Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mnie tam ten wozek jakos nie zauroczyl. I napewno nie za taka cene!

Jeszcze popytam polozna, ginekologa no i pielegniarke laktacyjna o to solarium. Najwyzej sie wstrzymam.

Dziewczyny a co sadzicie o tym,zeby z polrocznym maluchem leciec na wakacje do egiptu... ? :/ bo mi sie to zabardzo nie widzi a Marcin ostatnio powiedzial,ze odlozymy "troche" kasy i polecimy. Ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Fredeczka, 2 tygodnie po porodzie to Ty jeszcze krwawić będziesz a wtedy solarium nie jest wskazane.

Ja zdradzić nie zdradzę, mąż też. Kochamy się i szanujemy nawzajem. Kiedyś rozmawialiśmy na ten temat i stwierdziliśmy się, że jeśli między nami się popsuje to się rozchodzimy i szukamy sobie innych partnerów.

Mąż nigdy nie reagował jak zazdrośnik kiedy inny się na mnie popatrzył. Uważam to za chore jeśli facet w ten sposób reaguje. Ale wy z Macinem jesteście jeszcze młodzi i jeszcze wszystko musi dojrzeć w Waszym związku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczko ja też nie przywiązuje wagi że komuś może przeszkadzać nasza różnica wieku . A miedzy nami jest 22 lata różnicy. Wiem że dla niektórych z Was to jest nie do przyjęcia ale cóż tak potoczyło się moje życie i na pewno go nie zmienię.Dla ważniejsze jest nasze szczęście i szczęście naszych dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pannanikt Marcinowi juz minelo na cale szczescie :P tylko np jak dekold mialam i gdzies szlismy i ktos mi sie spojrzal to mowil,ze mam zakryc te cycki hehe 🙂 to mu nadal zostalo :P

Mowie o 2 miesiacach a nie tygodniach.

Miedzy mna a Marcinem sa 3 lata roznicy. Mysle,ze to nie duzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Gosiu bardzo podziwiam Wasz związek bo prawdę mówiąc to duża różnica i można by było powiedzieć że Twój mąż mógłby być Twoim ojcem 😉
Ważne że się kochacie i się szanujecie 🙂 🙂
Aż nawet dam Ci oklaska bo naprawdę mnie troszkę zszokowałaś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiag, a ja spodziewałam się, że tak z 15 lat, a tu 22. Nie powiem sporo, ale to wcale nie jest ważne. Miłość to miłość i nie liczy lat. Najważniejsze, że się kochacie i tyle 🙂
W sumie między moim dziadkiem i babcią było 17 lat różnicy. Bardzo się kochali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe a mi sie przypomnialo,jak kiedys rodzicow znajomy znalazl sobie po rozwodzie kobiete o ponad 20 lat mlodza i wszyscy glupio komentowali a moja mama kiedys powiedziala,ze to daltego,ze mu zazdroszcza i kobiety tez zazdroszcza jej figury,wygladu itd i dlatego glupio komentuja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia ja juz wcześniej pisałam , że najważniejsze w związku jest zaufanie, szacunek i miłość i że nie mam nic przeciwko związkom z dużą różnicą wieku poza jednym wyjątkiem, kiedy w tym związku nie ma miłości, a dziewczyna jest z facetem tylko dla kasy, drogich prezentów itd....

Mój mąz jest ode mnie starszy o 4 lata.

Co do zdrady to nigdy bym nie wybaczyła. Sama nie zdradzam i kocham mojego męża bezgranicznie, ufam mu też strasznie i jeśli by mnie zdradził to na pewno nie umiała bym z nim dłużej życ... bez względu na wszystko i tak jak napisała Aga84 nie znam żadnego powodu, który mógłby wytłumaczyć zdradę.....

Fredeczko nie dziwie się że Marcin kazał Ci chowac cycki, ale mogłaś się go zapytać jak masz je schować , bo przeciez one takie wielkieee haha ja to tam mogę udawać faceta ze swoim 75 B haha

Fotelik jest rewelacyjny , gdybym spała na kasie na pewno bym go kupiła ze względu na bezpieczeństwo maluszka, ale cena jest naprawdę kosmiczna.

A ten wózek fajnie by się prezentował w pokoju dziecka urządzonym w starym stylu 🙂

Co do solarium to w ogóle po co ktos to wymyślił??
Można jeszcze przeboleć jak ludzie korzystają z umiarem, ale jak widzę laskę wręcz poparzoną to już szkoda, ale to jest choroba, uzależnienie...
Sama jestem blada jak ściana, nie lubie tez się malowac, jedynym moim kosmetykiem jest tusz do rzęs i krem do twarzy ... no ale każdy człowiek jest inny i żyje tak, jak mu sie podoba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dlatego pisałam że tak się potoczyło moje życie, już nie jedno przeszliśmy ze sobą. Chyba byliśmy sobie pisani. Kiedyś wspominałyście o wróżeniu. Mogę powiedzieć że raz w życiu byłam u wróżki i ona mi wywróżyła właśnie związek z dużo starszym facetem. Na początku tego nie brałam sobie do serca do momentu gdy poznałam Andrzeja. I tak jesteśmy ze sobą prawie 13 lat. Jedno jej się nie sprawdziło to , to że będę mieć parkę chłopca i dziewczynkę. Dwóch chłopców tez jest fajnie mieć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Solarium wymyslil ktos w tym samym celu po co wymyslono kosmetyki,perfumy,operacje plastyczne,mode 😉

No raz jak powiedzial,ze mam cycki schowac to spytalam sie "ciekawe jak" to pozniej juz nie moglam ubierac tej bluzki no ale fakt faktem,dekold miala spory :P teraz juz jakos sie niekomfortowo czuje w takich dekoldach i wole raczej zakrywac cycole. Zreszta teraz to juuz grawitacja na nie dziala :P haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia ważne że Wasz związek kwitnie a różnica tu nie ma znaczenia,między mną a moim mężem jest 4 lata różnicy,ale czasem żałuje że nie ma więcej lat bo rozumku troche by mu się przydało :P

Gosia a te wróżki to już chyba z tą płcią tak mają że im się nie sprawdza,bo mnie też po za tym wszystko sie sprawdziło a na płeć nie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rzeczywiście przebili Łapickiego 🙂 Mój mąż jest 3 lata starszy, pierwszy raz spotkaliśmy się na komunii mojego kuzyna, kiedy ja miałam 3 latka, nasze wspólne zdjęcie z tego dnia wisi w sypialni 🙂 No a rok temu trafiliśmy na siebie w samo Boże Narodzenie, też dzięki mojemu kuzynowi...teraz będzie Ojcem chrzestnym Baśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już posprzątałam, a mittka piszę że coś ściemnia:laugh:

gosia, przyznam różnica spora, ale ważne, że wam jest ze sobą dobrze, a społeczeństwo no cóż ich problem, jeśli się coś nie podoba:laugh:

fredeczka nie obraź się ale myślałam, że jesteś rozsądniejsza, ale to co napisałaś o tym solarium na 2 tyg po porodzie to n ie jest zbyt mądre, chcesz jakiegoś krwotoku dostać czy co :whistle:

dziewczyny, moje niedobre dziecko tak mi wali po lewych żebrach, że aż mnie boli a jak siedzę to muszę siedzieć wyprostowana jakbym kij połknęła, a niczym jej przekupić nie mogę:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak zaczynalam byc z Marcinem to co on mogl miec? przeciez tez jeszcze sie uczyl. Tzn co prawda tam mial jakies pieniadze zawsze itd samochod swojego czasu tez mial i to calkiem drogi jak na chlopaka w jego wieku ale sam pracowal na niego co roku w wakacje w holandii i zbieral ponad 3 lata na niego a rozbil sie przez wlasna glupote po chyba 2miesiacach i mial glupek szczescie,ze to byla niedziela i na przystanku autobusowym w ktory wjechal nie bylo ludzi,bo on dzieki pasom i tak by przezyl ale ludzie na przystanku napewno nie.
Jak zaczynalismy byc ze soba to chcial kupic samochod ale mu nie pozwolilam bo balam sie poprostu,ze znowu mu odbije i za bardzo noga na gazie mu sie zrobi ciezka i powiedzial raz mojemy bratu,ze przynajmniej widac,ze nie jestem blachara bo wole,zeby on jezdzil tymi smierdzacymi autobusami cale zycie ale zeby byl bezpieczniejszy i zeby go nie kusilo niz zebym miala w czym swoja szanowna dupke wozic.

Bylam raz z chlopakiem ktorego rodzice mieli duzo pieniedzy ale glupio bylo mi nawet prezenty przyjmowac od niego zeby ludzie nie gadali,ze jestem z nim dla prezentow. A niektore dziewczyny sa takie,ze chlopakow naciagaja hehe.chociaz ja nie wiem jak mozna chlopakowi z ktorym jest sie miesiac czy 2 powiedziec,zeby cos im kupil nie wiem np bizuterie czy cos.

teraz to tam Marcinowi mowie,zeby dal mi kase na to,na tamto itd ale wlasciwie to ja i kruszynka jestesmy na jego utrzymaniu i on zdawal sobie sprawe z tego ,ze tak bedzie jak decydowalismy sie na dzidziusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miedzy mną a mężem jest 4 lata różnicy 😉

co do solarium, już bardzo dziękuję, nigdy już nie pójdę,za raka skóry podziękuję, a poza tym po solarium wyszły mi plamy na buzi i mam je już 5 lat, zimą bledną ale nie znikają, a latem wystarczy odrobina słońca i się strasznie uwidaczniają i nie można się tego pozbyć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahah GosiaG ja pamietam jak pierwszy raz poszlam na najslabsze lampy na 4 minuty i pozniej stopniowo o minute dluzej a niektore babki odrazu na 10 minut chodza hehe :P

Emmax pisalam o 2 miesiacach a nie tygodniach. pozatym jeszcze nie poszlam 😉 moze po porodzie wogole nie bede miec czasu na to ,zeby isc sie wygrzac kilka minut.

Wogole solarium u nas czasami lekarze polecaja np na chore korzonki. Podobno bardzo pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...