Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
a jesli dzisiaj nad morze nie pojade to pojade na zakupki i kupie 3x spioszki
3x body dlugi rekaw
3x body bez rekawkow
1x pajacyk
2x czapeczka
3x skarpeteczki
1x kombinezon zimpwy ( moze w smyku wyszukam cos takiego jak mittka ma 😁 )
rożek
szczoteczka do wlosow z grzebykiem
pieluszki flanelowe i tetrowe
2x recznik albo okrycie kapielowe
no i 2x lapki niedrapki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ranne ptaszki a ja juz w pracy
a co do porodu to mój mąz raczej nie chce a ja nie chce go zmuszac 😉 wystarczy ze bedzie w szpitalu
za tojak wkreciłam moja tesciowa ze bedziemy razem rodzic to chciała mi oczy wydrapac ze on zemdleje i ze kobieta to jest stworzona do bólu 🤪 powiedziałam jej zeby sie nie wypowiadała na ten temat 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bit chciałabym widzieć minę teściowej - one zawsze tak się trzęsą o swych syneczków 🙂

Gosia pszczółka jest prześliczna

Fredka to Ty dzisiaj szalejesz albo laba nad morzem albo zakupy - to jest to co kobietki lubią najbardziej - słoneczko i miłe towarzystwo albo ciuchy (a jak są dla naszych maluchów to podwójna radość)

Mittka może dzisiaj nie będzie w tym szpitalu najgorzej, chociaż Ty pewnie na ortopedię jedziesz a tam przy lecie zawsze jest tłok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredka na razie nie zmuszaj Marcina do porodu rodzinnego, Może najpierw udajcie się do szkoły rodzenia - zapewne jakaś działa przy szpitalu. Może się przekona, że nie taki diabeł straszny, a wsparcie ukochanej kobiety jest bardzo ważne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh...jednak zaszaleliśmy i postanowiliśmy zrobić połówkowe USG 4D 🤪 Umówiłam się na wizytę na poniedziałek o 10.00.

Dzisiejszy poranek zamierzam spędzić na obdzwonieniu Szkół Rodzenia...

Fredeczkaa widzę iż Cię ogarnęło szaleństwo zakupowe;-)

Hehe...ja nie potrafię przejść obojętnie koło ciucholandu. Muszę wejść i zobaczyć czy aby jakiś ciuszek nie leży i czeka na mnie;-)

Obecnie poluje na śpioszki i kaftaniki. No i rockowe ciuszki. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny,

Ale się wczoraj wkurzyłam na M, pokazuję mu te 3 ciuszki z lumpka, oczywiście mu się podobały, ale jak usłyszał, że z lumpka to mnie opieprzył, że jak to dl dziecka w lumpeksie kupiłam, jak ja je w to ubiorę, pierwsze dziecko i pierwsze ciuchy a ja w lumpeksie kupiłam, i że całe życie będzie w lumpeksie chodziło 😠 no tak mnie wnerwił, dupek 😠 to mu [powiedziałam, że ma zrobić listę i sam kupować, bo przecież ja to nic nie wiem, a najlepiej niech ze swoja mamusią zrobi (tylko ona niech zapłaci:laugh: , moje niedoczekanie).
bti dobrze powiedziałaś teściowej, one to zawsze najmądrzejsze, no ja swojej to do pięt nie dorastam, takiej wspaniałej matki jak ona na na świecie drugiej nie ma:laugh:
Agnieszkaw zastanów się nad ta Halinką, właśnie moja teściowa nią jest i to najgorszy typ człowieka jaki znam (nie dlatego, że jest moją teściową, wiele osób ma o niej takie zdanie, typ człowieka przy tobie najmilsza a z oczu jej dobrze nie znikniesz i już wszyscy wszystko wiedzą) 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WAS GRUBASKI 🙂 🙂 🙂

JA NIESTETY O SZKOLE RODZENIA MOGĘ ZAPOMNIEĆ BO W MOJEJ MIEŚCINIE NIE MA 😞 😞 😞 NAJBLIŻEJ TO CHYBA WE WROCŁAWIU LUB W POZNANIU A TU I TAM MAM PO 100 KM 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki!
persy super, że idziesz na 4d, na pewno nie będziesz żałowała bo to jest super przeżycie 🙂 ja do tej pory ciągle oglądam moje maleństwo na płycie, ale co najważniejsze jestem spokojna że jest zdrowiutkie 🙂
Co do szkoły to już się miałam zapisać i przegapiłam sprawę, muszę wrócić do tematu. Mój mąż chce być przy porodzie, ale ja nie jestem przekonana czy chcę żeby był do samego końca... pożyjemy zobaczymy.
Ja mam coś kiepski humor, chyba bez fryzjera się nie obejdzie, mam ochotę coś zmienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PERSY MÓJ TAK SAMO. JAK OSTATNIO POKAZAŁAM MU CO KUPIŁAM TO NAWET WYDARŁ SIĘ NA MNIE ŻE TO ZA WCZEŚNIE. A JA CO ZA WCZEŚNIE? MASZ ZAMIAR PO PORODZIE WYPRAWKĘ DO SZPITALA MI KUPIĆ? I TAK ŻEŚMY SIĘ TROCHĘ POŻARLI ALE ZARAZ SAM PRZYSZEDŁ I POWIEDZIAŁ ŻEBYM NIE DOSTAŁA JOBLA I NIE NAKUPOWAŁA BZDUR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na szczęście mój dał mi wolną rękę co do zakupów, mam na coś ochotę to kupuję. A ja już gdzieś 2 miesiące temu pierwszą rzecz przyniosłam dla maleństwa.
A teraz to już standard właśnie wczoraj siedziałam i układałam ciuszki. Ale miałam frajdę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...