Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

A ja się chyba nie wyspałam 😞 krzątam sie po mieszkanku i tak niby coś robię, ale nic nie zrobione 🥴 a to sobota to przydałoby się troszkę posprzatać echhh...

Persy mi też z tych dwóch kolorków przypada do gustu bardzej zieleń a dokładniej taka oliwka 🙂

Wiolka Ty to masz bajkę z tym morzem. ja chyba się wybiorę nad jęziorko, ale po południu, jak troszkę mniej będzie grzało, tak przed 18 może.

Chyba się zdrzemnę jeszcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
cześć moje gadułki!
Śliczne macie te ubranka, bardzo bym chciała znaleźć taki misiowy kombinezonik bo baaardzo mi się podoba!!! Już sobie wyobrażam w nim mojego małego niedźwiadka 🙂 Gosiu zdradzisz ile za niego zapłaciłaś???

Mój synuś od kilku dni jest bardzo leniwy i nie kopie mnie tak jak wcześniej no i oczywiście zaczynam się denerwować 😞 Mam wizytę za 2 tygodnie, ale chyba pójdę w czwartek i poproszę moją gin żeby mnie przyjęła.

Póki co zmykam kupić tapety i farbę do sufitu. Mam nadzieję, że znajdę jakieś ładne tapetki, chciałabym kolor -kawa z mlekiem.

Upał dzisiaj straszny, marzę żeby wskoczyć do chłodnej wody...

Miłej soboty

acha... Laura to piękne imię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO MÓJ DZISIEJSZY ZAKUP 🙂 🙂 🙂 [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DLA_MALUSZKA.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,ja zjadlam sniadanko,wyprowadzilam psa ,posprzatalam lazienke,jeszcze raz wyprowadzilam psa no i teraz pozostaje mi nic innego jak leniuchowac :P niestety jest taki upal,ze nie mam co marzyc o tym zeby polozyc sie gdzies na trawce :P

Nad morze nie jade w tym tygodniu 😞 Marcinowi sie nie chce...
ale za tydzien ma wolna sobote wiec powiedzial,ze pomyslimy o wyjezdzie na caly weekend 🙂

ten misiowy kombinezonik jest przecudny poprostu 🙂

Ewa jesli Ci zalezy mozesz poszukac na allegro bo widzialam,ze cos podobnego jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne ciuszki dziewczyny 🙂

Ja też juz mam posprzatane mieszkanko. Dziś na obiadek zrobie pomidorówkę super szybką, bo zostało mi z wczoraj troszkę rosołku i makaronu , więc obiad też w sumie mam z głowy 🙂

A co do imienia Lura to sie poważnie zastanowię, bo mi tez się coraz bardziej podoba LAURKA 🙂 Laurka dla mamy i taty na całe życie ... no dopóki jakis kawaler nie zabierze hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIU ŚLICZNY TEN KOMBINEZON 🙂 🙂 🙂
LAURA TO JEST ŚLICZNE IMIĘ 😆 😆 😆
FREDECZKA JEŻELI MASZ OCHOTĘ TO PRZYJEDŹ DO MNIE POSPRZĄTAĆ :laugh: :laugh: :laugh: OCZYWIŚCIE ŻARTUJĘ 🤪 🤪
MI SIĘ TAK NIE CHCE PRZEZ TE UPAŁY 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia troche duzo,ale jest przesliczny. Ja tez wszystkie ciuszki jednak kupuje,nawet gdybym chciala to nie mam od kogo wziac a tesciowa ma swoje malenstwo w drodze wiec same wiecie a pozatym Marcin ostatnio sie z nia caly czas kloci i nie wiadomo jak to bedzie z naszymi relacjami.

Kurcze ja mam takie przeczucie na chlopca i caly czas mysle jak o chlopcu i chyba juz sie tak nastawilam ,ze synka bede miec... hmm... nie wiem,czy jesli okaze sie ,ze bedzie dziewczynka bede sie tak cieszyc jakby sie okazalo,ze chlopak... nie wiem dlaczego,napewno po jakims czasie byloby mi bez roznicy ale tak sie juz na tego chlopaka nastawilam ze ahh :P

ciekawe jak tam akompf 🙂 czy sie dostala na to usg 4d 🙂 oby tak, trzymajmy za nia kciuki! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasciwie to chyba masz racje, jak bym uslyszala,ze dziewczynka to pewnie by mnie duma rozpierala i bym sie bardzo cieszyla 🙂 ja jakos sie nastawilam,ze chlopak a Marcin,ze dziewczynka a ciekawe co bedzie 🙂 nastawiamy sie na to co wczesniej by nas pewnie zawiodlo a ja juz tego mojego synka pokochalam a on chyba poza coreczka tez juz swiata nie widzi ale jak by byl syn to pewnie by chodzil dumny jak paw ze bedzie miec syna pierworodnego hehe 🙂 tymbardziej,ze tesciowi tez na tym zalezy bo tylko Marcin ciagnie dalej nazwisko jako jedyny syn i Marcin chcialby,zeby syn tez ciagnal dalej naziwsko itd itd :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDECZKA W TWOIM PRZYPADKU PRZYDAŁY BY SIĘ BLIŹNIAKI CHŁOPIEC I DZIEWCZYNKA :laugh: :laugh: ALE OCZYWIŚCIE TY JUŻ WIESZ ŻE CIĄŻA JEST POJEDYŃCZA. NA PEWNO JAK SIĘ DZIDZIA URODZI TO BĘDZIE JUŻ WAM OBOJĘTNIE, BĘDZIECIE SIĘ TYLKO MARTWIĆ I MODLIĆ ABY ZDROWO SIĘ CHOWAŁO Z CZEGO Z CAŁEGO SERDUSZKA WAM ŻYCZĘ 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...