Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
mittka lekarza mam w oswiecimiu dojezdzam prawie 40 km a bede rodzicw krakowie.. chcialam sobie znalezc lekarza na miejscu poszlam i bylam w 4 tygodniu a on stwierdzil ze nie widzi tu ciazy ale na wszelki wypadek zrobi na miejscu skrobanke.. i to jest lekarza? stwierdzilam ze nie ma sensu ryzykowac i dojezdzam do mojego stalego lekarza do oswiecimia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Marcin wlasnie przyjechal, wykapal sie i zabral psa na spacer 🙂

ja tez nie widze tej pszczolki 😞

Agnieszka84 twoje geny tutaj nie maja nic do gadania, to mezczyzna w 100% decyduje o plci dzidzi 🙂

Kiedys Wiolka wkleila filmik i jak puscilam Marcinowi to jakos inaczej na to patrzyl... wklejam linki

http://www.clipser.com/watch_video/256343&mvpageno=1

http://www.clipser.com/watch_video/256420&mvpageno=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieaszka84 to takiego lekarza chyba trzeba na policje zgłosić, jak tak można 😲
A te 3 rzeczy które kupiłam to pierwsze i teraz czekan na poznanie płci bo nakupię dla dziewczynki a będzie chłopiec i szkoda kasy 😉
Ale tak wewnętrznie mam przeczucie, że będzie dziewczynka, nie wiem skąd mi się to wzieło:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak tak 1 ślub w kościele konkordatowy i tu przyjechała tylko najbliższa rodzinka mojego Dario czyli mama tata i brat z rodzinką + weselicho dla moich na ponad 100 osób, tydzień później w Chorwacji drugie wesele na ponad 70 osób, tyle, że tu impreza zaczyna się prawie od czwartku więc nie mieliśmy jak za bardzo odpocząć, może dlatego jak sobie przypomnę to wszystko to się cieszę, że już za mną. A ja się właśnie z moim pokłuciłam, czasem z niego taki zatwardzielec, że aż głowa mała 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka84 bo z facetami już tak jest, jak sobie coś wbiją do tej swojej bani to koniec.... młotkiem nie wybijesz 😠 😠 Co do czucia, to ja byłam przekonana, że będę miała chłopca, chciałam się nawet z moją gin zakładać :laugh: ale jak mi 3 razy potwierdzono, że będzie dziewczynka to się poddałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jestem po USG. Niestety dzidzia się zbuntowała i tak ułożyła, iż nie było nam dane poznać płci 😠
A następne USG dopiero w 26 tygodniu.
Zastanawiam się czy nie zrobić dodatkowo USG 3D...już sama nie wiem. Ehhh...
Najważniejsze jednak iż ponoć wszystko jest OK 🙂 ale na opis i wydruk USG muszę zaczekać do przyszłego tygodnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Persy wielka szkoda ale tak to z tymi naszymi maluchami bywa. Moje maleństwo podczas badań prenatalnych miało obrócić się do nas dupcią a cały czas leżało sobie na pleckach i nawet nie miało ochoty się przekręcić. Musisz uzbroić się w cierpliwość a najwazniejsze że wszystko jest w porządku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaduły....

Persy ale masz uparciuszka...

Ja jakoś się nie boję porodu, a jak ktos mnie zaczyna straszyć że taka MASAKRA to prosze żeby przestał mówić i już. Co ma byc to będzie, nikt za nas nie urodzi, więc o co się denerwować na zapas i tak jak mówi Mittka nacinają w trakcie skurczu, więc kobieta nawet nie wie kiedy (szwagierka urodziła 2 dzieci i mi opowiadała).
A nie które kobiety wcale nie są nacinane...różnie to bywa ..

Fredeczka ma rację że płeć dziecka nie zależy od genów, a od faceta, a dokładniej od jego nasienia.

Ja tez bym z chęcią powtórzyła swój ślub i wesele...było super a już 9 sierpnia 1 rocznica 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...