Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
No ja też już od 6.00 na nogach. Kolejny gorący dzień 😠 Nie wiem jak Wy ale ja źle znoszę upały.
Pozdrowionka

Fredeczka życzę szerokiej drogi i miłego wypoczynku. Tylko pozazdrościć wyjazdu. Hehe...


Jutro szoruje do Saturna. Ma być obniżka cen. A potrzebuje pilnie kupić laptoka 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry ranne ptaszki 🙂

Fredeczka a jednak jedziesz nad morze - pięknie, jak ja Ci zazdroszczę. Ja dzisiaj z młodym (w końcu wrócił z nad morza) tez nad akwen wodny się wybieram - na basen 🙂 z braku laku ...

Persy Ty to masz rockowe życie - na nudę i monotonię na pewno nie narzekasz

Mittka trzymam kciuki wierze, że wszystko będzie dobrze, nie fiksuj kochana :*, czekam na relacje (i pewnie nie tylko ja 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze muszę poszukać na Śląsku gdzie w przestępnych cenach można zrobić dzidzi echo serduszka. W Bytomiu życzą sobie za to badanie 250, w Katowicach 300 🤪 🤪 🤪

A bez tego badania nie mam 100% pewności, że maluch nie będzie miał wady serducha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny o 8 rano i 5 stron do przeczytania- Fredeczko ja mam te skurcze ale gdy mnie złapało to się nie wystraszyłam bo to samo miałam z synkiem bardzo nie przyjemne uczucie no ale trudno trzeba sobie radzić:laugh: Miłego pobytu nad morzem i szczęśliwej podróży na razie zmykam synka do przedszkola zaprowadzić miłego dnia dziewczyny:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

A ja na razie czekam na transport,ledwo wsunełam śniadanie,ale normalnie kołkiem mi w gardle stawało 🤔 Dzięki dziewczyny za wsparcie jak miło Was mieć 🙂

Persy ja też bardzo źle znosze upały a dziś widze bezchmurne niebo więc będzie gorąco...

Jeśli chodzi o te skurcze to ja mam takie czasem jak mnie złapie to siedze nieruchomo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety 😞 Pisałam już kiedyś, że badanie prenatalne połówkowe wyszło nieciekawie. Okazało się, że wykształciła się pępowina dwu a nie trzynaczyniowa. Więc istnieje prawdopodobieństwa wystąpienia niedowagi u płodu, wad układu moczowego i serducha, jak i wady chromosomalne.

Układ moczowy wykluczony, wady chromosomalne też, waga jest za każdym razem monitorowana. Sama zaczęłam prywatnie chodzić na Dopplera,, żeby sprawdzać przepływy w żyłach. No i zostało mi do wykluczenia serduszko malucha. Wierze, że będzie ok no ale jak nie sprawdzę nie będę miała 100% pewności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻYCZĘ ABYŚ SZYBCIUTKO ZNALAZŁA DOBREGO I TANIEGO DOKTORKA ALE JA BYM NA CENĘ W TAKIM PRZYPADKU NIE PATRZYŁA NO CHYBA ŻE FUNDUSZE SĄ BARDZO OKROJONE 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm .... a to nie jest tak ,ze jesli podjerzewaja cos takiego to powinnas dostac skierowaniena badania ? i bezplatnie je miec zrobione? no nie wiem,nie wiem... lece dziewczyny, Killer czuje ,ze wyjezdzam bo strasznie skomli a od 6 byl 2 razy na spacerku... 😞

mam nadzieje,ze wam milo minie dzien 🙂 papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie gaduły
Miałam 20 stron do nadrobienia i w rezultacie nie wiem już o czym czytałam 🙂

DagiM życzę Ci dużo sił i zdrówka dla maluszka bo to najważnieszje. Trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze.

Mittka z niecierpliwością czekam na wieści z Twojego brzuszka 🙂

Fredeczko miłego wypoczynku nad morzem i szerokiej drogi 🙂

Persy ja nie myślalaam nigdy o tych chustach. W sumie fajna sprawa nosić dzidzię i mieć wolne ręce, ale jakoś nie jestem zwolenniczką...

Wczoraj znowu zrobiłam nalot na lumpeks. Zaraz wkleję fotke i pokażę wam co udało mi się upolowac 🙂
Troszkę mnie malutka skopała, chyba się wkurza ze jej wszystko z lumpeksu kupuje 🙂ale nowe tez dostanie moja rybka kochana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja zamierzam kupić chustę. Ale dopiero po szkole rodzenia ponieważ liczę iż się na kursie dowiem się więcej na temat chust i wtedy podejmę ostateczną decyzję.

Nic mi się nie chce...a niestety weekend zapowiada się bardzo intensywny. 😠

Agnieszka no to czekamy na fotki;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz gosia, gto nie ja mam lenia a Agnieszka84 🙂 ja już dawno nie pracuję 🙂 wiedziałam że za dużo Agnieszek na forum i będziemy się myliły 😞 no ale cóż zrobic, jak mamy takie cudne imię hahah

Oto fotka moich zdobyczy [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05065__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten sweterek jest po prosytu cudny [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05060__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki!
Mittka czekamy na wieści!!!!

fredeczko miłego wypoczynku, zazdroszczę Ci tego morza...

Dagim trzymam kciuki za zdrowie Twojego maluszka!

Ja dzisiaj jestem ostatni dzień w pracy 🙂 🙂 🙂
Od jutra ruszamy z remontem! Zaczynamy od futryny -starej, metalowej której trzeba sie pozbyć, potem panele, tapety, malowanie... Będzie męcząco, ale się cieszę!

Miłego dzionka Brzucholki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No baa nawet się zastanawiam, czy nie dac mojej córeczce na imię Agnieszka hahahah
nie no żartuję, ale oststnio myślałam żeby dac jej na imię Ewa. Mój mąż ma na imię Adam i razem obchodzili by imieninki 🙂
Podoba mi się tez imię Lucyna - tak zdrobniale Lusia 🙂 co o tym sądzicie kobietki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...