Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Ja też miewam takie bóle i brzuszek często mam twardy tylko ja się do tego przyzwyczaiłam bo w pierwszej ciąży też tak miałam.Jeśli czujesz normalnie ruchy i nic po za tym się nie dzieje to pewnie wszystko jest ok a Twoj organizm akurat tak reaguje.

A mnie się coś w głowie kręci 🤨 siedze i normalnie czuje jak mi wszystko wiruje,ciekawe od czego 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki

Przyszłam sie z Wami tylko przywitać i uciekam, bo muszę zrobic obiad i dalej kuć , kuć , kuć 🙂

Miłego dnia grudnióweczki moje 🙂

Obiecuję, że jak juz będę po egzaminie to będę z Wami spędzać całe dnie 🙂

buzka - wpadne potem zobaczyć co u Was słychać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry paniom!

Nie dawno sobie wstałam i teraz piję kawkę, nic mi się nie chce.

Jak juz tak dzisiaj wszyscy marudzą co ich boli to ja wam powiem, że mnie boli ciągle takim tępym bólem pachwina z prawej strony, tam gdzie ślepa kiszka. No i właśnie niby nie boli bardzo ale za każdym razem jak się podnoszę czy przekręcam i takie tam. Jak nie zapomnę to się 7.10 zapytam o co kaman mojej gin.

Życze wam miłego dnia, u mnie znowu kurna gorąco, ja chce polską jesień!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka to kolejna z bólami do kompletu, w grupie raźniej:laugh:
A w Polsce dzisiaj piękna, słoneczna i przyjemnie ciepła jesień, zapraszamy 😉

Gosia a narzekania to chyba specjalność grudniówek:laugh:
Od jutra zacznę narzekać na badanie glukozą bo chyba się w czwartek wybiorę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax aż wstyd się przyznać ale 11kg, nie wiem co by było gdybym codziennie nie pływała 🤢 pewnie ze 30 :laugh: lekarka mi powiedziała, że to przez owoce, oświeciła mnie na ostatniej wizycie, że mam je ograniczac bo najwidoczniej przesadzam skoro nie jem słodyczy. No właśnie, najlepsze jest to, że się nie opycham, tylko jem normalnie, wcinam owoce i warzywa, słodycze bardzo żadko a i tak DUPA ROŚNIE!!!!

No dziewoje przyznajcie się ile wam poszło do przodu, pewnie mało ☺️ 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grudniówki 🙂
Taki miałam zabiegany dzień wczoraj że już nie miałam jak się odezwać tylko z doskoku was czytałam:P
Niestety kombinezonu nie kupiłam bo był tylko różowy, w ogóle to taka mała dyskryminacja chłopaków jest w tych lumpkach różowego tyyyyyyyyle a niebieskiego tyci tyci:laugh:
Mąż obiecał mi że zabierze mnie jutro do takiego fajowego lumpka i pobuszujemy 🙂 bo ja coś chodzić nie mogę, przejdę 20 metrów i taka mnie kolka łapie że na środku chodnika nospę łykam bo kroku dać nie mogę 🤨
Jeżeli chodzi o spanie to ja mam często noc nieprzespaną bo mój Mężuś chrapie strasznie 🤪 🤪 🤪
A co do przytycia to mam do przodu 7 kg gdzie jestem strasznie zdziwiona że tak mało bo mam tendencję do tycia, ale pewnie jeszcze nadrobię ☺️ [img size=193]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/__ukasz-e5e86f0620d779075f591878a393ea84.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja pierdziu!!! tylko 5 kg?!?! No i gdzie ta sprawiedliwość na świecie :laugh: :laugh: ?? Ja w porównaniu z moimi siostrzyczkami to i tak bardzo mało przytyłam 🙂 mam nadzieję, że nie przekrocze 15kg. w sumie tak patrząc to te dodatkowe kg wcale tak mi nie przeszkadzają jak ten wstrętny celulitis, który niedługo będę miała chyba nawet na kostkach 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...