą, ale ja mam ogólnie mało wrażliwe piersi po swoich przejściach. Od czasu do czasu poleci przezroczysta woda, a normalnie w gratkach zalega jakaś biała substancja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Madzia_m3 za radę. Wejdę dzis do triumpha i zobaczę. Nie powinno być problemu bo ja mam miseczkę C. Mam nadzieję że trafię na jakąs dobrą cenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobitki 🙂

cherry - ja tez jestem otwarta na temat seksu - moge o tym gadac i gadac....
gorzej jest jesli chodzi o sam sex, bo u mnie libido tez zerowe 😞 biedny ten moj maz... od czasu kiedy dowiedzialam sie o ciazy, kochalismy sie tylko 4 razy, co wychodzi raz na miesiac z kawalkiem 😞 ale ja juz tak mam - mi sie po prostu nie chce i tyle. ale staram sie go zaspokajac w inny sposob 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie wiem ile po porodzie trzeba odczekać, żeby wszystko się zagoiło, myślałam że pewnie z 2 miesiące nie będzie można się kochać jak jest się naciętą. Zresztą wszystko przetrzymamy jak już maleństwa będą z nami 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zania napisał(a):
Ja nie wiem ile po porodzie trzeba odczekać, żeby wszystko się zagoiło, myślałam że pewnie z 2 miesiące nie będzie można się kochać jak jest się naciętą. Zresztą wszystko przetrzymamy jak już maleństwa będą z nami 🙂)

lekarze mówią, że 6 tygodni trwa taki ścisły połóg i gojenie się i zwijanie macicy do normalnego rozmiaru. ja mam tylko nadzieję, że nie zasnę ze zmęczenia przed "akcją" 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cygnee, udanych zakupów 😉

My chcemy z mężem z drugim dzidziusiem poczekać ze 3 lata, dlatego że jesteśmy jeszcze młodzi dość (ja22, mąż24) ogólnie tez chcielibysmy trójke 🙂

Cherry kochana, to jak z ciebie jest zboczuch to co dopiero ze mnie.. Moje libido dość wysokie więc czasem baraszkujemy z mężem po dwa razy dziennie. Ale są i dni postu 😉

Dziewczyny, mam już tak ogromną chęć żeby poskładać łóżeczko i wstawić je do sypialni. Też tak macie? Ogólnie to bardzo chciałabym już listopad !!! nie wiem skąd u mnie takie pragnienia. Chyba szaleje ze szczęścia że będziemy mieć dzidziusia.. i te hormony ahh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...