Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Trzymamy kciuki za madzie! oj trzymamy 😉

martusia, ja Ci nic nie chce mówić ale moja szwagierka też miała ból po prawej stronie, ból jak kolka, ja na okres.. po 2 nospach nie przeszo a okazało się że to były bóle porodowe.. 🙂Także może jednak!

U mnie nocka nawet dobra.. Zaraz zmykam do tesco na zakupy w ramach spaceru, a zimno jest okropnie. Ale co tam - nie będe w domu siedzieć..

Aha miałam pisać, wczoraj mąż był na kolejnej rozmowei, mają dać znać między poniedziałkiem a wtorkiem.. eh

Sandra śliczne zdjęcia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Babeczki 🙂 U mnie bez zmian, choć do terminu został już tylko tydzień , Yupiii 🙃
Mój Kochany cały zakatarzony od wczoraj, więc muszę się pilnować, żeby mnie choróbsko żadne na koniec nie złapało, ciekawe czy się uda? Agrrr!!!
Dziś jadę znowu zapytać o wynik na paciorkowca, tym razem osobiście i wkurzę się, jak dalej nie będzie, bo nie po to robiłam, żeby teraz nawet wyniku nie poznać!!!
Za to na dzień dobry dostałam bardzo dobrą wiadomość, bo Mój dzwonił z pracy, że przyznali mi roczną premię 🙂 🙂 🙂W zeszłym roku mnie tak wyrolowali, że cała fabryka o tym gadała, więc w tym roku mój stosunek do pracy zmienił sie o 180 stopni i pomyslałam sobie, że nie będę się starać , będę brać niezapowiedziane dni wolne i niech w tyłek wsadzą sobie te pieniądze...ale okazało się , że dostałam 🤪 Po porodzie zafunduję sobie nową fryzurkę i mój wymarzony perfumik 😉

Madziu_m3 oczywiście trzymam kciuki za powodzenie akcji porodowej 🙂

Agisal strasznie się cieszę, że w końcu przyszedł wózeczek dla maluszka 🙂

Kukunari fotki piękne, nic tylko powiększyć , oprawić i powiesić na ścianie 🙂

Zaniu zdrówka życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lala89 mnie te bóle trzymają już o wczorajszego wieczoru. Teraz cały czas leżę i wzięłam kolejne dwie nospy ale nadal boli- może troszkę mniej albo już sama się wkręcam że mniejszy ból odczuwam. Teraz miałam wizytę w toalecie oczywiście srańsko 😞 . W sobotę byłam na ktg lekarz powiedział że skurcze są ale przepowiadające więc dopiero jak odejdą wody lub pokaże się krew wtedy szybko do szpitala. Więc czekam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusiap ja bym na twoim miejscu tak długo nie czekała, mozna trafić do szpitala z samymi skurczami i to już bedzie to - wody wcale nie muszą odejść i krew też nie musi się pojawić - ja jestem tego przykadem. Ale oczywiście mogę się mylić ale chyba nie zaszkodzi się upewnić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yenefer gratuluję Ci tej premii, super że wpadnie Ci dodatkowa kasa, należało Ci się 🙂 a powiedz jaki to perfumik sobie wymarzyłaś? I w Polsce można go dostać? Chociaż powąchać bym chciała bo pewnie mnie nie będzie stać na niego hihihi A co do fryzurki to masz już jakiś pomysł? Bedzię ostre cięcie? 😲

Ja już dziś wstaję z łóżka, 3 dni leniuchowania, a katar dalej męczy. Tylko trochę lepiej się czuję, już nie jestem taka słaba. No myślę że do końca tygodnia już całkiem mi przejdzie. Syropek Prenalen wypiłam calutki, smaczny jest nawet 🙂

Obiecuję trzymać kciuki za Madzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martusiap napisał(a):
martka3 tylko że ja nie mam właśnie skurczy to jest ból ciągły taki okresowy.


Kochana przeprasza, że się wtrącam jest wśród położnych taka nie wiem metoda czy jak to nazwać, że jak po 2-óch no-spach nie przejdzie należy jechać do szpitala.... więć moim zdanie nie powinnaś czekać tylko zbierać się na IP.

Kochana ile było takich historii, że panie nie czuły w ogóle skurczy a wody im nie odeszły tylko bolało co oznaczało że akcja porodowa trwa. Nawet wśród naszych listopadówek był taki przykład cio.... więc może przejedziesz się na tą IP i sprawdzisz co się dzieje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasza Madzia napisała, że OXY nie podadzą bo skurcze są zbyt silne i regularne! Madzia pisze jednak, że ich nie czuje a lekarze nie wypuszczą jej teraz ze szpitala i każą czekać na rozwój sytuacji 🙂

oj oj oj oby ta pełnia wpłynęła na Madzię i żeby Kubuś opuścił powłoki brzuszne 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zania ten perfumik to Givenchy Ange ou Demon Le Secret, w Polsce tez go można dostać, bo to zapach z 2009r, jak już wrócę do Polski to na pewno nie będę mieć na niego kasy, więc chociaż teraz sobie kupię 🙂 A co do włosów to nie będzie drastyczna zmiana, bo od dawna zapuszczam włosy i nie chcę ścinać, ale obetnę sobie grzywkę na skos i bardzo mocno je pocieniuje, już miałam takie włosy...na naszej klasie mam fotkę właśnie w takich, chodziło mi po głowie, żeby kolejny raz obciąć się na boba, ale jak sobie przypomnę to wieczne modelowanie włosów to mi się odechciewa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam kiedyś taki zapach, na którego punkcie oszalałam, to był Armani Sensi White Notes...i niestety była to wersja letnia zapachu sensi i limitowana, był bardzo krótko w sprzedaży...od tamtej pory szukam dla niego godnego następcy i niestety nawet ten Givenchy się do niego nie umywa...no ale musiałam sobie coś znaleźć i na razie padło na ten 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martusiap napisał(a):
dziewczyny przypomnijcie proszę dlaczego madzia jest w szpitalu? termin niebawem czy miała jakieś bóle?


Madzia nasza ma termin na 19.11 ale od jakiegoś czasu czuła ból w podbrzuszu (chyba przepowiadający) i szyjka zaczęła się jej skarać więc lekarze rokowali że urodzi przed terminem bo nasz Kubuś to duży chłopak.

Wczoraj pojechała na ktg i z tego powodu że Kuba miał lenia zostawili ją w szpitalu, a że skurcze są widoczne tylko na ktg a Madzia czuje tylko lub aż ból taki jak na okres to nadal tam jest 🙂 🙂 🙂

Obecnie czeka na rozwój sytuacji 🙂 🙂 🙂

to tak w wielkimmmm skrócieeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry ja też lubię Donnę Karan, ja miałam ten różowy delicious fresh blossom, bardzo fajny świeży i Woman...a ciekawa jestem jak pachnie ten złoty, bo nie wąchałam jeszcze, a to jeden z nowszych.

To chyba dobrze, że u Madzi te skurcze są, ale niebolesne co?...no i ciekawe czy urodzi już dziś czy dotrwa do 11.11 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój z kolei używa tego http://www.ceneo.pl/101860 a ja padam (miękkość w kolanach i tak dalej... 😁), jak się psiknie i właśnie dlatego pokochał ten zapach 😁!

natomiast ja mam perceive z avonu, używam naprzemiennie z naomi campbell http://www.ceneo.pl/1049433 (to efekt pracowniczej zniżki, w czasie jak pracowałam w galerii centrum :P, dawne czasy :P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Mój ma 2 ulubione ...Gucci Sport-mój ulubiony!!! oraz Sean John Unforgivable....aktualnie ma szaro pomarańczową kulkę Hugo Bossa, bo była śmieszna cena w promocji i też mi się bardzo podoba...ogólnie podoba mi się chyba więcej męskich zapachów niż damskich 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to zeszłyśmy z tematów brzuszkowych 🙃
A ja dzisiaj nie muszę kompletnie nic robić 🤪 W domku posprzątane ,pranie wyprane, torby do szpitala spakowane a i obiadku też dziś nie gotuje, bo jak Mój tylko wróci z pracy to od razu jedziemy do tej przychodni, więc pewnie już po, zjemy coś na wynos na mieście....no tylko muszę głowę umyć, ale to to drobiazg....normalnie dzień lenistwa 😉 Za to mój maluch chyba mi zaraz przez brzuch wyskoczy , bo tak się napina...że aż chce mu się tam dalej siedzieć jak tak ciasno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yenefer to normalnie dzień szaleństwa!

A ja mam dziś gości właśnie dopiero co kjibelek posprzątałam teraz ide ogarnąć sypialnie a mój Mężuń ja skończy pracować to ogarnie nasz salon z kuchnią 🙂 🙂 🙂 odkurzy i umyje podłogi (urok ciemnej podłogi - trzeba myć często)....

🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...