Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
noo... robilam sobie dzisiaj bilans, i wyszlo ze jestem 14kg na plusie 🙂 waze juz 77 kilo!! a i znalazłam jeden rozstep, który umiejscowił sie tak dosłownie nad pępkiem... szrama taka mi sie zrobiła 🤨 ale to nic!!

robię pranko i sprzątanko w nowym mieszkaniu (w koncu sie wyprowadze od mamy 😉 nie to ze bylo mi tam źle, ale juz czas na swoje pójsc 😉 tylko mam jeden problem, bo okropnie boje sie piecyka gazowego 🤢 🤢 a w tym mieszkaniu jest taki stary... Nie stac nas jeszcze na wymianę, tym bardziej ze to mieszkanie wynajęte 🤨

no to miłego wieczorku życze paniom 😁 😁

ps. jeszcze zapomniałam dodać, ze zrobilam dzisiaj taki zakup: zestaw Huggies new born (pampersiki i husteczki nawilazane), ale moja siostra, ktora urodzila w lipcu powiedziala ze ona tez to miała i strasznie przesiąkały.. 🤔 czy któras robiła test na wytrzymałosc tych pieluch?? 😉 bo jak nie to sama zrobie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Judzia, skąd ja to znam! My przy remoncie też wymienialiśmy stary piecyk.. strasznie mam dystans do takich rzeczy. A u mamy takiego nie było, wiec musałam się przyzwyczaić.. Teraz mamy nowego Vaillanta(cena ok 1000zł :blink 🙂 i jest super - nawet się nie boje 😁

oo a tu pokaże wam jaki kocyk kupiłam (zdjęcia znalazłam na necie 😁 )


Maja znów ma czkawke.. 😞 i właśnie mężuś dzwonił że odebrał auto z warsztatu.. mieli coś poprawić w tylnym zawieszeniu gdzie sugerowali że może to być koszt 100zł za strone. Jak sie jednak okazało wymienili całe zawieszenie , cena 1000zł.. :/ mąż musiał wziąć zaliczke z pracy. Eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal się trzymam z waga +6kg ale apetyt mam niesamowity więc do końca ciazy na pewno będzie jeszcze więcej, bo wszyscy mówią że najwięcej się tyje w ostatnich miesiącach.
Gosia734 nadal się męczysz bidulko. Trzymam kciuki za lepsze samopoczucie!!!
Madziu o której masz jutro usg? Napisz koniecznie jak tylko będziesz po!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek! 🙂
Musiałam troszkę czasu poświęcić żeby przeczytać około 50 stron, które napisałyście podczas mojej nieobecności. Ale mam dobre usprawiedliwienie- sobota wesele, niedziela poprawiny, poniedziałek- odpoczynek 😁
Powiem Wam, że jeszcze nie zdarzyło mi się aby w ciągu kilku godzin chyba z dwadzieścia razy odpowiadać na te same pytania czyli jak się czujesz, który to już miesiąc, czy wiemy jaka płeć, a jakie imię wybraliście itd. Na początku odpowiadałam cierpliwie, ale potem to już mnie męczyło 🥴 bo każdy kto do mnie podchodził zadawał tą samą serie pytań hehe.
Ogólnie było spoko, potańczyłam troszeczkę, ale moi partnerzy tak się bali ze mną tańczyć, o szybkich piosenkach mogłam zapomnieć jedynie walczyki i wolniejsze piosenki 🙂
Chciałam umieścić na forum zdjęcia ale aparat coś szwankował i prawie wszystkie są rozmazane. Może uda mi się wybrać jakieś lepszej jakości..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Judzia zawsze można kupić czujnik do domu. Ja ja miałam w wynajmowanej kawalerce piecyk to taki czujnik kupiłam. Ceny od 100 pln wzwyż. Na allegro ich pełno....

Lala kocyk ślicznusi.... 🙂 🙂 🙂 Bardzo mi się podoba 🙂

Ziania czekamy na fotoski - szukaj jakiś tam .... już nie mogę się doczekać 🙂 🙂 🙂

Gosia idź w czwartek do tego lekarza - nie zaniedbuj tego proszę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Judzia kocyk znalazłam w centrum chińskim za całe 23zł. Wymiary to chyba 120x160 albo i nawet wiekszy.. Specjalnie szłam po jakiś kocyk na targ, ale nic nie mieli, tzn tylko te małe akrylowe 100x70 w cenie 25zł Ten jest z mikrofibry i jest świetny 😁 dodam że ostatni leżał na półce,tzn były jeszcze inne wzory w jakieś kwiaty kółeczka itd - ale ten mnie wołał ''weż mnie''!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O tu znalazłam takie w miare nierozmazane 😁 no i sukienka o której pisałam- krótka ale lekka i wygodna 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/img2109s.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/7384/img2109s.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry nic nie szkodzi!!! i dzięki za miłe słowa, Lala tobie również, ale dopiero na tych zdjęciach zobaczyłam jaka jestem popuchnięta na twarzy hehe

A to zdjęcie- choć rozmazane- musiałam umieścić 😁 To ja z kuzynką mojego męża- zobaczcie jak się napaliła na ciężarną kobietę heheh 🤪

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/img2139ww.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7558/img2139ww.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89...... kocyk jest śliczny...gdybym spodziewała się córeczki to pewnie połowę rzeczy bym jej z hello kity kupiła, bo są słodkie i swojego czasu miałam mała obsieję na tym punkcie 🙂 mój narzeczony oczywiście się cieszy, że na szczęście Nas to ominie heheh 🙂
zania......wyglądałaś ślicznie w tej sukience!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zania śliczności Ty nasze, kolejna laska 🙂, a nie wieloryb 😉 jak ja.

Ja wróciłam ze szkoły rodzenia robiliśmy ćwiczenia w parach rozciągające, a na końcu był masaż olejkiem migdałowym. Na kolankach oparte o gumowe piłki, a nasi mężowie lub u niektórych mamy masowali nam dyski biodrowe i cały kręgosłup. Mój mąż tak dużo serca w to wkładał, że ja nie wiem czy jutro wstanę 😉.

Jutro mam usg na 15.30 i dosłownie odliczam godziny.

A no i smectę można brać, ale z umiarem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zania, widze ze my w tym samym wieku jestesmy 😉 Ładnie wyszlas na zdjeciach 🙂
Ja mialam 3 wrzesnia slub siostry ciotecznej meza, ale na wesele nie poszlismy. Bylismy zatem na poprawinach. Tez kazdy sie pytal o to samo. Ale trudno mi bylo wysiedziec, non stop do wc musialam biegac bo maluch naciskal na pecherz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...