Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paula dobre

ja wczoraj przed snem leżałam na lewym boku i co?

można było wyczuć całą wierzgającą stopę!!!

Aż zawołałąm Męża ten wymacał ale chyba to nie spodobało się małemu bo jak Tatusia kopnoł że tak górka mi się zrobiła hahahaha

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie nie chcę nie chcę oxytocyny! Nie chce mieć wywoływanego!

Mój to ogląda wszystkie zabawki w sklepie 😁 😁 😁

aha i to nie była taka górka od pupy tylko taki szpic od stopy 😁 😁 😁 od takiej małej giziały i to mnie tak rozbawiło bo gizała będzie miała gdzieś około 5 cm max - trudno określić ale jest nie wielka 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Ja też już jestem 🙂 jak tylko się obudziłam to odpaliłam kompa aby zobaczyć wieści od Yenefer ale widzę, że jeszcze nic nie wiadomo....oby już było po...
Mi dziś mija termin 40 t.c. 🙂 ale nie planuje dziś urodzić....
Nocka średnia....poszłam spać ok. 23:30 i o 4 już się obudziłam....siedziałam w internecie do 6:15 i potem poszłam spać dalej...
Cherry ja też nie chcę oxy ale niestety bardzo prawdopodobne, że ją dostanę...mój gin ostatnio jak u niego byłam i rozmawialiśmy na takie tematy to powiedział "oxy nie na darmo nazywają zabójca dzieci" oczywiście w warunkach szpitalnych wszystko jest monitorowane i nic złego nie powinno się wydarzyć....jednak często po oxy czynności życiowe dzieci zaczynają zanikać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny Oskarek jest już na świecie!! Maleńki przystojniak!!

Około 5:00 dostałam kolejnego smsa od Yenefer: "Dostałam epidural bo myślałam że umrę z bólu, mam pełne rozwarcie, nic nie czuję po znieczuleniu i gdzieś za godzinę zaczynamy przeć, oby się udało bez kleszczy!"

A to wiadomość którą wysłała mi przed chwilą: "Dostałam epidural i już potem nic nie czułam musieli mnie naciąć i kleszczami obrócić dziecko, ole obeszło się bez cc. Oskar malutki 2795 g. Teraz kompletnie nic nie czuję po znieczuleniu, nie mogę się ruszyć, ale nie załuje, bo skurcze miałam straszne. Odezwe się na forum po powrocie do domu".

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/yeneferoskarek.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7909/yeneferoskarek.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki te spakowane i rozpakowane 🙂 Starałam się nadrobić wszystko ale czasu brak i oczy się same zamykają, ale nie narzekam bo przecież nareszcie Kubus jest z nami.

Shelby- zmęczona jestem opieką nad małym Jednak muc przespać noc to cudowna sprawa

Yenifer gratuluje slicznego Maluszka. Te pierwsze chwile z dzidzią są nie do opisania

Życze mama rozpoakowanym dużo czasu na sen 😉 😉 😉 a spakowanym szybkiego rozpakowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku aż mi się łezka zakręciła jak patrze na tego maluszka!
Yenefer GRATULACJE!

Mi mężuś właśnie gofry robi na śniadanko.. potem obiad u teściów (szałot i schaboszczak) a jeszcze potem my robimy kawe u nas.

Kukunari, tak my się mieścimy w wannie bo jest narożna - i to chyba najlepszy zakup jaki mogliśmy zrobić. Nie chciałam z bąbelkami i masażem, zwyła duża narożna wanna. Sprawdza się znakomicie, myśle że małej też się będzie to podobać.. Jak ją kupowaliśmy to nawet nie myślałam o dzieciach, że kiedyś będą się w niej pluskać.. a teraz wyobrażam sobie pełno piany i naszą córeczke jak się wygłupia i leje wodą wszędzie.. chyba zaczyna mi się włączać macieżyństwo.

swoją drogą cieawe jak Gosia, czy Kinie coś ruszyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny.Wielkie gratulacje dla Yenefer!!
ja noc w miare przespałam, obudziły mnie tylko na godzine skórcze..ale ustały.To już trzecia noc kiedy wystepują co 10 min i zanikają.Jak Wy je odczuwacie?Ja czujew jakby mi ktos obwiązał macice i ściskał, przy tym pobolewanie jak przy okresie ale nie zawsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja czuję różne bóle w dole brzucha, ale nigdy nie wiem, czy to skurcz, czy to jednak sprawa jakiejś małej łapki, która mnie tam ugniata!
bo pojawia się ostry ból ale trwa dosłownie kilka sekund, a wszędzie jest napisane o tym, że skurcze jednak trwają te minimum 30 sek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki 🙂
Ja i mój synek też już jesteśmy w domku 🙂 W zasadzie zapomniałam napisać o porodzie itd., ale wszystko poszło tak szybko, że nie było czasu na pisanie 🙂
W każdym razie Maksiu przyszedł na świat o 1:30, 5 listopada - ważył 3900 g i był długaśny na 57 cm...
Buziaki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje yenefer 😁 Teraz tylko życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i do domku 🙂

Cherry ja też nie chce mieć wywoływanego no ale co zrobić jeśli Mały nie będzie jeszcze chciał wyjść 🙂 Mama mówi, że poszłam w nią, Bo każdego z naszej trójki przenosiła najstarszego brata 3 dni, średniego brata 6 dni, a mnie uwagaa.... 17 😁 😁!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia urodziła się dziś siłami natury o 8.20. Waży 3670 g, mierzy 56 cm. Jest śliczna a Gosia strasznie się cieszy że ma ją już przy sobie 🙂

Ale dzień, normalnie masakra. Jak nikt nie rodził tak dziś Gosia i Yenefer urodziły w tym samym czasie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...