Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

już nie mogę się doczekac końca pracy - jeszcze niecała godzinka... a później na pyszny obiadek do teściowej...na urodzinki - święto ma to nie będę na nia narzekać 😁 😁 😁 😁 😁 😁 hahaha 🙂

P.S. jeszcze tydzień i bede miała upragnione wolne :P wtedy sie zabiore za sprzatanie, remontowanie i bieganie po lumpeksach za ciuszkami! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha! Dziewczynki!

Wczorraj zrobiłam lasagnie (Knorra) i normlanie myślałam, że uszami sobie jeszcze nawpycham! TAKA PYSZNA!!!! rano dokończyłam co mi z obiadu wczorajszego zostało :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA TEŻ SPADAM TROCHĘ SIĘ POŁOŻYĆ BO MNIE STRASZNIE NOGI BOLĄ 🥴 🥴 🥴 NIE PISZCIE ZA DUŻO ABYM NIE MUSIAŁA ZA DUŻO NADRABIAĆ :laugh: :laugh: OCZYWIŚCIE ŻARTUJĘ 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczka, trzeba kupic ta lasagne Knorra - w paczce jest sos do przygotownia i płaty makaronu lasagne. Trzeba kupic mięsko mielone (na paczce jest napisane, że 250 g wystarczy ale ja dałam całe pół kilo, bo wyszło za mało), do tego 1 1/2 szklanki mleka, ser do starcia na wierzch. Dodaj tez trochę swoich przypraw - bazylii i oregano, cebulki tez możesz nakroić, słodkiej papryki - ja zrobiłam wg przepisu i domagało się więcej przypraw, więc następnym razem też je dodam.

A tutaj masz przepis na prawdziwą lasagnę:
http://www.kuchnia.o2.pl/przepisy/obiekt_int.php?id_p=3207

Smacznego!

Mąż juz po mnie przyjechał więc do jutra Grudnióweczki!

Aha - Mittka - z tym prawem to nie przesadzajmy! Wystarczy się stroche porozgląfac po kodeksie pracy i prawach pracownika 🙂 W necie tego mnostwo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I JUŻ JESTEM ZŁA 😞 😞 😞
NIE ŚPIĘ BO SZWAGIER PRZYJECHAŁ Z DZIEWCZYNĄ ALE NA NIEGO NIE JESTEM ZŁA TYLKO NA TO ŻE JEDNAK NIE BĘDZIE MNIE W POZNANIU W PLAZIE :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczka, super zakupy! Ja dzisiaj wypatrzyłam dla dzidzi elektroniczną nianie - rzecz jasna na allegro. Teraz tylko trza pilnować aukcji;-)
Niestety u mnie najbliższa przyszłość to remont całego mieszkania. Zamierzamy wziąć kredyt i dokonać rewolucji w mieszkaniu.
Do końca sierpnia chce wymienić okna i drzwi wejściowe - póki jest ciepło. A później reszta...
Oj będzie się działo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tempo ekspresowe narzucacie :laugh:

Co nie wejdę to po 10 stron mam do czytania.

Ja próbowałam leżeć, ale nie mogę, bo wszystko ścieka mi do gardła 😠 Coraz gorzej się czuję ☺️

Na szczęście mąż od jutra zaczyna tygodniowy urlop to zajmie się córcią, sprzątaniem i gotowaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...