Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
zania napisał(a):
Mi też się podoba ta pościel w paseczki!!

A tak na marginesie miałam Wam napisać, że na weselu nie wypiłam tego szampana- toast wznosiłam tymbarkiem 😜. Jedyny alkohol którego spróbowałam był w torcie weselnym 😁 😁


No i bardzo dobrze... też bym tak zrobiła! Chociaż w te najgorsze upały chodziła za mną szklaneczka zimnego piwa.... ale nic z tego bo Kacper najważniejszy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziś byłam na zakupach.. udało mi się kupić te chusteczi z huggiesa na promocji w tesco 2 w cenie 1, czyli za jedno op wyszło 3,15zł. Kupiłam 4 paczki. Mam już 6 paczek chusteczek z pampersa, jedną z huggisa new born i teraz te 4 paczuszki. Póki co juz nie kupuję chusteczek. 11paczek mi wystarczy 😁 na początek.

Chciałam kupić te kosmetyki z nivei.. ale jak czytałam to wszystko jest po 1 miesiącu życia 😮 i znów jestem w kropce.. A słyszałyście o kosmetykach penaten?

Byłam u lekarza , mam skierowanie.. orfologia, mocz, hbs.. i glukoza. W aptece kupiłam sobie juz glukoze 75, mam wypic w domu 2h przed pobraniem krwi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
dziś byłam na zakupach.. udało mi się kupić te chusteczi z huggiesa na promocji w tesco 2 w cenie 1, czyli za jedno op wyszło 3,15zł. Kupiłam 4 paczki. Mam już 6 paczek chusteczek z pampersa, jedną z huggisa new born i teraz te 4 paczuszki. Póki co juz nie kupuję chusteczek. 11paczek mi wystarczy 😁 na początek.

Chciałam kupić te kosmetyki z nivei.. ale jak czytałam to wszystko jest po 1 miesiącu życia 😮 i znów jestem w kropce.. A słyszałyście o kosmetykach penaten?

Byłam u lekarza , mam skierowanie.. orfologia, mocz, hbs.. i glukoza. W aptece kupiłam sobie juz glukoze 75, mam wypic w domu 2h przed pobraniem krwi..


Lala tak późno masz glukozę? I dziwne że masz wypić i pójść na pobranie. Mi po tej dawce kazano siedzieć na dupce przed laboratorium... i się nie ruszać, nie pić itp....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry niektórzy lekarze bardzo późno potrafią zlecać test obciązenia glukozą - w szpitalu była ze mna dziewczyna która miała test w 38 tyg., ledwo skończyli robić jej krzywą (ostatni pomiar o 6 rano) a ona o 13 już była po porodzie 🙂 🙂 🙂
Lala faktycznie dziwnie bo przecież powinien być też pomiar na czczo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martka3 napisał(a):
Cherry niektórzy lekarze bardzo późno potrafią zlecać test obciązenia glukozą - w szpitalu była ze mna dziewczyna która miała test w 38 tyg., ledwo skończyli robić jej krzywą (ostatni pomiar o 6 rano) a ona o 13 już była po porodzie 🙂 🙂 🙂
Lala faktycznie dziwnie bo przecież powinien być też pomiar na czczo.


DOBRE 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Marinel napisał(a):
no i przede wszystkim najpierw sprawdzali poziom glukozy na czczo z palca zeby wiedziec czy w ogóle moge wypic te 75g glukozy. Dziwne to Twoje laboratorium lala.


DOKŁADNIE. Mi na czczo pobierali normalnie z żyły...
ja miałam oba pobory z żyły :| jakby nie mieli glukometru...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
Cherry napisał(a):
Marinel napisał(a):
no i przede wszystkim najpierw sprawdzali poziom glukozy na czczo z palca zeby wiedziec czy w ogóle moge wypic te 75g glukozy. Dziwne to Twoje laboratorium lala.


DOKŁADNIE. Mi na czczo pobierali normalnie z żyły...
ja miałam oba pobory z żyły :| jakby nie mieli glukometru...


hehehe te pobierania w ciąży po piątkowym mam strasznego siniaka - za szybko wacik oderwałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny z serii uprzejmości w ciązy to zapomniałam napisac że dzisiaj w autobusie znowu mi pani ustąpiła i jeszcze przepraszała trzykrotnie że wcześniej nie zauwazyła. Całkiem młoda pani. Fajnie że sa jeszcze tacy uprzejmi ludzie. Powiedziałam tej pani że nic się nie stało bo nie jadę daleko na co ona: Oj jeszcze się pani namęczy 🙂

Nie wiem co się dzieje ale brzuch mi rośnie w zastraszającym tempie. Dzisiaj już 101cm !!! 😮 😮 😮 Nie wiem co będzie za 2 miesiące! MĄZ SIĘ CHYBA PRZESTRASZYŁ I ZAPYTAŁ WCZORAJ KIEDY PÓJDE "TE MAJTKI" SOBIE KUPIĆ 🙂 boi się chyba kupowania podkładów i majtek z siateczki 😜 😜 😜

Zmykam na zakupy i będę piec te ciabatty. Mam nadzieję że Madzia_m3 szybko wróci i napisze dobre wieści z usg!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdg87 napisał(a):
A ja ostatnio bylam w banku zeby rate zaplacic. Kazdy widzial, ze jestem w ciazy. Przede mna w kolejce 7 osob i nikt nie ustapil - tylko widzialam krzywe spojrzenia na mnie.


NORMALNE!

SZCZEGÓLNIE STARSZE OSOBY TRAKTUJĄ CIĘŻARNE JAK POWIETRZE!!!

Ostatnio coś mi się wysypało koło jakiegoś 50 latka... widział to... ale jak zobaczył że jestem w ciąży to juz nie pomógł wolał udawać, że nie widzi. Ja już pozbierałam zguby i siebie wstałam i podziękowałam mu za pomoc!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry co za cham. Pewnie zazdrości!!!

Powiedzcie mi kupowałyście już podkłady poporodowe? Wiecie jakie są ceny w sklepach i czy te bella to są takie zwykłe jak te ich najzwyklejsze podpaski? Podejrzewam że trudno o takie które zatrzymują tę krew wewnątrz jak Always...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Cherry co za cham. Pewnie zazdrości!!!

Powiedzcie mi kupowałyście już podkłady poporodowe? Wiecie jakie są ceny w sklepach i czy te bella to są takie zwykłe jak te ich najzwyklejsze podpaski? Podejrzewam że trudno o takie które zatrzymują tę krew wewnątrz jak Always...


Ja dopiero mam zamiar kupić, ale max 1-2 paczki. Potem chcę używać te always na noc a potem mniejsze i mniejsze........ Brrrry podpaski ... na samą myśl aż źle mi się robi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry mnie tez te wielgachne włókniaste podpaski przerażają ale pani położna powiedziała że potrzebujemy ok 4 opakowan bo caly czas trzeba je zmieniac zeby były suche. W opakowaniu jest tylko 10 sztuk wiec ja mysle ze przy zmianie co godzinie 2 opakowania starcza na góra 2 doby po porodzie a w nocy przeciez tez sie zmienia, więc chyba jeszcze mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Cherry mnie tez te wielgachne włókniaste podpaski przerażają ale pani położna powiedziała że potrzebujemy ok 4 opakowan bo caly czas trzeba je zmieniac zeby były suche. W opakowaniu jest tylko 10 sztuk wiec ja mysle ze przy zmianie co godzinie 2 opakowania starcza na góra 2 doby po porodzie a w nocy przeciez tez sie zmienia, więc chyba jeszcze mniej.


Kochana to dziękuje za informację... pewnie bym kupiła za mało.... jak coś to zostaną dla szwagierki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry napisał(a):
Czy Wy babeczki moje rozumiecie że ja po południu mogę nawet jeść SER ŻÓŁTY 🤪 🤪 🤪

poziom cukru 1h po spożyciu to 103!

Rano jakbym zjadła był by zapewne na poziomie 203.... 😮 😮 😮


wow to rozkoszuj się ile tylko się da!!!! ja codziennie wcinam ser żółty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Nie wiem co pisałyście. Przeczytam potem.

Ale z moim Kubusiem wszystko jest w porządku.
To żadne torbiele tylko pęcherzyk żółciowy 😁 😁

Niepotrzebny strach i nerwy. Jaka jestem szczęśliwa. Jak ochłonę wkleję zdjątko naszego szkraba.


MADZIA_M3 MÓWIŁAM ŻE TAK BĘDZIE !!!
CIESZĘ SIĘ RAZEM Z TOBĄ 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...