Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 ale sobie pospalam:P

mi sie wydaje ,ze jak na 28tv to troche malo wazy... nie wiem dlaczego 😁

Mittka ja Ci dam myć okna!! 😠

Ja nastepne usg za 4 tyg, tak jak wizyta 😁

Jesli chodzi o uzaleznienie od brzuszka to to naprawde tak jest 😜 dobrze,ze ja sie powstrzymuje i jak Marcin jest w domu to poprostu nie wchodze :P

MężuAkompf ciesz sie,ze zonka ma sie kogo poradzic co na obiad, zawsze ktos cos pomoze :P

Ewunia bluza sliczna! 🙂

Wiolka jesli chodzi o winogron to mi przeslij 😁 😁 😁 ja z checia zjem! :P

Mittka wszystkiegonajlepszego 🙂 z okazji rocznicy slubu 🙂 oby jak najdluzej! 🙂


Lece zjesc sniadanko i do przychodni a pozniej do cioci ,ze bede jej dzieci pilnowac 🙂 pewnie sie ucieeeeszy! 🙂 bo z opiekunka problem ma :/ nie moze znalesc nikogo :/

aha jeszcze jesli chodzi o zachcianki to ja ostatnio mam na banany i na nektarynki i na brzoskwinie wiec ise ciesze, bo wkoncu jakas zdrowa zachcianka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie kochane ciężarówki 🙂 🙂 🙂

Jejku jak ja dziś spałam :laugh: :laugh: Normalnie sama sobie się dziwie jak zasnęłam około 23 tak do 9 rano. No z małą przerwą na siusiu w nocy ale jak tylko się położyłam znów zasnęłam :laugh: :laugh: :laugh: Tylko mi pozazdrościć prawda :laugh: :laugh: :laugh:
Jeżeli chodzi o winogron to Wiolu też myślę że winko będzie najlepszym rozwiązaniem :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka te życzenia dedykuję Tobie i Twojemu mężowi

Z okazji święta Waszego
życzenia wszystkiego najlepszego:
niech każdy dzień dostarcza radości
i uśmiech zawsze w sercach gości,
niechaj problemy Was omijają,
a wszyscy bardzo Was kochają,
bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzucholki 🙂

Ja już dawno nie miałam przespanej nocy więc zazdroszczę Agnieszko. Dzisiaj od 4 się męczyłam, przed 6 wstałam zrobić bułki mężowi i potem znowu do 7 z boku na bok. Teraz jak musiałam wstać to tragedia bo nad ranem dobrze mi się spało. No, ale musiałam wstać bo jacyś goście będą chodzić sprawdzać instalację gazową.

Mittko wszystkiego dobrego z okazji rocznicy 🙂 Życzę Wam dużo miłości każdego dnia!!!

Zabieram się za śniadanko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

Od razu dziękujemy za życzenia przekaże oczywiście mężowi 🙂 a swoją drogą znowu mnie uprzedził.Przygotowałam sobie śliczną wiadomość zapisałam w telefonie i mówie jak wstane w nocy na siku to mu wyśle chciałam być pierwsza bo zawze on mnie ubiega,a tu zonk 🤪 byłam tak padnięta po wczorajszym dniu że obudziło mnie co...oczywiście sms od męża :P o 6 rano kurcze a miałam być pierwsza :laugh:

Fredeczkaa ale ja za niedługo nie będe świata widziała przez te okna 🤔 a przecież nie pozwole żeby mi mama myła okna 😲 powolutku jakoś dam rade jak co wysoko nie ma tylko pierwsze piętro 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć,

Kajtucha, witam w gronie grudniówek:-)

Akompf, cudne ciuszki :-)

Fredeczka, fajnie że wszystko ok z Twoją Malutka:-)

Ewa, śliczna ta bluza:-)

Mittka, wszystkiego najlepszego z Okazji Rocznicy:-* Moja dopiero we wtorek przypada:-) I pewnie zamiast zimnego szampana przyjdzie mi pić soczek :-)

Śmigam zaraz na miasto , zapłacić rachunki i do C&A, poszukać jakiejś czarnej bluzeczki na pogrzeb , bo juto o 11 jest.Nie wiem czy na sam pogrzeb pójdę , bo ponoć kobiety w ciąży nie powinny ale pojadę z mężem żeby sam nie jechał i najwyżej zostanę u mojej rodzinki.Ale na wszelki wypadek muszę jakieś bluzeczki poszukać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki!

Dopiero wstałam. Obudziłam się jak mężunio wychodził do pracy, zjdłam z nim śniadanko i połozylam się spowrotem jak pojechał i spałam dalej 🙂

Wczoraj nie ruszyłam w domu nic, wiec cała robota mi na dziś została ;/ a musze zrobić bo jak mąż przyjedzie to bedziemy szpachlowac sufit w kilku miescach czyli zaczynamy remont 🙂 i musze miec pokój opróżniony ze zbednych rzeczy...

Mittka, Agusia - z tymi oknami to sie pobyczcie troche a niech Wam ktoś pomoże! Mój męzunio sie zabrał za okna jakiś czas temu i mył je wycieraczką samochodową 😁 😁 😁 😁 Jego pomysłowość czasami mnie zachwyca 😁 😁 😁 i umył je lepiej niż ja 🤔 Teraz remont wiec planuję poprosić męża po...

Mittka - Najserdeczniejsze zyczenia wzajemnego życia w bezwarunkowej miłości!

Do później!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczynki 😘

Gosiu trzymaj się kochana fajnie że zaglądasz do nas 😘

Zawsze sobie marzyłam że ta nasza 10 rocznica to taka fajna będzie zaplanujemy coś fajnego,mieliśmy nawet obrączki nowe sobie sprawić,a tu klapa eh jak to życie się czasem układa 🤔

U mnie też zawsze okna mył meżulek i o dziwo szło mu to o wiele szybciej i dokładniej niż mnie :P no ale teraz przez weekend to ani nie ma mowy żeby się za to zabrał bo musze go wykorzystać w inny sposób 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka, wszystkiego najlepszego :***

Fredeczka, ja na prawdę nie wiem co Ty się tym brzuchem przejmujesz, bo masz normalny brzuch jak na pierwszą ciążę przystało. Uwierz, że ja miałam o wiele mniejszy od Ciebie w pierwszej ciąży w tym okresie. Wybrzyszyło mnie dopiero na koniec a córcia urodziła się z wagą 3,5 kilograma, gdzie lekarz na mnie krzyczał, że dziecko ze 2 kg ma 🙂 🙂
Także wyluzuj :P

A ja dziś zrobiłam wagary mojej córce :P Mąż mnie udusi, ale my na prawdę potrzebowałyśmy się wyspać. Wstałyśmy dopiero po 9 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...