Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

Zania ale pięknie wygladasz!! Nawet nie widac że w ciązy jesteś taka laska z Ciebie!

Dziewczyny wpadłam na pomysł zeby pod prześcieradłem rozlozyc sobie kołdre żeby było mi miękko. Myślicie że to pomoze na bolące biodra od spania na boku czy pogorszy sprawę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie! 🙂
Zania bardzo ładnie wyglądałaś- w tej sukience to brzuszka nawet nie widać (przynajmniej na zdjęciu) i na pewno nie jesteś gruba!!!
Cherry tańszy jest Oillan a słyszałam, że to samo...
Dziewczyny pisałyście dziś o męczących maleństwa czkawkach....mój Dominik też przynajmniej 1 x dziennie ma czkawkę ale w mądrej książce wyczytałam, iż jest to normalne i czkawka ta nie męczy maleństwa tak jak dorosłego- więc jestem spokojna....a czkawka jest wynikiem rozwijającego się układu oddechowego- więc mamuśki spokojnie 😉
A wracając do zakupu kosmetyków to co oprócz płynu do kąpieli kupujecie? jakiś krem do twarzy i pupy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa zapomniałam dodać, że kupiłam dziś w Tesco pajacyka w rozm 56 z polaru (biały z misiami)..... cały czas zastanawiałam się w co ubrać młodego w drogę ze szpitala do domu i dziś znalazłam odpowiedź 🙂 Chciałam zrobić zdjęcie ale chyba nie mogę jeszcze dodawać zdjęć (chyba, że nie potrafię dodawać zdjęć i podpowiecie mi jak to zrobić)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja do kąpieli mam zamiar kupić Balneum Baby Basic 500 ml olejek pielęgnacyjny do kąpieli, jest mega wydajny, kosztuje 40 zł, ale suma sumarum jak sobie przeliczyć zużycie wychodzi troszku drożej niż Nivea. Resztę kosmetyków kupię chyba Johnsona, niestety ja na tą serię Nivea Baby w trakcie ciąży dostałam uczulenia. Używałam od końca I trymestru tego płynu i na poczatku było ok, dwa tygodnie temu dostałam jakiejś wysypki, powtórzyłam przy kolejnym myciu z niedowierzaniem to samo. Odstawiłam.Słyszałam też dobre o kosmetykach firmy Penaten.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki 🙂
Ja dopiero teraz mam chwilke aby usiasc caly dzien na nogach 😲 😲.

Dziewczyny ale ja sie dzisiaj do bani czuję...... strasznie boli mnie krzyyż.

Zaniu - cudnie wyglądałaś na weselu-- Laska jak ta lala 😉 😉 😉 😉 😉. A ty moja droga włosy przefarbowałas, bo pamietam Cie z ostatniej fotki jako blondynke???!!!!!! Ale ładnie Ci w tym kolorze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂.
Lala nasza zakupoholiczka 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Ale kocyk jest extra!!!!!!!!

Kurczę dziewczyny ale Wy dania serwujecie az mi kopara opadla 😁 😁 😁 😁 😁 😁. Nazwy brzmią fantastycznie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Madziu trzymamy kciuki za USG jutrzejsze !!!!!! Na pewno z małym Kubusiem wszystko jest dobrze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Co do kosmetyków to sama nie wiem 🤔 🤔 jedyne co kupilam to kremik do twarzy nivea
http://www.nivea.pl/Produkty/Dla-dzieci-i-niemowlat/Krem-na-kazda-pogode
i reszta tez chyba bedzie z Nivei 🙂
Ja osobiscie uwielbiam krem do twarzy nivea ten niebieski 😁 😁
Dobrze dziewczyny lecę spać jakoś dzisiaj to kiepsko ze mną.....
Buziaczki:*
A no i dzisiaj przepis na zycie
Do juterka PA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczynki przesadzacie 😜 ale dziękuję za miłe słowa 😁
Ja myślałam, że do kąpieli kupię Oilatum zresztą przeczytajcie co pewna mama pisze na temat tej emulsji do kąpieli 😁 😁
http://www.dzieciowo.pl/2009/05/oilatum-tlusta-legenda-kapielowa.html

Za moment kolejny odcinek Przepisu na życie 😁 jupi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ella tak, przefarbowałam włosy bo od ciągłego rozjaśniania strasznie mi się niszczyły. Moja siostra jest fryzjerką i mówiła mi że lepiej w ciąży nie rozjaśniać. Więc wybrała dla mnie farbę bez amoniaku Richesse kolor ciemny blond opalizujący 😁 a wyszedł jak ciemny brąz.
Ciężko mi było się przyzwyczaić do tego koloru, bo od zawsze byłam blondynką, ale teraz już jest ok. Mój mąż namawiał mnie na ciemne włosy i według niego teraz ładniej wyglądam, a np. moja mama twierdzi, że bardziej podobałam jej się jako blondynka 😁 ale każdemu nie dogodzisz, poza tym kobieta zmienna jest 😜

Ale się uśmiałam oglądając dzisiejszy odcinek Przepisu na życie... ten film jest genialny!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zania napisał(a):


Ale się uśmiałam oglądając dzisiejszy odcinek Przepisu na życie... ten film jest genialny!!


No yen film jest boooski 😁 😁 😁 😁 😁. A jak patrzyłam na tego maluszka taki cudowny bejbik 🙂 Jeszcze trochę i nasze baczki beda przy nas????!!!!! Dziewczyny czy u was pojawiają sie mysli o przedwczesnym porodzie???!! bo u mnie dzis tak gorzej z kondycja i tak sobie mysle..... 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ella, myśl o porodzie chyba będzie nam towarzyszyc już coraz częściej. Ja się zastanawiam, na jakim etapie jest przygotowane moje dziecko do przyjścia na świat. To w jakiej jest pozycji, jak ono przejdzie swoje narodziny itp. Chciałabym urodzić szybko, żeby nie męczyć maleństwa. Zobaczymy jak to będzie.. A już coraz bliżej. Mi jutro wybija 70 dni do porodu, i równy 30 tydzień 🙂 a dowiedzieliśmy się tak szybko.. początkiem 4 tygodnia. To zadziwiające, że tu na forum towarzyszymy sobie i wspieramy się wzajemnie już tak długo 🙂 i tego musze nam pogratulować! Dla mnie jako pierworódki to bardzo ważne jakich informacji się tu dowiedziałam 🙂 Także cieszę się że jesteście 🙂 Heh moja córcia będzie miała mnóstwo wirtualnych cioteczek 😁

Jutro chyba wybiorę się na zakupy kąpielowe, kupię prodkty Nivea i dodatkowo te z serii Bambino.
Teraz zmykam już spać :* Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie
Zania - jaka jesteś szczuplutka 🙂
lala - świetny kocyk - nie podejrzewałabym chińskiego centrum o taką ładną rzecz! 🙂
Cherry, ella - mam nadzieję, że dziś samopoczucie lepsze
madzia_m3 - trzymam kciuki za usg - bądź dobrej myśli!

ach jeszcze tylko dziś i jutro i wolne! i zobaczę nasze dziecko - dowiem się jak leży...

wiecie co - widziałam w realu wczoraj pieluchy huggies new born - rozmiar 2 3-6kg) za 34,99 90 szt. to wychodzi 0,36zł za pieluszkę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...