Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witajcie dziewczyny, ja właśnie z jęziorka wróciłam , czytam brzuszk i widzę że nasz fredeczka ma taki problem...
Fredeczko a skąd Ty masz taką pewność , że on Cie zdradził??? Może tylko po prostu zachlał pałe i wszystko ... a Ty juz najgorsze scenariusze przewidujesz...
Wierze Ci że jest Ci przykro, że nie było go w tak ważnym dla Ciebie dniu, ale czasem tak bywa że mężczyźni dłużej dojrzewają emocjonalnie do odpowiedzialnego zycia niz kobiety. Widocznie chłopak się jeszcze nie wyszumiał. Zobaczysz, że mu kiedys to przejdzie. Myslę, że zrozumiał swój błąd skoro teraz do Ciebie wydzwania i pisze i na pewno mu na Tobie zależy. Ludziom trzeba wybaczać błędy i dawać szansę na poprawę. Człowiek jest tylko człowiekiem i nie ma ideałów, więc jeśli się kochacie to porozmawiajcie ze soba. Umów się z nim gdzieś na mieście i powiedz mu co Ci się w nim nie podoba, co ma zmienić...Jeśli mu na Tobie zależy - a wierzę, że tak jest to na pewno postara się nie robic więcej takich numerów. Fredeczko trzymam za Wasz związek kciuki i pamiętaj nie podejmuj pochopnych decyzji pod wpływem emocji, których kiedys możesz żałowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. a ja czekam az brachol wroci z jeziorka i skoczymy na pizze z kuzynkami. on nie przyjechal... mial szanse chociaz sie wytlumaczyc i przeprosic. dzisiaj juz druga, ogolnie ostatnia. nie mam pewnosci ze mnie zdradzil,szczerze mowiac juz bym o tym wiedziala bo moj kuzyn byl na tej imprezie wiec co do tego nie mam pewnosci ale zaufanie stracilam do niego bo mnie oszukal. nie chce wogole na niego patrzec. napisalam mu zeby jeszcze dzisiaj przyjechal po swojego psa. zabolalo mnie tez to jego klamstwo jak wczoraj dzwonil ze przyjedzie ale pojedzie po 20 bo musi pilnowac klaudii a pozniej jak sie wydalo to ta sciema ze mial jechac po pierscionek zareczynowy. to juz chybanajgorsze klamstwo jakie mogl wymyslec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochłoń troszkę Fredeczka i nie bądź taka zawzięta... porozmawiaj z nim i zapytaj dlaczego cie tak oszukał...jaki miał w tym cel.
Kurcze przeciez to nie jest obcy facet, to ojciec twojego dziecka 🙂 zdarzają się gorsze sytuacje na świecie i ludzie sobie wybaczają. Przecież się kochacie 🙂 miłość potrafi przezwycięzyc wszystko 🙂Nie pozwólcie aby wasz związek rozpadł się przez jedną głupią kłótnie. Ja tam trzymama kciuki żebyscie jednak razem byli, bo pamiętam jak zawsze ciepło o nim pisałaś i Wiem że go kochasz. Będzie dobrze, zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczka, co jak co ale z tym pierścionkiem to ci ściemnia, wiedząc, że masz urodziny, w sobotę po 20 jedzie kupić pierścionek, ciekawe gdzie, nie daj sobie wmówić takich rzeczy. Trzymam kciuki za wasz związek, ale nie pozwól na takie idiotyczne kłamstwa.

W ogóle to zastanawiam się dlaczego faceci uważają się za mądrzejszych i bardziej przebiegłych od kobiet, a zawsze wychodzą na idiotów.

A ile on ma lat, bo chyba kiedyś pisałaś, że jest starczy od ciebie o kilka lat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fryteczki,cola i lody to co bylo mi potrzebne 🙂

niby mial jechac do galerii. a w sobote bo kiedy indziej nie ma czasu no to to akurat fakt ale ogolnie sciemnia bo cala wyplate zawsze daje mi wiec ciekawe za co mialby go kupic.

kocham go ale jesli on ma mnie oszukiwac to wole byc sama. zobaczymy czy mu zalezy. teraz sie naprawde okaze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz rację Fredeczka, ja też wolałabym być sama niż z facetem, który mnie oszukuje.

Ja też dziś opiłam się coli , pierwszy raz w ciąży tak zgrzeszyłam :P prawie całą butlę 2 litrową przez cały dzień wypiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WAS SERDECZNIE:laugh: :laugh:

FREDECZKA TAK JAK AGAW26 NAPISAŁA JA TEZ BYM WOLAŁA BYĆ SAMA NIŻ Z FACETEM KTÓRY BY MNIE OSZUKIWAŁ. JA Z TEGO CO WIDZĘ NA 1000000% DAŁABYŚ SOBIE SAMA Z MALEŃSTWEM RADĘ ALE OCZYWIŚCIE ŻYCZĘ WAM JAK NAJLEPIEJ, ŻE MU WYBACZYSZ I BĘDZIECIE RAZEM 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny nie wiem co robic. tak mnie brzuch boli... bylam z killerem na spacerze i taki pies podszedl i na poczatku nic nie zrobil a za chwile killera ugryzl i killer nic a za chwile rzucil mu sie do gardla i wtedy killer zaczal sie brnoic i kolczatka mi pekla i wszystkie sasiadki powychodzily i jakas baba zaczela sie drzec ze takiego psa sie na smyczy wyprowadza ze to jest morderca itd a jak kolczatka pekla to ja sie przewrocilam i teraz mnie tak strasznie brzuch boli... nie wiem czy od upadku czy od nerwow, tak sie boje... a z ta baba zaczelam sie klocic ,ze ZADEN pies nie powinien chodzic bez smyczy a ona no wlasnie a ja jej pokazalam smycz ktora trzymalam w rece i powiedzialam jej ze tak sie sklada ,ze killler moglby nawet zagrysc tamtego psa i ja bym za to nie odpowiadala bo nie byl na zadnej smyczy a ona cos tam o kagancu a ja mowie jej ze jestem w ciazy i nie jestem w stanie mu kaganca zalozyc bo skacze bo nie lubi a ona zaczela mnie tak wkurzac ze jak to zglosi do sadu to ja kare zaplace a ja do niej ze gowno moze mi zrobic. ale sie przez nia zdenerwowalam. a ta debilka nie widziala ze gdyby nie killer to tamten pies bylby zagryziony bo killer na niego usiadl tak ze sie nie mogl ruszac wiec go nie gryzl a jak go zawolalam to poszedl szybko do domu a tamten jeszcze za nim biegl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDECZKA JA BYM POJECHAŁA NA TWOIM MIEJSCU NA POGOTOWIE. JEŻELI NIE CHCESZ TO IDŹ WEŹ PRYSZNIC I POŁÓZ SIE DO ŁÓŻKA I ODPOCZYWAJ, ZRÓB TO DLA MALUSZKA BO ONO NA PEWNO NIE CHCE ABY MAMUSIA SIE DENERWOWAŁA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
on powiedzial ze jutro pojdzie do tej sasiadki i jej powie tak ze jej w piety pojdzie... wlasciwie to ma racje bo czemu tutaj jest killer winny...
juz mnie nie boli wiec chyba dam sobie spokoj, dzidzia daje znac o sobie wiec tez chyba ok... tylek mnie boli... ;/ alaaaa...spadlam na jakas galaz chyba bo czulam takie uklucie w tylek ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Psychika psa
Psia mowa
Dlaczego pies zjada odchody?
Zachowania psa
Psia mowa
Psy dysponują obszerną gamą najróżniejszych sygnałów, za pomocą których potrafią się porozumiewać. - Pies, który jest pewny siebie, czujny i uważny, nastawia uszy, unosi ogon, czasami otwiera pysk...
- Jeśli chce ostrzec, zagrozić to podciąga wargi i pokazuje zęby
- Pies, który kieruje uszy w określoną stronę, zainteresował go bliżej nie określony szmer i próbuje go zlokalizować
- Zmarszczony nos, uszy położone płasko do głowy i podniesione wargi, chęć ataku i agresja wynikająca z lęku lub sporów o swoje miejsce w hierarchii.
- Swobodnie opadający ogon, wszystko jest w porządku, wyraz wewnętrznego spokoju
- Pies zapraszający do zabawy przypada na przednich łapach do ziemi, unosi lekko zad, przyjaźnie macha ogonem (luźnym) i szczeka zachęcająco
Ach...jaka szkoda, że nie potrafią mówić...
Sygnały optyczne, takie jak postawa ciała czy ogona, ustawienie uszu i mimika odgrywają znaczącą rolę w psiej mowie. Równie ważnymi - jeśli nie ważniejszymi - środkami wyrazu naszego czworonoga są wydawane przez psa głosy i pozostawiane przez psa zapachy.

wiecie co robil killer? chcial sie bawic, tylko ze nie szczekal. a ten go zaatakowal pierwszy. dlaczego wszyscy mysla,ze amstaffy to zabojcy. dobrze ulozony pies nie jest wogole agresywny a to zazwyczaj te kundle przybiegaja i sie rzucaja 😠 wiem bo mam tez kundla i jest taki glupi ... jest maly srolek i nic nie potrafi a do duzych psow sie rzuca, do killera tez... gdyby killer byl agresywny to tamtego psa by zagryzl a szczerze mowiac nie jest tego nauczony bo nigdy nie slyszal slow typu "bierz go" i nie byl szczuty na inne psy.podeszlabym i ich rozdzielila bo killerowi ufam,ale ten drugi pies jest niepewny, co prawda pies sasiadki i ona sobie stala kawalek dalej ale ja sie balam bo on na nia mial wylane jak go wolala a ja jak killera wolalam to patrzyl na mnie. wogole zebow nie pokazywal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...