Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczynki, nie chce mi się nadrabiac zaległości, przeczytałam tylko, że Ewka nadal w szpitalu i nic nie wie, kurde szkoda, ale mam nadzieję, że ją dzisiaj lub jutro wypuszczą 🙂

a fredeczka dostaniesz po dupie za panikę, że mała jest źle ułożona, a wszystkie mówiłyśmy nie panikuj i pół dnia wczoraj zleciało na przekonywaniu Ciebie, że najprawdopodobniej nie masz racji 😉

widziałam, tez zdjęcia dagim - super:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Witam,
tak czytam o wadze Waszych maluszków i mój Synuś pobija wagą wszystkich hehe w 32 tg.ważył 2156g .Więc Mittka nie przejmuj się :-) teraz 9 listopada idę na wizytę i zobaczymy ile mu przybędzie:P

Ja dzisiaj na obiadek robię racuchy z jabłuszkami, uwielbiam:p

A o 16.00 jedziemy do rodzinki i dopiero we wtorek zajrzę na brzuszka:-( Nie wiem jak ja wytrzymam?

Życzę Wam Kochane miłego weekendu:-****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja musze się wziąść za sprzątanie,kurcze ale nie wiem jak to sie skończy z takim leniem który mnie dopadł 🤪 No i te ciuszki które mi zalegają w reklamówkach i nie mam ich gdzie pochować 😞

AgnieszkoW moja mała też często ma czkawke czasem i po trzy razy na dzień.Dziś rano już miała,także się nie przejmuj to normalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziewczyny poruszę jeszcze temat różnicy wieku między partnerami [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/gazeta_002.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki 😁

Uffff, Ewa ma szanse wyjśc w dwupaku jeszcze! Super! Trzymam za nią kciuki!

Zazdroszczę Wam dziewuszki, ze znacie wagę swoich maluszków... Ja nie znam dokładnych - tylko przybliżone przedziały odpowiednie dla konkretnych tygodni...

Nie mam pojecia co zrobić dziś na obiad. Lepiej dziś bez eksperymentów, bo wczorajszy obiad to jakis niewypał był... mąż stwierdził, że czasami lepiej zrobić zwykle spaghetti 😁 hahahahha Biedaczek ma do czynienia z kuchennym Dr Jeckyllem i Mr Hyde 😁 hehehe

Dziś muszę przejrzeć co mam dla mojej niuni i spróbować podzielić się czymś z inną mamusią w potrzebie (za którą nie przepadam ale cóż... )

Do później!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ artykuł jest nieczytelny to Wam cytuję :

TO W PROST NIE WIARYGODNE! W SOMALII " 😜AN MŁODY" AHMED MUHAMED DORE, KTÓRY MA AŻ 112 LAT, POŚLUBIŁ 17-LETNIĄ DZIEWCZYNĘ. "MŁODA PARA" POCHODZI Z TEJ SAMEJ WIOSKI.
-NIE ZMUSIŁEM JEJ DO TEGO! UŻYŁEM SWOJEGO DOŚWIADCZENIA, BY PRZEKONAĆ JĄ DO SWOJEJ MIŁOŚCI - OPOWIADA 112-LATEK.
" 😜AN MŁODY" JUŻ ZAPOWIEDZIAŁ ŻE CHCE MIEĆ POTOMSTWO ZE SWOJĄ NOWĄ , JUŻ SZÓSTĄ ŻONĄ. DORE JEST JUŻ OJCEM 18 DZIECI, KTÓRYCH DOCZEKAŁ SIĘ Z 5 POPRZEDNIMI ŻONAMI.

To sie nazywa miłość :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstalam :P

AgaK no roznie to bywa z tymi datami poczecia 🙂 ale wszystko wskazuje na to,ze byl to 8 marca :P

Wiolka moja gin tez powiedziala,ze mala jest dosyc ta moja kruszynka. Ja sie urodzilam w terminie i mialam 2500g a Marcin ledwo ponad 3000g wiec moze dlatego,ze my tez bylismy mali jak sie urodzilismy??

Aga84 a slyszalas historie kobiety ktora zadzwonila do meza ,ze sie zaczelo i go pospieszala itd i on tak szybko jechal,ze zabil sie na drzewie po drodze i juz nie dojechal do szpitala... ? 😞 ja Marcina nie mam zamiaru pospieszac. Ma 80km do przejechania z pracy, musi sie wykapac i dopiero przyjedzie. Chyba ,ze w szpitalu pogadam,zeby tam mogl sie wykapac ale watpie,ze pozwola.

Moja mala 3 tyg temu wazyla 1620g a teraz 2060g wedlug usg.

gosiaG mnie tez denerwuje to,ze placimy skladki itd a zeby mozna bylo liczyc na odpowiednia opieke to trzeba zazwyczaj prywatnie wszystko robic 😠 strasznie mnie to denerwuje!

Wiolka gratuluje 36tc !

Aga84 ja nie ide w niedziele na msze na cmentarzu,bo nie wystoje a nie ma lawek :/ a do domku daleko i wogole to przeciez zadnego plaszcza,kurtki, nic nie mam ! a w 2 bluzach w ktorych wygladam jak niedzwiedz polarny to az wstyd. Zreszta te msze na cmentarzach kojarza mi sie tylko z wybiegiem mody ,zeby pokazac nowe kozaczki i kurteczki bo wtedy wszyscy sie w te nowe ciuszki odstrzela 😉

Wiolka mysle,ze jeszcze z tydz mozesz poczekac :P albo do tej wizyty u gin. Zobaczysz czy ok i wtedy mozesz sie ostro brac za rodzenie 😁


AgaW hahaa widze,ze mamy ten sam problem z ubraniem :P mi Marcin juz zapowiedzial,ze po porodzie troche pieniedzy sie odlozy zebym mogla ciuszki pokupowac :P i na solarium zebym pochodzila bo jak trup wygladam 😁


Mittka Emilka to kawal baby!! :P


Jesli chodzi o wiek,to szczerze mowiac dla mnie to nie ma jakiegos znaczenia. Marcina tata ma zone 29 lat a on ma 43 lata i maja corke 5 lat i sie kochaja az czuc na odleglosc. A jak sie smieja,jak opowiadaja ,ze Ilona rzucala w niego pomaranczami :P bo zawsze jak ja zdenerwuje to bierze pomarancze,cytryny czy co ma pod reka i rzuca a ten zawsze unik zrobi i plama na scianie hehe 🙂


U mnie dzisiaj mama robi obiad :P

A mi wczoraj sos z kurczakiem i pizza wyszly super 😁 😁 😁

Mittka ja ciuszki rozmiarami posegregowalam i pochowalam w kartony :P

Oooo fajnie,ze Ewa najprawdopodobniej dzisiaj wyjdzie 🙂

Emmax dopiero jak zobaczylam,ze glowka jest na dole i jak malej nozki kopia mnie po bokach to dopiero to mnie przekonalo :P

Aga84 moze w Somalii jest taki zwyczaj :P nie wiem 😁

No i wkoncu moge wkleic posta bo wczesniej cos net szwankowal ale zdaarzylam jeszcze skopiowac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki.
Dzisiaj chyba poleżę sobie w łóżku, bo trochę brzuch mi się stawia, więc wolę dmuchać na zimne...

Moje dziecko jest na bank z 8 marca :laugh: 😁 🙃
Moja córka urodziła się na dzień chłopaka i kiedyś powiedziałam mężowi, że takiego prezentu to on niczym nie przebije. Więc zaskoczył mnie na dzień kobiet :laugh:

Super, że Ewa ma szansę wrócić do domu.
Fredeczko a jednak Wiki leży dobrze 🙂
Wiola trzymam kciuki byś urodziła przed wyjazdem męża!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...