Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

fredeczka, ja tez idę 13, ciekawe czy mój lekarz postanowi mi powiedzieć, czy znów powie, że jeszcze za wcześnie:laugh:
W ogóle na ta wizytę idę z wielką niechęcią, bo mnie ostatnio tym zwolnieniem wkurzył 😠 Zobaczymy teraz, bo jak teraz nie da mi zwolnienia to zmieniam lekarza i idę prywatnie bo do pracy nie mam juz zamiaru chodzić, chcę sobie odpocząć przed narodzinami:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Agnieszka, otóż ma, to że kobieta jest w ciąży nie znaczy że nie może pracować, jeśli ciąża przebiega prawidłowo a on wystawia zwolnienie to to jest naginanie prawa i co miałam się z nim kłócić, niby obiecał, że da mi już teraz to zwolnienie, zobaczymy za tydzień 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emmax napisał:
Agnieszka, otóż ma, to że kobieta jest w ciąży nie znaczy że nie może pracować, jeśli ciąża przebiega prawidłowo a on wystawia zwolnienie to to jest naginanie prawa i co miałam się z nim kłócić, niby obiecał, że da mi już teraz to zwolnienie, zobaczymy za tydzień 😠


witam...niestety wielu jest takich lekarzy...ja również trafiłam na takiego służbistę,który mimo tego że źle się czuję to do tej pory nie chce dać mi zwolnienia bo "ciąża to nie choroba" A mnie strasznie rwą korzonki tak że chodzić nie mogę...gdyby nie lekarz rodzinny to nie wiem jak bym funkcjonowała...Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczka tylko pozazdrościć takiego faceta. Hehe
Ja swojemu tłumaczę iż nie będziemy kupować wszystkiego w ostatniej chwili. Poza tym lepiej rozłożyć wydatki na kilka miesięcy niż jednego miesiąca wyskoczyć z grubej kasy.

Obecnie przeglądam wanienki i łóżeczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki 🙂 Wykończycie mnie 25 stron!

Z zakupami jeszcze poczekam, bo czekam jeszcze na ciuszki od znajomków, wózek i łóżeczko jak dostane rozliczenie z pracy to kupię, ale już się rozglądam powoli. Ogólnie wszystko chyba na ostatnią chwilę będę kupować 🙂 Mój męzunio też mnie stopuje z zakupami ze względu na inne wydatki - ehhh musimy jeszcze ten remont pokoju zrobić. Ale późniejt o bedzie szaleństwo - tym bardziej, że wolałabym robić zakupy jak już poznam płec 🙂 - czekam na sobotę jak na szpilkach!

Fredeczka - pewnie niedługo nad morze się w końcu wybierzecie! Jeszcze połowa wakacji!

Co do L4 to ja pójdę do swojej gin i mam nadzieję, że mi da zwolnienie, choć na pierwszej wizycie zastregła, że ona nie uznaje zwolnień od początku ciąży... teraz juz połowa za mną wiec mogę się juz kiepsko czuć 🙂 Poza tym można powiedzieć, że w pracy dużo stresu i wogóle, dźwigania itd to lekarz powinien wypisać to zwolnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziwi mnie to ł4 bo kto udowodni ze kobieta sie dobrze czy zle czuje w ciazy to najpewniejsza choroba moja gin tez mi chciała na samym poczatku dac ale powiedziałam ze chce pracowac i jak juz nie bede mogła to dopiero i teraz nawet sie nie pyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to całkiem sympatyczny facet, jak na lekarza oczywiście, tylko z tym zwolnieniem mnie tak wnerwił, jest młodym lekarzem więc może się boi dawać zwolnienia, nie wiem, młodzi to jeszcze ambitni i mają jakieś priorytety, a prywatnej praktyki najprawdopodobniej nie ma jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROZUMIEM EMMAX. JA TEZ NIE JESTEM ZWOLENNICZKĄ DAWANIA ALE JA NA SZCZĘŚCIE MAM SUPER DOKTORKA I TEŻ JEST MŁODY A JAKI PRZYSTOJNY 😉 😉
EMMAX POROZMAWIAJ JESZCZE RAZ Z NIM NA NASTĘPNEJ WIZYCIE A JEŻELI ZNÓW NIE BĘDZIE CHCIAŁ DAĆ TO ZRÓB TAK JAK NAPISAŁAŚ IDŹ DO INNEGO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZOBACZCIE JAKIE SŁODKIE BUCIKI ZNALAZŁAM SĄ DO CHRZTU ALE PEWNIE MOŻNA JE NOSIĆ NA CO DZIEŃ http://www.allegro.pl/item695608729_hit_buciki_na_chrzest_9_5_cm_wysylka_tylko_4_zl.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedenaście stron :P

Ja dzisiaj wybieram się po jakąś koszulkę do szpitala. Ostatnio w nocy miałam bóle podbrzusza i doszłam do wniosku, że na szpital nie jestem totalnie przygotowana.

HALINKA
Tak nazywa się moja mama :laugh: Niby stare imiona wracają, ale chyba nie dałabym tak dziecku na imię, no chyba, że na drugie 😉

Wstałam chora 😞 Mam całe gardło zawalone i zupełnie nie wiem co mogę stosować w ciąży. Może mi poradzicie??

FREDECZKA
Jeszcze pojedziesz nad morze, zobaczysz!

EMMAX
Trzymam kciuki za L4

ŁAPÓWKI
Nie przyzwyczajajmy do tego lekarzy! Czasem jest tak, że to bardziej pacjent inicjuje to niż doktor. Pamiętam jak teściowa chciała dać w łapę jak rodziłam. Wtedy pierwszy raz ją opierniczyłam, że rodzę w państwowym szpitalu, z ubezpieczeniem a lekarze mają pensje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pannanikt, ja jak byłam przeziębiona kazali wyleżeć i łykać rutinoscorbin, ale najlepiej skonsultować się z lekarzem, bo nawet antybiotyki można brać.
Ja na szpital się przygotowałam, przynajmniej tak bardzo wstępnie, szlafroczek, koszulka nocna, nowiutka bielizna, jeszcze kapcie, bo też tydzień temu nie miałam kompletnie nic, a różnie to może być, myślę że aktualnie bardziej my powinnyśmy być przygotowana niż nasze dzieciaczki, bo one na pewno się jeszcze nie urodzą, a nas w szpitalu mogą połozyć z byle powodu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂

Przebrnełam przez te 9 stron 🤪 DagiM nawet nie było tak źle w szpitalu szybciutko bo to na chirurgi zdążyłam tylko powiedzieć dzień dobry a lekarz spojrzał a to do gipsu od 29 no to do 19 i nastepny 🤪 masakra więc zawinęli jej tylko szczelniej gips i wróciłyśmy do domu.

Ale dziewczyny to już jutrooooo !!!!!!! kurcze z samego rana wyruszam na moje wyczekane usg 🤪

PannoNikt ja na gardełko brałam tantum verde i pomogło a spokojnie w ciąży można to brać.A jak kogoś męczy kaszel to polecam stodal mnie przeszło szybciutko.

Agnieszka ubranka są super,ale dla ziewczynki rzeczywiście troche za dużo tych falbanek,lecz to kwestia gustu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...