Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

RZECZYWIŚCIE NA FORUM O PIWIE BEZ ALKOHOLOWYM TEMPERATURA JEST WYŻSZA NIŻ DZIŚ NA ZEWNĄTRZ I JAK KTOŚ JUŻ NAPISAŁ KAŻDA SWÓJ ROZUM MA I WIE CO DLA NIEJ NAJLEPSZE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka to ja napisalam 😁

A jesli chodzi o kompoty itd to sama tez robie i nawet nie musze kupowac owocow, wystarczy,ze pojde do ogrodka 😁 tylko,ze maliny jeszcze nie sa dojrzale a tak bym chciala z rana isc do ogrodka i malin nazrywac 🙂 ale gruszki juz sa calkiem calkiem i porzeczki , niedlugo brzoskwinie i jablka a pozniej sliwki i na samym koncu we wrzesniu winogrona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mi narobiłyście ochoty na kompocik mniaaami!!! Muszę sobie zrobić. A jutro namówię męża na upieczenia ciasta z wiśniami, bo on piecze najlepsze ciasto na świecie hehe 😉

Też jestem zdania, że można jeść wszystko tylko w granicach rozdądku, ja nie umiem sobie odmówić lodowatej coli w taki upał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczka ty jesteś niesamowita, jak ja Ciebie podziwiam za to gotowanie, ja się zebrać nie mogę, kuchnia mnie zawsze parzyła,muszę kiedyś złożyć u Ciebie zamówienie na jakąś zachciankę kulinarną:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompociki lubię (nawet w szkole średniej miałam taką ksywę) ale bez owoców...jakoś nigdy nie mogłam przełknąć tej rozpapalnej brei 🙂 hahaha

Basen by sie przydał, ale nie znajde na siebie stroju kąpielowego 😉 Dziś pojedziemy nad jeziorko - ale tak jak Fredeczka - w ciązy nie bede sie taplać w jeziornej wodzie... Ale nozki sobie chociaż wymoczę.

Jestem wściekła jak osa, bo już próbowano mnie wkrecić w sobotni przyjazd do pracy. Ale sie wykręciłam zwalając winę na lekarza, choc do niego dopiero za tydzień 😉 ale to bede sie martwioć później. Tym bardziej, ze za pracę w soboty nie płacą choć wymagają ;( jak ja sie cieszę, że jeszcze trochę i będę bąki zbijać w domu 🙂 jeszcze z miesiąc albo i dwa....

Fredeczka, ja uwielbiam przyprawiona rybke utaplać w cieście naleśnikowym i tak usmażyć. MNIAAAAAAAMMMMMMMM 😉 z ziemniaczkami lub ryżem + surówka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

A ja dopiero teraz się dokulałam,od rana co troche ktoś mi głowe zawraca :P

Widze że mowa o kompocikach mniam też sobie chyba zrobie,tylko że ja to z truskawek i wiśni najbardziej preferuje,ale takie ciepłe to każdy wypije 🙂

Fredeczka podziwiam Cię z tym gotowaniem mnie to do kuchni wołami trzeba zapędzać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!!!

U mnie znowu bardzo gorąco ale jak czytam to u was też chłodno nie jest.
Laski na tym wątku co założyłam trochę powariowały i niektóre po prostu nie potrafią czytać ze zrozumieniem i piszą 3 razy to samo więc sobie odpuściłam i już nawet tam nie wchodzę bo po co mam denerwować moje kochane maleństwo 😉 dla mnie temat skończył się po pierwszej stronie, a jak one nie maja się gdzie wyrzyć oprócz forum to niech sobie urzywają hehe :laugh: 🙃

Co do 4d to już miałam robione, cudowna sprawa ehhh, chyba pójdę jeszcze raz później, może za miesiąc.

Zauważyłam, że po zimnym soku pomarańczowym moja malutka szaleje w brzuszku, mam nadzieje, że dlatego, że jej smakuje a nie odwrotnie 🤔 też tak macie?

Zgryz gratuluję ruchów!!

Miłego dnia mamuśki kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he, he ja tam zaglądam, ubaw mam po pachy, jak małe dzieci bo to jest najlepsze, a ta jedna z tym obracaniem się w środowisku lekarskim to już tak pojechała że szok, jakby tutaj same głupki były, tylko ona taka arystokratka:laugh: Ciekawe kim ona jest, że tylko mężem się może pochwalić. Ciekawe po co się rejestrowała na forum dla prostaków:laugh: :laugh: :laugh:

Laseczki trzymajmy się razem bo u nas nie ma takich zgrzytów 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, normalnie przez brzuch, sprzęt wygląda tak samo jak do 2D, a USG dopochwowe miałam tylko 2 razy robione na początku, w 6 i 10 tc później już przez brzuch. Nie jestem pewna ale wydaje mi się, w późniejszym terminie już nie wolno robić dopochwowego bo można coś naruszyć. Acha chciałam się was zapytać czy wy macie na comiesięcznej wizycie badanie ginekologiczne i ile razy do tej pory miałyście badanie krwi i moczu? Ja miałam tylko raz i to na samym początku, zastanawiam się czy nie pójść i samej nie skontrolować czy wszystko ok i czy dostarczam małej wystarczająco dużo witamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka, ja na każdej wizycie mam badanie ginekologiczne i usg. A co do badań to co miesiąc dostaje skierowanie na mocz i morfologię mimo że wszystko jest oki.

A co do usg dopochwowo to nie wiem czy jest szkodliwe bo ja raczej słyszałam opinie że jest wyraźniejsze.Znajome nie które i szwagierka to nawet przez całą ciążę miała dopochwowe więc nie wiem jak to z tym jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax nawet do tej kobiety nie doszłam, nie doczytałam hehehe bo w czoraj jak przeczytałam niektóre bardzo "mądre" wypowiedzi to krew się we mnie zagotowała i stwierdziłam, że nie ma co się denerwować i dyskutować z barankami 🙂 po co mam im tłumaczyć po raz pięćsetny, że piwo bezalkoholowe, które ma 0% a nie 0,5% nie zawiera alkoholu.....ciężko to niektórym pojąć i piszą, że piwo to piwo :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ale juz nie mam ani chęci ani siły ciągnąć tego tematu u nas w grudniówkach bo tutaj jest tak przyjemnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem jak dokładnie jest z tym dopochwowym, tak mi coś moja mamusia mówiła, na pierwszej wizycie to nawet nic by nie było widać przez brzuch 😉. Muszę się w takim razie upomnieć o te badania albo pójść sama.
Emmax teraz to Ci już pewnie zrobi przez brzusio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...