Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jadwiga-roza napisał(a):
przepraszam ze przeszkadzam w porannych plotach 😁
ale mam pytanie.. gdybym poszla teraz do swojej przychodni i poprosila by zbadal mnie jakis lekarz ginekolog to czy mogla bym na to liczyc ? czy raczej nie za bardzo?

a co się dzieje?
jak dla mnie nie ma przeciwwskazań do podejścia do lekarza, jeśli coś Cię niepokoi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wita
ja niedawno wstalam sniadanko i musialam sie doczytac hehe bo troche tego ylo noc mialam strasznie kiepko ol kregoslupa okropny i tylko z oku na bok i do kibelka ganaialm .. dorze ze choc nadranem dospalam soie

jadwiga ja mysle ze cie przyjma ale musisz powiedziec ze cos ci sie dzieje newiesz co i sie deneewujesz o inaczej napewno nie
przynajmniej gdyym ja chciala isc do przychodni to by tak bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jadwiga-roza napisał(a):
chce isc poprosic o zbadanie bo mam zajebiste bole! przepraszam za wyrazenie... i chciala bym sie dowiedziec czy postepuje rozwarcie... bo jesli nie to zostaje w domu, a jak tak to mam nadzieje ze wkoncu urodze... na prawde nie zycze nikomu takich boli!

jak masz możliwość to jedź do szpitala od razu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry,

nio wstaliśmy ale jakoś takoś wszystko nam dziś idzie w zwolnionym tempie.... Mam taki burdel w domu że szok.... jak tu to wszystko ogarnąć - masakra! Wykąpaliśmy się a teraz czekamy aż włosy wyschną.... Dziś ponownie klasyczny areobik w brzuchu od rana! I prostujemy nóżkę raz i dwa ! 🤪 🤪 🤪

Nawet w wannie nie dał się mamce wykąpać 😁 😁 😁

Idę coś robić bo burdel mnie przeraża !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez jechałabym do szpitala, u mnie w przychodni to by się spojrzeli na mnie tak 😮

Teraz zmykam się szykować bo moja mama wyciąga mnie na zakupy dla małej na wyjście ze szpitala - taka wyprawka. Pojde zobacze co mają ciekawego.. może to poprawi mi humor bo po wczorajszym to serio jestem jakaś ''zła''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
Dziewczyny ja mam pytanie

na facebooku jest pytanie:
2+2+2+2+2+2+2+2+2+2+2+2+2+2-2+2 x 0 ? Dlaczego 26 jest prawidlowa odpowiedzia??? 🤔 🤔 🤔 🤔


To rówannie jest jednoznaczne z 2x14-2+2x0=28-2+0=26, mnożenie ma pierwszeństwo przed dodawaniem i odejmowaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
ella1 napisał(a):
Dziewczyny ja mam pytanie

na facebooku jest pytanie:
2+2+2+2+2+2+2+2+2+2+2+2+2+2-2+2 x 0 ? Dlaczego 26 jest prawidlowa odpowiedzia??? 🤔 🤔 🤔 🤔


To rówannie jest jednoznaczne z 2x14-2+2x0=28-2+0=26, mnożenie ma pierwszeństwo przed dodawaniem i odejmowaniem 🙂


A no tak racja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! całkowicie zapomniałam o tej zasadzie ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️.
Dzieki Madziu za nauki- idę zmienic odpowiedź bo az wstyd ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek brzuchate i te juz rodzace 😉

shelby - skoro aktywnosc dziecka juz mozna okreslic przez taniec brzucha to ja bede miala niezle akcje o 2:30 w nocy, bo tak moja dzidzia regularnie buszuje codziennie

madzia - ppociesze cie tym, ze po porodzie moje bole okresowe byly znacznie lzejsze 🙂
Ja wpierwszej ciazy nie zauwazylam, zeby mi brzuch opadl (bo chyba nie mial gdzie 😉 zajal mi cala przednia czesc ciala pod zebrami do kosci lonowej - to gdzie jeszcze mial opasc 😉 po kolana? 🙃

aaa_aniusia napisał(a):
wita
ja niedawno wstalam sniadanko i musialam sie doczytac hehe bo troche tego ylo noc mialam strasznie kiepko ol kregoslupa okropny i tylko z oku na bok i do kibelka ganaialm .. dorze ze choc nadranem dospalam soie


ostatnio tak moja przyjaciolka opisala mi pare godzin przed swoim porodem :/

Jadwiga - bez dwoch zdan - smigaj do szpitala!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaaaa i zapomniałam dodać że brzuch mi urósł.... !

Nie będę pisała ile mam w obwodzie bo to lekka przesada ale jestem na prowadzeniu!

Z tego wymiaru chichraliśmy się z Mężuniem wczoraj pół wieczoru!
Polewaliśmy że już jestem taka szczuplutka że jak się schowam za brzózką to na pewno nie będzie mnie widać! 😉 😉 😉

Obwód oczywiście nie zwiększył się o jakiś tam 1 cm tylko od razu 6 !

Jak tak dalej pójdzie to skończę z obwodem około 130 cm 😮 😮 😮 😮 😮 😮

I proszę się tu ze mnie nie śmiać !

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej widzę że ktoś się szykuje na porodówkę... 🙂 Teraz to chyba polecimy... Niektóre z nas już by urodziły terminowo... 🙂 Aż się micha cieszy... 🙂
A co u Ani?? Pisała kiedy wychodzi i jak się czują?? 🙂 Chciała bym zobaczyć zdjęcie jej synusia... Napewno słodziak zresztą jak każdy taki malutki szkrab... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...