Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejka!

gratulacje dla Gosi! synek dał radę! :d

Cherry - coraz częściej piszesz o boleściach - myślę że Twój big day coraz bliżej

lenymamo - jak dobrze, że coś skrobnęłaś, bo już od kilku dni myślałam, co u Ciebie! pamiętam, że miałaś wyjechać, ale czekałam tu na Ciebie 😉 jak się czujesz, jak nastrój? 🙂

moi rodzice wyjeżdżają na weekend i się zastanawiamy z mężem, czy dzidzia pozwoli nam na ostatni weekend we dwoje, czy raczej wykorzysta nieobecność dziadków i wyskoczy 😁 :P

yenefer - nie wiem, jak to jest z wit. C, ale może ten prenalen? albo herbatka z cytryną? to w końcu też sporo witamin (albo pomarańcza, jeśli lubisz!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
Agisal wózeczek super, podobają mi te kółeczka z przodu , zgrabnie wyglądają!

Dziewczyny orientujecie się czy można łykać zwykłą witaminę c w ciąży? Zastanawiam się, czy sobie nie zaaplikować...ma taką co bierze się jedna na dzień, mogę?


ja słyszłam że tak - nawet łykałam ....

przecież to wiatmina która i tak jest najszybciej wypłukiwana przez nasz organizm....

Agisal kurcze piękny pojazd.... Normajnie Dominik będzie kierowca bombowca 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby chętnie bym wypiła sobie Prenalem, ale już mi się skończył, a tutaj nie ma 😞 😞 😞
Herbatkę cały czas piję z miodem i cytrynką, bo taka mi smakuje...więc chyba łyknę tą witaminę c....potem Mojemu jeszcze skubnę sok wyciskany z cytrusów, bo sobie aplikuje od wczoraj...ja niestety nie mogę za dużo, bo odrzuciło mnie od takich soczków, po tym jak w 5 tyg ciąży byłam chora i non stop wyciskałam sobie taki, od tamtej pory nie mogę patrzeć na sok pomarańczowy czy grejpfrutowy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Gosiaqa 🙂

To miała być moja wymarzona data, ale jakoś nie palę się dziś do rodzenia 😜 Nastawiłam się na przyszły tydzień i że doczekam ostatniej wizyty u mojej ginekolog w termin porodu czyli w środę, więc u mnie lajcik. Poza tym w niedziele imieniny teścia, to będzie chyba ostatnia moja wyżerka przed porodem...

Zaglądnę później idę pomóc teraz teściówce piec ciasta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sieeemanko 😉

od rana jestem z myslami przy was- dopiero znalazlam chwilke aby zajrzec!!!!!

gosiuq GRATULACJE KOCHANA CIESZE SIE ZE WSZYSTKO DOBRZE NO I TA DATA........ 🤪 🤪 🤪 🤪. DUUUZO ZDROWKA DLA WAAS!!!!!

jUDZIA ja w pierwszej ciazy uzywalam NAN1 i teraz tez kupilam takie, choc jak narazie nie bylo potrzeby aby uzyc 😉 😉 😉. Kochana a co ile twoja niunia je????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂
Kurcze miałam jakieś rewolucje żołądkowe ale chyba już przeszło.... zaczęłam się nawet denerwować, że może coś się u mnie ruszyło....ale chyba już spokój....tzn młody szaleje i ciągle ma czkawkę ale biegunka minęła i ból okresowy również.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie podoba mi się dlatego, że to taki zlepek 1 a ja tej liczby nigdy nie lubiłam... hahaha 😁 😁 😁

no ale jak się zacznie to przecież nie zacisnę nóg 😁 😁 😁

Już pisałam że ja nie chcę takich dat jak
11.11.2011
13.11.2011
19.11.20.11
20.11.2011
3.12.2011
6.12.2011
hahahaha dobra jestem 😁 😁 😁

znając moje szczęście trafie w którąś z tych wymienionych ale co tam!
Jak ma się wtedy urodzić to się urodzi... proste 🙂 🙂 🙂

Tylko ot tak sobie marudzę.... 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Ja też nigdy jedynek nie lubiłam zwłaszcza w podstawówce 😁 bo byłam kujon 😁



hahahha a kto lubił dobre 😁 😁 😁

ja myślę że jak trafi mi sie jakaś z tych dat to wezmę zacisnę nogi i powiem że nie o nie hehehe 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
paula_jot napisał(a):
Ja też nigdy jedynek nie lubiłam zwłaszcza w podstawówce 😁 bo byłam kujon 😁



hahahha a kto lubił dobre 😁 😁 😁

ja myślę że jak trafi mi sie jakaś z tych dat to wezmę zacisnę nogi i powiem że nie o nie hehehe 😁 😁 😁


Cherry z Twoją upartością na pewno Ci się uda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie najgorsze jest to,że zaczyna się coś dziać...nam się wydaje, że to może już, a tu znowu cisza...już mnie dobija to czekanie...ile można odpoczywać czy sprzątać? Wiem, że na pewno będą takie dni po narodzinach małego, że będę za tym tęsknić, ale póki co mam już dosyć...dzień w dzień to samo 😞 Jakbym była w Polsce to miałabym co robić...a tu...nie dość , że wszędzie daleko to przecież też nie będę codziennie nawiedzać jednej koleżanki, co mieszka z dwie ulice dalej...a jak mój mały będzie zwlekał po terminie...to chyba mi palma odbije!!!

Zaraz chyba sobie częściowo obiad przygotuje...dziś dorsz z piekarnika, ziemniaki i marchewka duszona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Cherry napisał(a):
paula_jot napisał(a):
Ja też nigdy jedynek nie lubiłam zwłaszcza w podstawówce 😁 bo byłam kujon 😁



hahahha a kto lubił dobre 😁 😁 😁

ja myślę że jak trafi mi sie jakaś z tych dat to wezmę zacisnę nogi i powiem że nie o nie hehehe 😁 😁 😁


Cherry z Twoją upartością na pewno Ci się uda 😁


i na porodóce będę drzeć się nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee nie terazzzzzzzzzzzzzzzzz 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...