Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Wiola uśmiałam się nieźle, aż się dziecko na mnie z litością popatrzyło 😁

Anja zaszalałaś ze sprzątaniem, ale krzyczeć Cię nie będę, bo też tak robię a potem mnie wszystko boli 😉

Za obronę trzymam kciuki. Dobrze, że ja już mam za sobą 😉

Mittka wózek moim zdaniem trafiony!! Przytulam z daleka, wiem jak Ci teraz może być smutno, że nie ma znowu mężusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy rodziłam syna sporo lat temu na Szaserów w Wa-wie leżałam na
sali wieloosobowej.Ciągle odbywały sie tam jakies wizyty.A to wizyta
lekarska przed wizyta z ordynatorem, potem wizyta z ordynatorem,potem
wizyta ze studentami i tak przed południem kilka razy.Oczywiście
trzeba było pokazywać brzuchy i wkładki.Tak sie przyzwyczaiłysmy na
sali do tych wizyt ,ze juz bez proszenia koszule szły w górę,brzuchy
odsłoniete,doły bez majtek.No i razu jednego wchodzi dwóch panów w
białych kitlach.No to my fruu koszule w górę.Panowie oczy jak spodki z
wrażenia zrobili,zdjęli drzwi i wyszli..Bo tym razem był to pan
konserwator z kolegą."

Popłakałam się ze śmiechu :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dzieweczki 😁
Ja tak tylko na chwile wchodze,wiec was nie poczytam ale sie chociaz odezwe :P .

W razie potrzeby to jest moj numer kom jakby sie cos dzialo to niech ktoras da mi znac 😉 725956405 ( 36i6 )

nie mam troche czasu zeby zagladac tutaj ale jutro mam wolne tylko,ze jade do szkoly ale odwiedzic was moge na troche co? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
ja dziś od 7 na nogach bo Panowie przyszli mi balkon zabudowywać i wreszcie będzie mógł mąż okna pomyć i firanki powiesić:-) Chociaż to i tak pewnie zrobi w sobotę jak się lepiej będzie czuł bo się rozchorował cały weekend u teściów w łóżku leżał, a teraz mu tylko kaszel i katar został.

Wiolu , ja przed wizytą zawszę idę do położnej ona tam waży, wpisuje wyniki w kartę i takie tam i mówi że mi zrobi ktg bo to 28 tydzień i lekarz na pewno będzie chciał zobaczyć czy skurcze macicy w normie i takie tam.Na nic się nie skarżyłam ani nic mi nie dolegało więc pewnie tak mają że robią w 3trymestrze ktg orientacyjnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

PannoNikt dziękuje za słowa otuchy 😘

Co do tej historyjki to też się uśmiałam a w szpitalu miałam tak samo trzeba było dźwigać koszule :P

Fredeczkaa dopiero co wczoraj narzekałyśmy że nas zaniedbujesz:P no ale to zrozumiałe 🙂

A ja w nocy średnio spałam bo mąż w drodze był,ale już jest na miejscu więc jestem spokojniejsza a i humorek na szczęście ciut lepszy,bateryjki naładowałam i może styknie na jakiś miesiąc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 🙂 🙂
Ja nie dobrze dziś spałam, skurcze łydek mnie chwytały pomimo że biorę Aspargin 😞 😞 😞 Tak wczoraj pisałam że mały był mało aktywny ale za to właśnie w nocy sobie nadrobił :P :P :P Szalał niesamowicie mi w brzuchu 🙂 🙂
Już mamy jesień więc jeszcze te porę roku przejdziemy i zacznie się nasza zimowa 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laseczki 😉

ale się uśmiałam z tych koszul do góry:laugh: Wiolka możesz nas zabawiać takimi porodami, a może się przypomni w najmniej spodziewanym momencie i będzie lżej:laugh:

Mittka, najgorsze są pierwsze dni po wyjeździe, później się człowiek przyzwyczaja więc powinno być coraz lepiej 😆

A mnie coś kuje w plecach, myślałam, że to nerka ale wymyśliłam że to od wczorajszej roboty, słonik sie troche poruszał i się stało, a brzuchol tak tradycyjnie pobolewa 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax a w którym miejscu masz te bóle, bo ja jakiś czas temu miałam straszny ból po prawej stronie między brzuchem a piersią. Najgorzej bolało jak chodziłam, kaszlałam a nie daj boże jak się chciałam zaśmiać. Gdy o tym powiedziałam lekarzowi to mi wytłumaczył że to prawdopodobnie maluch uciska mi na narządy wewnętrzne i stąd ten ból.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GosiaG ja dziś tak miałam z powodu tych skurczów łydkach i czuje się taka nie wyspana 😞 😞 😞 Ja może pospałam jeszcze godzinkę ale to nic nie pomogło 😞 😞
Coś mi dziś internet szwankuję więc dziewczyny ja się zaraz zmywam aby się nie wkurzać bo nawet nie wiem czy tego posta zdążę wysłać :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia boli mnie podbrzusze jak się kładę , wstaję a nawet obracam, lekarz stwierdził że ma twarda macicę i na razie kazał brać nospę i magnez a jak się nasili to mam się zgłosić do szpitala, ale nie nasiliło się aż tak bardzo żebym tam musiała jechać przynajmniej tak mi się wydaje, czekam zobaczymy jak się sprawa rozwinie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...