Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Dziewczyny nie wierzę, w końcu mi się udało doczytać do końca!!!! 🤪 Wczoraj próbowałam ale 50 stron...... gaduły :laugh: 🤪

Juz nie wiem co chciałam pisać 😉

Mittka gratuluję córeczki 🙂 🙂 🙂 cieszę się, że maleństwem wszystko w porządku.
PannoNikt ale masz genialne te fotki, u mnie takie wyraźne nie wychodzą 😞

Co do zdjęć ślubnych to też się pochwalę http://picasaweb.google.co.uk/krecak.wiola/WiolaDario?authkey=NoxC1b67eKU# 🤪

Jak mi strasznie puchną kostki... okropna sprawa, prawie chodzić nie mogę 😠 i nawet kąpiel w morzu nic nie pomaga, wczoraj nawet po nocy nie zeszło 😞

Wczoraj odwiozłam moją siostrę i jej męża na lotnisko i odebrałam przyjaciółkę, która przyleciała tym samym samolotem co oni lecieli więc miałam trochę na głowie i ciężko było nadgonić zaległości :P

Teraz czekam na mojego mężusia, żeby wszedł na skype i idę robić jakiś obiadek 🙂

Miłego dnia brzucholki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my tu po zdjątku wklejamy a Wiola bach ... nie rozdrabnia się dziewczyna 🙂 śliczne zdjęcia Wiolu.
No Mittka skanuj , skanuj kochana 🙂 jak juz się chwalimy swoimi ślubami to wszystkie 🙂

Mieszkanko posprzątane, na zupkę przygotowane - dziś mam chęć na rosołek, a co tam że piątek hahah zrobie sobie i już 😉

PannaNikt zdjęcia dzidzi rewelka, ale te z nóżką wymiata po prostu 🙂

Chyba zdecyduję sie na imię Ewa 🙂 mojemu męzowi tez sie podoba, tym bardziej że on jak juz pisałam ma naimię Adam 🙂
Ps. Nie zdziwcie się kobietki jak jeszcze zmienię.... no w końcu tylko krowa nie zmienia zdania 🙂 - czy jak to tam było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie zamierzam wychodzić z domu , przynajmniej do 18 , wyszłam tylko na balkon powiesić pranie i myślałam że padnę... straszna duchota , no ale niech się dzieci naciesza wakacjami, nie możemy my brzuchate byc takimi egoistakami i chciec tylko deszczu haha 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGNIESZKOW JA MAM JUŻ TEŻ WYBRANE IMIĘ DLA CHŁOPCA BARTOSZ ALE TO NIE JEST POWIEDZIANE ŻE TAK BĘDZIE MIAŁ. MÓJ M MÓWI ŻEBY DAĆ NA IMIĘ MARCIN TYLKO BARTOSZ MI SIĘ BARDZIEJ PODOBA 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczynki, już wczesniej miałam wrzucone w ten album więc tylko wam linka podałam, co się będę męczyć i zmniejszać na forum heh 🙂 Mittka koniecznie wrzuć jakieś swoje.

Wiecie co, nie podoba mi się ta moda teraz na stare imiona, jakoś Franciszek, Zygmunt, Antoni czy Saturnina, Zofia itp. STRASZNIE mi się nie podobają, chociaż zawsze chciałam aby mój synek miał na imię Mieszko :laugh:

Ja nie miłam problemu z wyboprem imienia dla dziewczynki, musiałam mieć tylko takie żeby tak samo brzmiało po polsku i po chorwacku i znalazłam 🙂
Mówicie o gorączce....... hmmm u mnie w salonie jest 35 stopni.......więc leci ze mnie i zamiast przytyć to schudne bo mam taką sałnę hehe. Po obiadku pójdę się wykomopać bo to mi zawsze dobrze robiło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie Dominika.Przez 8 lat siedziałam w podstawówce w ławce z Dominiką 🙂

AgaK jak bym miała synka to też miałby na imię Bartosz, dla synka nie miałam problemu z imieniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok udało mi się jakieś wyskrobać ale ostrzegam ja brzydko wychodze na zdjęciach :P te od fotografa były by lepsze ale za dużo z nimi zachodu 🙂

[img size=256]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/skanuj00022.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka fajowskie te zdjęcia, faktycznie niezła z Ciebie chudzinka :P

Moja mała nie daje mi już siedzieć przy kompie choć troche przygarbionej, zaraz się buntuje bo miejsca nie ma heh, a kopie mnie non stop po prawej stronie pod żebrami, a wasze maluszki jak??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKA ŚLICZNIE WYSZLIŚCIE 🙂 🙂
WIOLKA MÓJ SYNEK TO SOBIE MÓJ PĘCHERZ UPATRZYŁ DO LEŻENIA, A POSIEDZIEĆ TEŻ JUŻ ZGARBIONA NIE MOGĘ BO MAŁY ZARAZ SIĘ BUNTUJE :laugh: :laugh: :laugh: A KOPNIACZKI TO JA PRZEWAŻNIE CZUJĘ PO LEWEJ STRONIE BRZUSZKA 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola chudzinka to ja byłam teraz już trochę więcej ciałka mam.

Moja mała też niezadowolona jak ją gniote przy kompie wogóle się zdziwiłam że dzisiaj na usg mi powiedział że główką jest na dół a ja ją czuje całkiem na dole chyba że rączkami najwięcej wywija 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze! przez 3 godziny napisałyście postów na 21 stron! Nie wyrabiam :P

A więc tak (robiłam notatki, więc wiem co napisac mniej więcej):

DagiM - tez bym chyba latała po lekarzach, żeby się upewnić, ze z maleństwem jest wszystko ok., Takie badania powinny być udostępnione wszystkim ciężarnym i to bez wyjątku, tu chodzi o nasze dzieci!

Persy - ale masz fajną robotę. Ja pewnie bym się już nie nadawała do takiej, bo się rozleniwiłam przez te 8 godzin dziennie przed komputerem.. ale kiedyś pewnie bym się podjęła takiej 🙂 Pewnie sporo sław poznajesz :P

Fredeczka - już Cie nie ma ale miłego urlopiku i spokojnej podróży życzę. Z relacji mojego brata wynika, że plaże pełne a pogoda niesamowita!

Co do ilości Agnieszek to faktycznie chyba jakas moda musiała byc na te imiona. Przypominam, że tez mam na imię Agnieszka :P:P:P:P ale jestem tą kwietniową 🙂

Rocznice slubu mam 20 wrzesnia - pierwszą. Ciekawe co mój mężulek wymysli 🙂 Ciekawa jestem jak bardzo kreatywnie podejdzie do tak ważnej daty w naszym wspólnym życiu.
Co do pogody w dniu ślubu, to na naszym strasznie wiało ale ja nic nie pamiętam!!! nie zauważyłam wogóle. A pogoda była podobno taka se 😉 Ale kto by się przejmował 🙂

Mittka - gratuluję córeczki!!!!

Persy - smoczek rewelka!

Jutro Plaza, więc od rana pewnie mnie nie bedzie 😉 i mam nadzieję wrócić z dobrymi wiadomościami!! [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/slub1.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...